Jump to content

Problema samp


Zet xd

Recommended Posts

Model pentru întrebări: Intru in samp si mi se face negru nu imi arata cand se incarca banda aceea micuta si cand intrat se stinge monitorul si se aprinde singur. In videoclip patratul acela negru din colt mie imi apare pe tot ecranul. Si cand dau ALT+ENTER ca sa il fac mic face tot la fel se stinge si se aprinde singur. Am schimbat cablul de la monitor(cel de alimentare) si tot la fel. Toate acestea se intampla dupa 7 + ore.

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor:De ce face asta?
Screenshot (în caz că este necesar):
http://www.trilulilu.ro/problema-mare-raw#ref=notif_file

Alte precizări: Sper sa gasim o solutie.

Link to comment
Share on other sites

Incearca sa updatezi driverele, in special cel de la placa video.

 

 

Sau daca nu incearca alt gta_sa.exe sau alt gta3.img ,si asta poate fii cauza.

 

 

Nu deții ultimele versiuni de la drivere.

 

 

Placa video neinstalata sau o ai un calculator slab. Cauta un program de instalat drivere si updateaza-le pe toate.

 

 

Nu detii ultimele versiuni de drivere.

 

 

Reinstaleaza GTA complet, sterge tot ce apartine de GTA, da un rr la pc, instaleaza diverele necesare, dai un rr la pc, instaleaza GTA si incearca sa vezi daca merge.

Daca mi-ar spune si cineva de unde le pot lua driverele ar fi perfect.

Link to comment
Share on other sites

@, eu asta folosesc ca sa imi updatez driverele --> http://www.ma-config.com/en/. Instalezi plugin-ul de la ei ca sa iti scaneze PC-ul, si iti da sa downloadezi driverele care trebuie actualizate.

 

P.S.: Pentru cei care fac +1 aiurea: Nu mai repetati ce s-a mai spus, eu am zis ca trebuie updatate driverele, altii 100 vin dupa mine cu acelasi raspuns. Chestia asta se sanctioneaza.

Link to comment
Share on other sites

Nu detii ultimele versiunii din drivere sau nu ai gta san andreasul bun.. Daca vrei un link de la un san andreas care contine si crackul si merge perfect,sa imi dai un pm.


Nu detii ultimele versiunii din drivere sau nu ai gta san andreasul bun.. Daca vrei un link de la un san andreas care contine si crackul si merge perfect,sa imi dai un pm.

Link to comment
Share on other sites

Voi ganditi ma? De ce sa aiba ultimul driver pt un joc de 11 ani?! Cel mai probabil, placa luo video e facuta dupa lansarea jocului, nu are nevoie de drivere mai noi decat primul, de exemplu, ca sa-l ruleze. Spune unu o prostie si o spun toti.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.