Jump to content

[Portofoliu] PhaX


Lebanezul
 Share

Recommended Posts

@, frumoase. Poti sa imi spui ce font ai folosit la poza pentru Phax? cea cu ceasul, iar daca la semnatura cu jayce ai folosit action?

 

 

Streamster sau Echinos Park Script, cred că Streamster, ia probează-le :D . La semnătura cu Jayce am folosit C4D galben și roșu, e un render pe background.

Link to comment
Share on other sites

frumusele creatiile dar mai ai de lucrat, si incerca sa faci creatii si fara pattern, ca arata urat la fiecare creatie acel pattern si nici nu este facut cum trebuie, in primul rand cand pui patern pe o imagine cu o persoana sa zicem sau masina acel pattern trebuie sters de pe persoana-masina si scazuta opacitatea incat acel pattern sa ramana doar pe fundal

Link to comment
Share on other sites

frumusele creatiile dar mai ai de lucrat, si incerca sa faci creatii si fara pattern, ca arata urat la fiecare creatie acel pattern si nici nu este facut cum trebuie, in primul rand cand pui patern pe o imagine cu o persoana sa zicem sau masina acel pattern trebuie sters de pe persoana-masina si scazuta opacitatea incat acel pattern sa ramana doar pe fundal

 

Păi dacă i-o scazi abia se vede, mersi de sfat, nu o să mai fac creații cu Pattern decât dacă cineva specifică la cereri.

 

New:

Avatare:

xorYfuL.jpg004hn7U.jpgb7SDydh.jpg6J3VCs1.jpg

Pasiunea mea :)

rLXes8V.jpgDcc1lsq.jpg

Semnătură pentru un account de Twitch, nu mi-a ieșit bine poziționarea lui Lee Sin și efectul după părerea mea.

AVjfEdS.jpg

Aici cred că puteam să mai modific ceva..

UIW5h9e.jpg

Și în final ceea ce urma să prezint la Battle-ul cu Ming, dar a refuzat :(

yCYVeRA.jpg

Un sfat de la Designeri? Sau de la oricine, e bine primit atâta timp cât e în limita bunului simț.

Edited by AIM PhaX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.