Jump to content
bLoOdy90 aka LORD PaTroNu

Legion of Royal Dinasty [LORD] - Discutii/Discussion

Recommended Posts

@Khalon RPG2  Am 2 saptamani in clan. Tarziu,  dar mersi :)):))

Bine v-am gasit!

Salutare! Din cauza lipsei de timp si monotonia ce a intervenit pe acest joc, am decis sa ma las. Nu ma mai atrage cu nimic acest joc si probabil voi mai juca rareori si voi sta pe [/sleep].

Voi iesi si din acest minunat clan, pentru a nu ocupa un loc degeaba, altii isi doresc sa intre aici si le cedez locul.

Este un clan in care mi-a placut si in care mi-am propus sa stau cat voi mai juca sa-mp, din pacate momentul acesta a venit acum, cam devreme, dar asta e situatia.

Mult succes in continuare, cu unii dintre voi oricum voi tine legatura si in alte circumstante. Ne vom mai auzi pe SA-MP atunci cand voi mai intra.

Remember Laur3entiu!

• Upvote 1

Bafta Laurentiu! Tinem legatura pe FaceBook.

Salutare baieti, de ieri suntem colegi, sper sa ne intelegem bine, ne auzim in game, noroc

Edited by MisuOwn

Welcome.

Salutare si bafta tuturor astora care mai reprezinta clanul, care mai au o vechime aici, nu celor care au intrat cu o aplicatia la care s a votat 10 minute sau ceva de genul. In cazul meu se pare ca s a aplicat ori regula ne scrisa pe care o are acest clan, ori imposibilitatea de a iti da seama care numar e mai mare, clanul era mult mai sus cand Patronul in sine se ocupa de clan. Ca tot veni vorba, Cristiane, iti mai amintesti ce ne ai spus mie si lui Laky cand am luat r5? A da, eu imi amintesc "V am dat r5 ca nu mai aveam, ca nu meritati" prietene, Laky a avut rank5 peste tot iar eu am avut o mica functie de lider, cu ce nu meritam? Ca n am alergat dupa functiile de sublider? Si sa nu mi vii sa mi spui ca Patronu te a rugat sa ai grija de clan ca stiu toata povestea :* Mare dreptate a avut Laky cu ce ti a spus azi pe joc. Rau imi pare ca dupa un an si 4 luni in clan am ajuns sa plec in asa hal. Succes veteranilor :*

• Upvote 1

On 11/5/2017 at 6:04 PM, RaduFCSB said:

Salutare si bafta tuturor astora care mai reprezinta clanul, care mai au o vechime aici, nu celor care au intrat cu o aplicatia la care s a votat 10 minute sau ceva de genul. In cazul meu se pare ca s a aplicat ori regula ne scrisa pe care o are acest clan, ori imposibilitatea de a iti da seama care numar e mai mare, clanul era mult mai sus cand Patronul in sine se ocupa de clan. Ca tot veni vorba, Cristiane, iti mai amintesti ce ne ai spus mie si lui Laky cand am luat r5? A da, eu imi amintesc "V am dat r5 ca nu mai aveam, ca nu meritati" prietene, Laky a avut rank5 peste tot iar eu am avut o mica functie de lider, cu ce nu meritam? Ca n am alergat dupa functiile de sublider? Si sa nu mi vii sa mi spui ca Patronu te a rugat sa ai grija de clan ca stiu toata povestea :* Mare dreptate a avut Laky cu ce ti a spus azi pe joc. Rau imi pare ca dupa un an si 4 luni in clan am ajuns sa plec in asa hal. Succes veteranilor :*

Bafta Radu! VETERAN <3

• Upvote 1

Salut tuturor! Ok, vreau sa zic o chestie celor care ma cunosc "de afara" si caroroa le par arogant, nu nu sunt, e unul din lucrurile care le urasc, nu credeti ca ma simt special sau ceva ca vezi diamne, dar motivul lui raul parca cum ca nu am raspuns la .sms cand eram admin, credema nu am facut o din cauza  a ma simteam cine stie cine, si asa functia de admin 1 nu e mare balci credetima, ci doar pare in fine, eu ignor / am ignorar / voi ignore mesaje fie ca sunt ocupat cu altele fie ca nu dau atentie, nu fac asta din aroganta nu e de mine, am venit aici in LORD ca alt clan sincer nu mai ma atragea, lordul a ramas singurul clan vechi cu renume si cu playeri, aici mi-am petrecut cea mai frumoasa perioada de pe samp credetima si multi altii, uitativa la i ceputul topicului sa vedeti actiunea de atunci , in fine tot ce vreau e sa nu ma luati de arogant sau whatever, vreau sa ma inteleg cu toti si sa nu provoc greata cuiva.

• Upvote 1

Noroc noroc. Uite toate bune si frumoase <3 

Daca iti e dor hai inapoi :* 

Voi ce faceti, cum sunteti?

Denissjrr Felicitari cu noua ta functie!Sper sa faci o treaba buna.

Salutare dragi colegi, bine am revenit :P. Sper ca sa avem o relatie buna de comunicare indiferent de membru. 

Stima si toate cele bune!

X7ZBoo6.png

Respecta Si Vei Fi Respectat.

@LORD DenIsJrR13 Felicitări pentru functie, nu am apucat sa iti zic in game. Sper sa o tii cat mai mult. Cu ocazia asta am postat si eu pentru prima data in acest topic. Ce mai faceți? 

Craciun fericit!

• Upvote 1

Crăciun fericit tuturor! 

• Upvote 1