Jump to content

[Portofoliu] PhaX


Lebanezul
 Share

Recommended Posts

Inafara de faptul ca iei poze de pe tumblr si mai adaugi un text si 2-3 efecte, ce mai faci? Ca majoritatea de pe aici, de altfel...Va dati mari designeri toti ca stiti sa aplicati cateva efecte pe o poza deja prelucrata de pe net.

Edited by RevirdDab
Link to comment
Share on other sites

Inafara de faptul ca iei poze de pe tumblr si mai adaugi un text si 2-3 efecte, ce mai faci? Ca majoritatea de pe aici, de altfel...Va dati mari designeri toti ca stiti sa aplicati cateva efecte pe o poza deja prelucrata de pe net.

Da tu nici asta nu știi și te bagi în seamă ca pe peste tot.

 

Phax, bravo. Merge munca.

Link to comment
Share on other sites

Inafara de faptul ca iei poze de pe tumblr si mai adaugi un text si 2-3 efecte, ce mai faci? Ca majoritatea de pe aici, de altfel...Va dati mari designeri toti ca stiti sa aplicati cateva efecte pe o poza deja prelucrata de pe net.

Mă vezi pe mine cu Userbarul secțiunii de zici că mă dau mare? :))

Ai dreptate, stock+efecte = imaginație 0, dar sunt și persoane cărora nu le pasă asta, deschid un Topic în secțiunea Requests și îți pun un stock în față pe care trebuie să-l lucrezi. Cât despre ambele lucrări de mai sus, sunt făcute de la 0, decât Render.

Link to comment
Share on other sites

Imaginea 1 este 0. FAIL TOTAL. Si acuma vorbesc serios. Efectele sunt puse colo si colo unde nu arata bine. Poza in sine nu se intelege bine. Mai ai de lucrat.

A doua creatie este mai frumoasa.

 

Bafta


Imaginea 1 este 0. FAIL TOTAL. Si acuma vorbesc serios. Efectele sunt puse colo si colo unde nu arata bine. Poza in sine nu se intelege bine. Mai ai de lucrat.

A doua creatie este mai frumoasa.

 

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Imaginea 1 este 0. FAIL TOTAL. Si acuma vorbesc serios. Efectele sunt puse colo si colo unde nu arata bine. Poza in sine nu se intelege bine. Mai ai de lucrat.

A doua creatie este mai frumoasa.

 

Bafta

Imaginea 1 este 0. FAIL TOTAL. Si acuma vorbesc serios. Efectele sunt puse colo si colo unde nu arata bine. Poza in sine nu se intelege bine. Mai ai de lucrat.

A doua creatie este mai frumoasa.

 

Bafta

 

 

mie mi se pare imaginea 2 mai fail decât 1, adică am lucrat ceva mai mult la imaginea 1, 2 am terminat-o în maxim 10 minute, părerea ta.

 

 

 

New:

KLmH4uY.jpg

PhsO4m4.png

eYdFVHY.png

8vCvkwE.jpg

Link to comment
Share on other sites

Frumoase lucrari. Nu-i baga in seama pe astia care te critica si zic ca e usor, habar nu au...

 

 

 

Eu continui să lucrez, părerile pot fi împărțite.

Edited by Street Fish PhaX
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.