Jump to content

Paramedics - Ședințe și Activități | Meetings and activities


DemonRullz
 Share

Recommended Posts

Evidenta Activitate

Activitate 1 (Par/Impar)

 

Membri Prezenti:

Multi_Kill

Nanniy.Jr

TheWise - winner  Click Aici

Tuppeu

qRafael

CLAUDINHO..

qRobert

Ionut.[LEGEND]

 

Activitate 2 (Hidde'n Seek)

 

Membri Prezenti:

qRobert

qRafael

Nanniy.Jr

TheWise - winner Click Aici

CLAUDINHO..

.Tuppeu.

Multi_Kill

Ionut.[LEGEND]

 

Multumesc tuturor pentru participare , s-ar fii putut si prezenta mult mai buna , dar ne multumim cu ce avem!

Multumim Domnului qRafael pentru ajutor

Nu uitati , pentru fiecare participare la o activitate se va tine cont la Rank Up , asa ca nu ezitati sa participati

Va astept cu multe alte activitati in continuare , sa nu revedem cu bine!

Sa aveti o seara frumoasa Paramedici!

Aici o sa pun dovezile cu membri prezenti , daca se regaseste cineva in ss si nu se regaseste in evidenta astept un pm in max 24h de la postarea evidentei!

Click Aici

 

 

 

 

Evidenta Activitate

Activitate 1 (Par/Impar)

 

Membri Prezenti:

Multi_Kill

Nanniy.Jr

TheWise - winner  Click Aici

Tuppeu

qRafael

CLAUDINHO..

qRobert

Ionut.[LEGEND]

 

Activitate 2 (Hidde'n Seek)

 

Membri Prezenti:

qRobert

qRafael

Nanniy.Jr

TheWise - winner Click Aici

CLAUDINHO..

.Tuppeu.

Multi_Kill

Ionut.[LEGEND]

 

Multumesc tuturor pentru participare , s-ar fii putut si prezenta mult mai buna , dar ne multumim cu ce avem!

Multumim Domnului qRafael pentru ajutor

Nu uitati , pentru fiecare participare la o activitate se va tine cont la Rank Up , asa ca nu ezitati sa participati

Va astept cu multe alte activitati in continuare , sa nu revedem cu bine!

Sa aveti o seara frumoasa Paramedici!

Aici o sa pun dovezile cu membri prezenti , daca se regaseste cineva in ss si nu se regaseste in evidenta astept un pm in max 24h de la postarea evidentei!

Click Aici

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

· Nume in joc: BogdanInfinite

· Sedinta / Activitate: Activitate

· Data si ora: 30.04.2018 | 20:00

· Prezenta (obligatorie/optionala)

· Alte precizari:Va astept in numar cat mai mare , vreau sa ascultati tot ce zic eu , cine nu va asculta de data asta trecem la SANCTIUNI , activitatea va fii una optionala , la alegerea voastra , nu uitati pentru fiecare participare la activitati aveti un plus la rank up , o zii frumoasa Paramedici!

Link to comment
Share on other sites

Evidenta activitate 30.04.2018

Membri Prezenti

 

Nanniy.Jr.

Destroy112 - winner

__Stefan__

Multi_Kill

Nefis[Junior]

MyTza..

teobarosanu

Th3QuickyB0y

 

Multumesc tuturor de participare , cum am spus si data trecuta cam mica prezenta si ca s-ar putea si mai bine!

Transfer destroy112 winner Click Here

Nu uitati pentru fiecare participare la activitati se va tine la rank up

Daca apar nelamuriri sau am uitat pe cineva astept pm in max 24h de la postarea evidentei

Edited by BogDaNInfInitE
Link to comment
Share on other sites

· Nume in joc: NaNNiY.jr.

· Sedinta / Activitate: Activitate

· Data si ora: 01/05/18, ora 20.00

· Prezenta (obligatorie/optionala) Optionala Hide and Seek.

