Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[C4D]Wallpaper B-ZONE (1920x1080)


richter
 Share

Recommended Posts

15 minute, JPEG + PSD, astept PM.

 

Ti-am dat un sfat si ti-am zis ca ai munctit degeaba. Nu ma pui tu pe mine sa fac lucrari in Photoshop. Si ti-o fac in 10 minute, da' tocmai ce mi-am formatat PC si am versiunea normala, iar functiile 3D sunt in versiunea Extended. Sal.

Link to comment
Share on other sites

 

Ti-am dat un sfat si ti-am zis ca ai munctit degeaba. Nu ma pui tu pe mine sa fac lucrari in Photoshop. Si ti-o fac in 10 minute, da' tocmai ce mi-am formatat PC si am versiunea normala, iar functiile 3D sunt in versiunea Extended. Sal.

sunt satul de genul asta de oameni, ca tine

 

dupa razboi multi viteji se arata

Link to comment
Share on other sites

 

Ti-am dat un sfat si ti-am zis ca ai munctit degeaba. Nu ma pui tu pe mine sa fac lucrari in Photoshop. Si ti-o fac in 10 minute, da' tocmai ce mi-am formatat PC si am versiunea normala, iar functiile 3D sunt in versiunea Extended. Sal.

 

 

Daca-mi zici si fontul il pot face si mai apropiat.

Fundalul e mai diferit, dar e alt program :)

@richter - 4u7R0jL.jpg

 

 

RYIfAbW.jpg

 

 

PSD: http://www.girlshare.ro/34661460.9

Ce asemanare izbitoare intre Richter si asta, as putea spune ca nu-mi dau seama de diferenta, daca aveai fontul sigur iti iesea mai bine.

Man veti si pe mine cum se face? pls!

 

Prietene, un cuvant e deja prea mult pentru tine dar ti-l spun din inima... PENIBIL!

Link to comment
Share on other sites

@F4L oTo - Nu cred ca ai capabilitatea necesara.

Nu cred ca te-am bagat in seama, draga prieten. Te-oi pricepe tu la design, dar e strict problema ta.

I-am zis ca putea s-o faca mai usor in photoshop si ca a muncit degeaba in C4D, nu am zis ca pot eu s-o fac identica, i-am dat doar un exemplu de text 3D.

Oricum mare branza nu e, un 3D, niste umbre, niste lumini, B-Zone Community. Nu tre' 5 facultati. 2 tutoriale si iti fac la fel. :)

Degeaba ai arta in tine daca n-ai esenta de om calumea. Sal.

Link to comment
Share on other sites

@, avatarul tau imi arata ca ai foarte mult talent, felicitari!

Eu chiar nu ma pricep, doar imi dadeam cu parerea, zau!

 

Daca vrei o parere sincera, retrage-te, esti slab... ai talent la Ps doar ca nu l-ai descoperit inca probabil.

Link to comment
Share on other sites

@F4L oTo, n-o sa am niciodata talent la Photoshop, dar chestiile "Basic" le stiu si chiar imi place sa-mi toc nervii esuand.

Nu prea inteleg daca ma luai la misto sau ziceai pe bune, dar chiar stii photoshop cum trebuie. Nu ma compar si n-o sa ma compar niciodata cu tine, dar fac si eu ce pot.

Link to comment
Share on other sites

@F4L oTo - Am avut o parere de bun simt, i-am sugerat sa incerce in PS pentru ca din punctul meu de vedere ar merge mai usor, iar el a venit repede sa-mi dea ordine. Nu pot sa continui tot cu bunul simt cand vine vreun copil de bani gata(dupa atitudine) care-mi da mie ordine, si cu asta inchei ca n-am chef sa ma cert si cu tine. Salut.

Link to comment
Share on other sites

UPDATE:

 

wKxFy1S.png

facut pe http://eu1.flamingtext.com/net-fu/jobs/23973765081321997.html?use=personal

 

nu s-a apasat "i".

 

se apasa singur..

 

 

Degeaba ai arta in tine daca n-ai esenta de om calumea. Sal.

 

n-am esenta de rrom, scuze..

ti-as recomanda sa incetezi cu glumele de 14 ani dar inca nu ai trecut de varsta aia..

@@F4L oTo, i-am dat deja PM lu Dani cu o sugestie de un nou designer.. pe langa restul extrem de talentati care deja au rankbarul.
Edited by Richter
Link to comment
Share on other sites

 

n-am esenta de rrom, scuze..

ti-as recomanda sa incetezi cu glumele de 14 ani dar inca nu ai trecut de varsta aia..

@@F4L oTo, i-am dat deja PM lu Dani cu o sugestie de un nou designer.. pe langa restul extrem de talentati care deja au rankbarul.

 

 

@richter -

Vorbeam cu Oto. Daca te simti rom, imi pare rau pentru asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.