Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Prezentare] TrLa


AndreiRYC
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: TrLa

- Prenume: Andrei

- Varsta: 15 ani

- Locatia: Bucuresti

- Ocupatie: SA:MP Scoala

- Jocul(rile) preferat(e): SA:MP

- Hobby-urile tale: -

- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte):Ma numesc Andrei si sunt din Bucuresti. In prezent ocupatia mea cea mai mare este scoala si informatica pentru ca ajuta mult in viitor. Despre mine pot spune ca sunt un baiat prietenos, glumet, sociabil, activ si foarte serios. Imi place sa imi fac prieteni noi si sa socializez. Timpul liber mi-l petrec jucandu-ma pe calculator sau telefon. Hobby-ul meu principal este SA:MP-ul. Pe langa acestea mai am si alte hobby-uri care nu ma pasioneaza foarte mult, acelea fiind: football-ul. Mereu invat lucruri noi din absolut orice experienta. Nu ma dau batut asa usor, indiferent de situatie. Ascult orice gen de muzica, dar mai ales manele si rock. Nu am mofturi cand vine vorba de un anumit tip de melodie. Nu imi place sa fiu luat la misto, ma respecti, te respect. Cand cineva ma ajuta, incerc sa returnez acel ajutor oricat de mult si repede pot. In prezent, cel mai important lucru pentru mine este acela de a invata cat mai multa informatica si de a ma specializa in acest domeniu pentru viitor.

- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Toata lumea o stie B-Zone

- Alte precizari?: Respect Bobo!

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.