· Alte precizari: Va astept intr-un numar cat mai mare! Cererea sa fie acceptata de Night sau Bogdaninfinite. Premiul este de 30k.

 

Edited by Nanniy Jr
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nanniy Jr said:

· Nume in joc: NaNNiY.jr.

· Sedinta / Activitate: Activitate

· Data si ora: 01/05/18, ora 20.00

· Prezenta (obligatorie/optionala) Optionala Hide and Seek.

· Alte precizari: Va astept intr-un numar cat mai mare! Cererea sa fie acceptata de Night sau Bogdaninfinite. Premiul este de 30k.

 

Activitate aprobată

Link to comment
Share on other sites

Membri Prezenti

1) NicuDaraban[JR]

2) MuLti_KiLL

3) TheWise

4) CLAUDiNHO.. -WINNER

5) PinDer

6)CipCip

7)P.I.Andrei

8)Ionut.[LEGEND]

 

Premiul a fost de $30.000 + $70.000 de la Ionut.[LEGEND]. poza cu transfer: https://imgur.com/a/A8tBn2X

Am fost ajutat de: Night.

Va multumesc pentru prezenta.

Poza cu membri prezenti: https://imgur.com/a/CBi8IRu

Link to comment
Share on other sites

 Nume in joc: BogDaNInfInitE

· Sedinta / Activitate: Activitate

· Data si ora: 04.05.2018 | 19:00

· Prezenta (obligatorie/optionala)

· Alte precizari: Activitate de tip Duele DEAGLE  1vs1 premiu 50.000$ ,va astept in numar cat mai mare , vreau sa ascultati tot ce zic eu , cine nu va asculta de data asta trecem la SANCTIUNI , activitatea va fii una optionala , la alegerea voastra , nu uitati pentru fiecare participare la activitati aveti un plus la rank up , o zii frumoasa Paramedici!

ATENTIE , PREZENTA SE FACE DOAR PE BAZA SKIN-ului DE FACTIUNE

Edited by BogDaNInfInitE
Link to comment
Share on other sites

Evidenta activitate 04.05.2018

 

Membri prezenti:

teobarosanu

Claudinho - winner

Ionut.[LEGEND]

Nanniy.Jr.

 

Multumesc de participare , extrem de slaba prezenta dar ne multumim cu ce avem , vad ca nu va prea place sa veniti la activitati chiar daca nu tin mai multe de 10 minute , asa ca sa va intrati putin in rol urmatoarea activitate va fii una obligatorie! Sa aveti o seara frumoasa in continuare Paramedici!

Dovada Transfer Claudinho!

Dovada Membri Prezenti!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Evidenta Activitate 4.5/2018 Ruleta Ruseasca

Participanti(6):

Costin17

Claudinho

TheWise

P.I.Andrei(winner)

Multi_Kill

Ionut.[Legend]

 

Ajutoare: BogdanInfinitie

Edited by Night ToV
Link to comment
Share on other sites

 Nume in joc: BogdanINFINITE

· Sedinta / Activitate: activitate Duele

· Data si ora: 10/05/2018 ora 20:00

· Prezenta (obligatorie/optionala): Aceasta este OBLIGATORIE, deci sunteti OBLIGATI sa veniti la ea.

· Alte precizari: Eu cu WediN ne-am decis sa facem o activitate intre SF Taxi si Paramedic. Am decis sa fac activitatea cu scopul de a ne cunoaste mai bine si de a scapa de monotonia pe care o aveti unii dintre voi in cadrul factiunii. Sper sa va placa si sa veniti cat mai multi. Activitatea este sustinuta financiar de catre BogdanINFINITE si seiful factiunii SF Taxi ! O sa ne intalnim in HQ prima data pentru poze. Mai multe detalii o sa va spun in joc. Chiar daca n-o sa castigati macar va distrati si ramaneti cu ceva amintiri si voi de aici. Dupa poze o sa plecam spre Aeroport LS cu masinile factiunii unde acolo o sa ne intalnim cu cei din SF Taxi. Sa va luati si job mecanic cativa ca sa nu avem probleme. Daca nu puteti ajunge faceti o cerere de invoire la topicul "Invoiri sedinte si activitati".

