Jump to content

Problema - SAMP


South Flacko

Recommended Posts

Ceea ce iti apare tie suna cam asa ? Warning error 737282 player ? Daca daca astea sunt niste bug-uri / errori ale scriptului nu ai ce sa le faci . Evita zonele unde sunt multi playeri peste 50 , si mai e si din cauza lagului sau varianta clasica cu PC de carton , te pwp Stonely .

Link to comment
Share on other sites

Ceea ce iti apare tie suna cam asa ? Warning error 737282 player ? Daca daca astea sunt niste bug-uri / errori ale scriptului nu ai ce sa le faci . Evita zonele unde sunt multi playeri peste 50 , si mai e si din cauza lagului sau varianta clasica cu PC de carton , te pwp Stonely .

 

Da dar cam peste tot sunt playeri multi degeaba evita ca tot i se blocheaza.... ! Probabil are un pc mai low sau are un virus ca si mie imi arata asa ! Warning error 737282 Si imi scadea de la 80 FPS la 20

Link to comment
Share on other sites

 

Da dar cam peste tot sunt playeri multi degeaba evita ca tot i se blocheaza.... ! Probabil are un pc mai low sau are un virus ca si mie imi arata asa ! Warning error 737282 Si imi scadea de la 80 FPS la 20

Am un dual core de 2.1, 2gb ram placa video de 700 si ceva (nu stiu sigur :-) )
Link to comment
Share on other sites

intra in joc dai esc -> Options -> Display Setup -> Advanced

-Draw Distance ( sa fie toate sagetile negre )

-Frame Limiter ( off )

-WIDESCREEN ( off )

-Visual FX Quality ( HIGH )

-Anti Alasing ( off )

Resolution ( 800 x 600 x 12 )

Am setarile astea deja :)
Link to comment
Share on other sites

Drept să îți spun, și mie mi ae blochează, exact așa cum zici tu, eu neavând moduri. Acum fiecare poate depinde de structura conputerului..

Dar când ți se blochează, dă CTRL+ALT+DELETE și după Task Manager, închizi SA:MP cu End Task și intri iar. Cel puțin, așa fac eu.

Link to comment
Share on other sites

Probabil incompatibilitatea pieselor face asta, sau poate numai functioneaza bine ceva.

Imediat cum dati alt+ctrl+delete va apare, sau umpic intarziat?

Se poate intampla si de la aglomerarea Hardiscului, incercati o defragmentare si stergerea unor lucruri "inutile" precum filme, jocuri pe care nu le mai jucati etc.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.