Jump to content

Editia 1 de sugestii a fost inchisa. Puteti vota sugestiile favorite aici

Skipper

[MAYOR] - Anunţuri importante / Important announcements

Recommended Posts

Primăria organizează un meeting în Iaşi, mai multe detalii aici.

Edited by South OldNab

Primăria organizează două evenimente noi: Cel mai bun SWAT al săptămânii şi Fight for honor.

The Mayor organizes two new events: Best SWAT of the week and Fight for honor.

Edited by South OldNab

Începând de sâmbătă, 20.06.2015, Primăria intră în perioada estivală. Aici aveţi o listă cu modificările aduse la desfăşurarea activităţii primarului:

• Programul oficial nu va mai putea fi respectat temporal, însă toate activităţile vor fi desfăşurate în continuare, însă spontan. Orele desfăşurării activităţilor vor fi în cea mai mare parte a timpului 10-16 şi 22-00;
  • Se vor face minim 3 evenimente pe zi, de la cele minim 2 din trecut;
  • Taxa va fi împărţită de minim 2 ori pe zi, faţă de minim o dată din trecut, dublând şi evenimentele TRIVIA pentru jucătorii de nivel 3-7;
  • Suma minimă pentru donaţiile anunţate pe /gov este de 50.000$, prin transfer. Suntem nevoiţi să facem acest lucru deoarece banii pentru eventuri se împuţinează pe zi ce trece iar Sponsorii oficiali sunt din ce în ce mai puţini. Gândiţi-vă că o donaţie de 50.000$ înseamnă un eveniment organizat.

Vă mulţumim pentru înţelegere!

Starting with Saturday, 20.06.2015, the Mayor enters the summertime. Here you have a list of the new things in the Mayor's activity:

• The Official programme enters the summertime. It can't be respected temporally, but all the activities will be held, spontaneously. The period of the activities will be mostly 10-16 and 22-00;
  • There will be at least 3 events per day, instead of the minimum 2 events per day in the past;
  • The tax will be shared at least 2 times per day, instead of the minimum one time per day in the past. The TRIVIA event for the level 3-7 will also be two times per day;
  • The minimum amount of money for the /gov-announced donations will be 50.000$, with /transfer. We have to do this because we're running out of money for the events and the Official sponsors are donationg less and less. Imagine that 50.000$ means one event.

Thanks for understanding!

Edited by South OldNab

Sâmbătă, 03.07.2015, voi fi plecat din oraş şi nu voi avea acces la Internet decât spre seara târziu. Activităţile din cadrul zilei de sâmbătă se vor amâna.

Saturday, 25.04.2015 I'll be away from home and I won't have access to the Internet until evening. Activities that should have place Saturday will be postponed .

Primăria oferă de astăzi anunţuri plătite pe [/gov], la preţul de 30.000$ / rând. Pentru un anunţ îl contactaţi pe primar.

The Mayor puts from now on paid ads on [/gov], at the price of 30.000$ / row. For an ad contact the mayor.

Sâmbăta aceasta voi fi plecat din localitate, prin urmare activităţile din această zi vor fi făcute cu o zi înainte, adică vineri. Vă mulţumesc pentru înţelegere!

This Saturday I'll be away from my hometown, therefore the activities from that day will be done a day before, that is Friday. Thank you for understanding!

Sâmbăta aceasta voi fi plecat din localitate, prin urmare activităţile din această zi vor fi făcute cu o zi înainte şi cu o zi după, adică astăzi şi duminică. Vă mulţumesc pentru înţelegere!

This Saturday I'll be away from my hometown, therefore the activities from that day will be done the day before and the day after, which are Friday and Sunday. Thanks for understanding!

Edited by OG OldNab

Primăria urează tuturor românilor, de peste tot, un călduros "la mulţi ani!" cu ocazia Unirii de la 1859. Trăiască România!

marsul-pentru-basarabia.jpg

Sâmbătă, 28.01.2017, ora 20:00, va fi un târg special la care vor participa facţiunile paşnice şi departamentele, la aeroportul părăsit. Toate facţiunile paşnice participante vă vor oferi servicii gratuite pe durata târgului.

