Jump to content

[Portofoliu] MădălinArt


MadalinArt
 Share

Recommended Posts

Asta e arta ? Pfuai, daca asta numesti tu arta inseamna ca lucrarile lui Frezmy ce sunt ?

Mai ai de lucrat la text, redimensionare, blur.

O parere la portofoliul meu ?

Link to comment
Share on other sites

Încadrarea e varză. Ține apăsat pe SHIFT când pui stockul. Nu se mai deteriorează, doar se redimensionează.

Link to comment
Share on other sites

Încadrarea e varză. Ține apăsat pe SHIFT când pui stockul. Nu se mai deteriorează, doar se redimensionează.

 

Mulțumesc de sfat. Am de lucru la încadrare, mi s-a mai zis.

 

NEW:

 

PqRbPAN.jpgdGeo8JM.pngNAo6jet.png

MFQ9PH1.jpg

Edited by MadalinArt
Link to comment
Share on other sites

Cand redimensionezi o imagine, tragi dintr-unul din colturi tinand apasat pe SHIFT. De exemplu, in avatarul de mai sus, cel cu Shane, nu ti se pare ceva ciudat?

Si inca ceva, legat de text, incearca sa-l plasezi cat mai aproape de focar, si ai grija ce fonturi/culori alegi, sa nu sara in ochi. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Toate creațiile astea au fost făcute astăzi, am răspuns la toate cererile de la zona PhotoShop. Mi-a luat aproximativ 2h jumătate.

 

T4RKxR5.pngkuO6q0U.pngEmYxBq3.jpgXpmlT2S.jpgnlLcUx4.jpgb4QK2vN.jpgzHJ2S2E.jpgTbNugRT.jpgid3cv30.jpgySbkwpU.jpgFDIhxF0.jpgLzdGRc8.pngOkI3ujK.pngzy0X5j5.pngJ6jzRWt.pngBsn5Zrp.png

Aștept păreri.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.