Link to comment
Share on other sites

  Nume in joc: Lamaita1234

· Sedinta / Activitate: Activitate cu SF Taxi

· Data si ora: 15.05.2018 ora 20:00

· Prezenta (obligatorie/optionala): Este o activitate OBLIGATORIE, iar va trebuie să veniți.

· Alte precizari: Aceasta activitate este OBLIGATORIE! Vor participa si membrii SF Taxi alaturi de Roice95. Deci sunteti obligati sa veniti, cine nu poate veni la activitate este rugat sa faca învoire pe forum. Desfășurarea activității se va face în Training Room la SF Taxi, premiul activității o sa fie de 400k, ne vedem acolo

Link to comment
Share on other sites

Nume in joc: Claudius

Data și Ora: 20.05.2018 ora 20:30

Tipul Activității: 1 VS 1

Premiul Activității: 500.000$

Prezenta (obligatorie/opționala): ' OBLIGATORIE 

Reguli Activitate: Fara DM, fara spam, ascultati de organizatori

Detalii de desfășurare activitate: Activitatea se va desfasura in bizz-ul Gun Shop Los Santos, unde veti participa, ascultand cu strictete de organizatorii activitatii. Aceasta activitate se va face impreuna cu aliatii nostrii "Tow Truck Company" unde il vom avea ca si organizator, chiar liderul Paul_ . Plecarea se va face la 20.20 din fata Hq-ului, cu ambulante / ranger-uri etc, urmand ca sa ne intalnim la si 27 cu cei din TTC, la Hq-ul lor si sa plecam catre Gun Shop Los Santos! Totul se va face ORGANIZAT! Cine se va abate de la organizare sau din cuvantul organizatorului /organizatorilor, va fi sanctionat fara drept de vot !

Evidență activitate(în max 24 ore): Desigur ca da.

Răspunzător Aprobare activitate: Eu

Alte precizări: Respect si maturitate sa vad !

Link to comment
Share on other sites

· Nume in joc: Yib

· Sedinta / Activitate: Activitate

· Data si ora: 20.05.2018, ora 20:30

· Prezenta (obligatorie/optionala): Optionala.

· Alte precizari: Am primit acordul lui @BogDaNInfInitE. Desii sunt un rank inferior sper sa va comportati cat mai civilizat. Va fii o activitate de tip par/impar. Premiata cu 50.000$!

Edited by Yib
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Yib said:

· Nume in joc: Yib

· Sedinta / Activitate: Activitate

· Data si ora: 20.05.2018, ora 20:30

· Prezenta (obligatorie/optionala): Optionala.

· Alte precizari: Am primit acordul lui @BogDaNInfInitE. Desii sunt un rank inferior sper sa va comportati cat mai civilizat. Va fii o activitate de tip par/impar. Premiata cu 50.000$!

Activitate respinsa , la 20:30 in data de 20 mai este activitatea lui claudius!

Link to comment
Share on other sites

· Nume in joc: Yib

· Sedinta / Activitate: Activitate

· Data si ora: 21.05.2018, ora 20:30

· Prezenta (obligatorie/optionala): Optionala.

· Alte precizari: Am primit acordul lui @BogDaNInfInitE. Desii sunt un rank inferior sper sa va comportati cat mai civilizat. Va fii o activitate de tip par/impar. Premiata cu 50.000$!

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Yib said:

· Nume in joc: Yib

· Sedinta / Activitate: Activitate

· Data si ora: 21.05.2018, ora 20:30

· Prezenta (obligatorie/optionala): Optionala.

· Alte precizari: Am primit acordul lui @BogDaNInfInitE. Desii sunt un rank inferior sper sa va comportati cat mai civilizat. Va fii o activitate de tip par/impar. Premiata cu 50.000$!

Activitate acceptata , succes!