Saturday, 28.01.2017, at 20:00 there will be a special fair where peaceful factions and departments will participate, at the abandoned airport. All the participating peaceful factions will offer you their services for free during the fair.

Cifre aproximative din mandatul meu / Approximate numbers from my term:

Numărul de bani obţinuţi / investiţi în activităţi (charity, eventuri, ajutoare etc.) / Number of money gained / spent in activities (charity, events, helps etc.): ~65.000.000$;

Numărul de ore investite în activităţi / Number of hours invested in activities: ~100;

Numărul de activităţi (charity, eventuri, ajutoare etc.) / Number of activities (charity, events, helps etc.): ~200;

Doar cu ajutorul vostru am reuşit să am aceste cifre! Se stabilesc noi recorduri iar tu nu eşti doar o cifră din numerele de mai sus, tu eşti o parte din ceea ce înseamnă aceste recorduri! Vă mulţumesc tuturor celor care sprijină jucătorii care au nevoie prin orice metodă, respectul meu şi al tuturor jucătorilor!

Dacă voi fi ales, voi încerca din răsputeri să îmbunătăţesc aceste cifre, oricum am dat tot ce am putut în acest mandat, şi aşa voi face întotdeauna dacă voi fi ales. Aceste numere pot fi dovedite, cine doreşte să afle cum am calculat aceste cifre îmi poate da un PM.

With your help only I could achieve those numbers! We've set up new records and you aren't just a number from the ones from above, you are a part of those records! A very big "thank you" to all of you who helped players who needed that help by any ways, you've got my respect and the other players' respect!

If I will be elected, I will try hard to improve those statistics, I gave anything I had anyway, and that's how I'll do it if I will be elected. Those numbers can be proved, if you have any doubts PM me and I will explain you how I calculated them.

Puterea e a voastră! The power is yours!

fist-png-2.png

Edited by OG OldNab

continut neadecvat pentru astfel de topic

Edited by AIM SaRtOR

Deagle Master pentru luna Februarie urmeaza sa aibe loc pe data de 19.02.2017, premiul cat si locatia urmeaza sa fie alese in curand.

Cifre aproximative din mandatul meu / Approximate numbers from my term:

Numărul de bani investiţi în activităţi (charity, eventuri, ajutoare etc.) / Number of money spent in activities (charity, events, helps etc.): ~20.000.000$ + 1400 gold din banii proprii.

Numărul de ore investite în activităţi / Number of hours invested in activities: ~117

Numărul de participanţi la activităţi / Number of participants to the activities: ~5.000

Numărul de donatori (nu unici) / Number of donnors (not unique): ~2.000.

Doar cu ajutorul vostru am reuşit să-mi îmbunătăţesc aceste cifre, faţă de cele din mandatul precedent! Se stabilesc noi recorduri iar tu nu eşti doar o cifră din numerele de mai sus, tu eşti o parte din ceea ce înseamnă aceste recorduri! Vă mulţumesc tuturor celor care sprijină jucătorii care au nevoie prin orice metodă, respectul meu şi al tuturor jucătorilor!

With your help only I could make those numbers bigger, in comparison with the ones from my ex. term! We've set up new records and you aren't just a number from the ones from above, you are a part of those records! A very big "thank you" to all of you who helped players who needed that help by any ways, you've got my respect and the other players' respect!

Deagle Master Of November 2k17

Date: 11.11

Ora/Time: 20:00(Server Time)

Prize: +1 Luna Clan | Hotring A/B/C | Big House Interior

Organized entirely by Tig3r in partnership with Mayor & Ultras South & Staff RPG1 

Edited by Robica

Deagle Master of April 2018.

Date: 14.04.2018

Ora/Time: 20:00 (Server Time)

Prize: Necunoscut / Unknown

Organized entirely by Tig3r in partnership with Mayor & Staff RPG1

A fost modificat topicul "Sponsofi oficiali / Official sponsors"

Edited by Done ToV

Deagle Master Of December 2k18

Date: 23.12

Ora/Time: 21:00(Server Time)

Prize: Secret

Organized entirely by Tig3r in partnership with Mayor & Ultras South & Staff RPG1

Edited by Gunnter ToV

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.