Link to comment
Share on other sites

Evidența activitații din data de 21.05.2018, ora 20:30, event de tip par / impar (prezenta optionala).

Supraveghetor al acestei activitați a fost Claudius. iar persoana care m-a ajutat a fost Lamaita1234.

Evidența a fost făcută la ora 20:31:11 și am avut la activitate un număr de 8 participanți. 

Participanți: Costin17, ByKode, [BRO][QP][Smoke], qAlexandru[LEGEND], [uV].Sir.Dabro, PinDer[VODA],  [BRO]im.adi, [BRO]NicuDaraban[JR] - CLICK.

Premium a fost în valoare de 50.000$ și a fost câștigat de [BRO]NicuDaraban[JR] - CLICK.

Mulțumesc tuturor participanților fiindcă v-ați răpit din timpul vostru pentru a fii prezenți. Mulțumiri speciale lui @BogDaNInfInitE, @Preot Claudius și lui @Domnul Edward.

Astept să-mi sesizați orice problemă în termen de 24 de ore printr-un PM!

Edited by Yib
Link to comment
Share on other sites

· Nume in joc: Yib

· Sedinta / Activitate: Activitate

· Data si ora: 23.05.2018, ora 21:30

· Prezenta (obligatorie/optionala): Optionala.

· Alte precizari: Am primit acordul lui @Preot Claudius. Desii sunt un rank inferior sper sa va comportati cat mai civilizat. Va fii o activitate de tip duels. Premiata cu 50.000$!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Yib said:

· Nume in joc: Yib

· Sedinta / Activitate: Activitate

· Data si ora: 23.05.2018, ora 21:30

· Prezenta (obligatorie/optionala): Optionala.

· Alte precizari: Am primit acordul lui @Preot Claudius. Desii sunt un rank inferior sper sa va comportati cat mai civilizat. Va fii o activitate de tip duels. Premiata cu 50.000$!

Aprobat!

Link to comment
Share on other sites

· Nume in joc: TheWise

· Sedinta / Activitate: Activitate

· Data si ora: 24.05.2018, ora 20:30

· Prezenta (obligatorie/optionala): Optionala.

· Alte precizari: Va astept in numar cat mai mare ! Premiul va fi de 50.000 , precizez ca activitatea va fi de tip par/impar . Succes tuturor ! 

Edited by TheWise007
Link to comment
Share on other sites

Evidența activitații din data de 23.05.2018, ora 21:30, event de tip duels (prezenta optionala).

Persoana care m-a ajutat a fost Lamaita1234.

Evidența a fost făcută la ora 21:31:11 și am avut la activitate un număr de 16 participanți. 

Participanți: _d@ny_, [KA]Vaida.JR, [BRO]Lamaita1234, StefaNn_06, [uV]Sir.Dabro, [TE]PuricEle, qRobert.[DeV], Costin17, [BRO]im.adi, [uS]PaterNo, [TL]Nanniy.Jrj., Codrut[Legend], pendalki, NotLame, [BRO]TheWise, DuraCeLlL - CLICK.

Premiul a fost în valoare de 200.000$ și a fost câștigat de către Codrut[Legenda] și [BRO]Lamaita1234 [AU HOTARAT SA IMPARTA PREMIUL] - Click.

Vă mulțumesc tuturor pentru că v-ați răpit din timpul vostru liber. Mulțumiri speciale lui @Preot Claudius și @Domnul Edward!

Orice problemă sesizată rog să-mi fie sesizată prin PM în 24 de ore!

Edited by Yib
Aspect.
Link to comment
Share on other sites

   Nume in joc: [QP][Smoke]

· Sedinta / Activitate:Activitate

· Data si ora: 25.05.2018 19:30

· Prezenta (obligatorie/optionala): optionala.

· Alte precizari: Fara DM si Spam. Va astept in numar cat mai mare.

Edited by ImSebyRo
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Ședințe și Activități | Meetings and activities
  • Preot Claudius locked this topic
  • Preot Claudius unlocked this topic
  • MAff96 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.