Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Recommended Posts

Nick: PaNNiK

Vechime pe comunitate: 1 an

Server pe care activez: RPG 1

Functia pe care o detin: Ce vreau eu.

Parerea mea personala despre update: Imi este indiferent.

Asculti manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare): Florin salam pe sistem. Voi la ziua voastra de nastere sau la petreceri ce ascultati? Paraziti-De ziua ta ?? =]]

Ti se pare util topicul?: Pentru +1 foarte util.
Dar votul?: Votul meu conteaza cel mai mult.

Adaugari?: N-am.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Gimiboy
Vechime pe comunitate: 1 an
Server pe care activez: 3
Functia pe care o detin: -
Parerea mea personala despre update: Tot timpu ownerii au venit cu idei bune.
Asculti manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare): Da, ascult.
Ti se pare util topicul?: Nu.
Dar votul?: O idee buna
Adaugari?: La cat mai multe update-uri .

Link to comment
Share on other sites

Nick:[cH]Bodan

Vechime pe comunitate:Aproape 1 an

Server pe care activez:1/2

Functia pe care o detin:Paramedics,rank 2(Paramedic)

Parerea mea personala despre update:Cred ca este cel mai de.... update de cand s-a facut b-zone.Doar cel cu clanurile mi se pare destul de bun dar cel cu orele e.....

Asculti manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare):Mai intrebi? :)) Normal :)))

Ti se pare util topicul?:Eu as zice ca da
Dar votul?:Da si ala mi se pare util ma ;)

Adaugari?:Poate scot astia acest update ;)

Link to comment
Share on other sites

Nick: ThugLife.

Vechime pe comunitate: 1 an si 5 luni.

Server pe care activez: 1

Functia pe care o detin: Nimic important, rank 2 GSB.

Parerea mea personala despre update: 1/2 bun, 1/2 nasol.

Asculti manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare): Nu.

Ti se pare util topicul?: Nu, pentru ca lui Kelton nu ii pasa de parerile noastre.

Dar votul?: -

Adaugari?: La cat mai multe update-uri UTILE.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sickness

Vechime pe comunitate: vreo 3 ani

Server pe care activez: RPG 1

Functia pe care o detin: Paramedic (rank 2)

Parerea mea personala despre update: Idem "Thief" .. Intru , joc 10-15 minute, iau payday + Hours Played , joc incontinuu inca o ora + , iar cand vine al doilea payday nu mai iau Hours Played.. N-are nicio logica.. E buguit rau de tot.. Joc mai mult de o ora si ma misc incontinuu si la payday imi spune ca mai am 2-3 minute si dupa pot lua si Hours Played.. Ce inseamna asta ?

Asculti manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare): Ascult NUMAI manele.

Ti se pare util topicul?: Da, poate o sa rezolve cineva chestia asta.
Dar votul?: Ce vot ?

Adaugari?: Nu ms.

Link to comment
Share on other sites

 

Nick: Adi007

Vechime pe comunitate: Nu conteaza

Server pe care activez: Nu conteaza

Functia pe care o detin: Nu conteaza

Parerea mea personala despre update: Motto: Lucruri frumoase aruncate la tomberon, toate gunoaiele la inaintare.

Asculti manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare): Nu

Ti se pare util topicul?: Topicul? Cu siguranta nu, ori nu-l ia nimeni in considerare pentru ca asa se face 'treaba buna', ori o sa-l stearga.

Dar votul?: Nu, deja stim ca nimanui nu-i place si cred ca si ei sunt constienti.

Adaugari?: Iti bati capul degeaba, parerea mea. Eu am impresia ca n-aveau ce sa puna in update-ul ala sa nu fie asa...gol si s-au gandit sa faca ceva *interesant*. Inca un motiv sa dau uitarii serverele astea "roleplay".

 

Vezi ca B-Zone nu e roleplay, e RPG. Ia intereseaza-te care e diferenta. Eu zic sa-ti faci griji pentru update-urile si pentru atmosfera de pe movie.

Link to comment
Share on other sites

Nick: I0N8T7

Vechime pe comunitate: Nu stiu

Server pe care activez: Rpg1

Functia pe care o detin: Boschetar

Parerea mea personala despre update: O sa urmeze sa cumperi ore jcate din shop.

Asculti manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare): XDA

Ti se pare util topicul?: Nee

Dar votul?: Salpa

Adaugari?: Oricum Kelton vrea bani, nu ii pasa parerea nimanui

Link to comment
Share on other sites

Nick: 69Rusu

Vechime pe comunitate: 1 an jumate.

Server pe care activez: Rpg 1

Functia pe care o detin: donator

Parerea mea personala despre update: naspa rau, am doar o ora jucata toata luna, si am jucat mult mai mult .

Asculti manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare): Nu, ascult doar guta.

Ti se pare util topicul?: da, facem si noi +1

Dar votul?: nu vreau sa ma pun rau cu admini :))

Adaugari?: Sarna, kelton are o ora jucata luna asta, why?

Link to comment
Share on other sites

Nick: [AIM]GuncH.666

Vechime pe comunitate: 1 an+

Server pe care activez: RPG1

Functia pe care o detin: Rank 5, VTB.

Parerea mea personala despre update: Din cate vad, faza cu orele jucate este foarte buna, stiu ca unora nu va place, nici mie nu-mi place, dar mi se pare mai Role-Play, adica acest update cu orele jucate vrea sa aduca activitate in randul playerilor sa nu mai rupa AFK-ul cu ESC sau sa puna SA-MP-ul in bara si aia e, primesti o ora jucata, totusi, fiecare update are si alte propuneri pe langa, cum ar fi sa se reduca de la 30 de minute jucate la 15 sau 20 pentru ca e destul de greu sa stai 30 de minute jucandu-te incontinuu, unii mai au si alte treburi (pe forum, site-uri de socializare, etc). Update-ul despre /sleep mi se pare total aiurea, deoarece nu inteleg ce-mi trebuie mie sa stau 10 minute sa ma joc daca vreau sa dorm din nou, dar fie, trecem peste, sa zicem, 10 minute nu mori, chiar daca ar fi ora 02:00 sau 17:00 tot stai 10 minute, te mai trezesti putin. Update-ul la clanuri este unul foarte bun, n-am ce spune aici, au facut ceea ce era nevoie, nu stiu de ce nu au facut asta dinaintea update-ului la clanuri cu zone... In rest, celelalte update-uri nu sunt asa importante, nu le dau interes asa mare.

Asculti manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare): Nu inteleg ce fel de camp de completare este acesta dar da, ascult manele, ascult rock, ascult hip-hop, in concluzie ascult orice tip de muzica, depinde doar starea mea, cat de binedispus sunt.

Ti se pare util topicul?: Mi se pare destul de util pentru ca ajuta sa-si spuna parerea toata lumea aici, indiferent de rank. Ar trebui sa se faca un topic special pentru asa ceva, nu sa se faca topicuri incontinuu.
Dar votul?: Nu e util, Ceausescu Presedinte!

Adaugari?: Seara buna, tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kevin95

Vechime pe comunitate: 3 ani si 4 luni ( pe alt cont )

Server pe care activez: RPG1

Functia pe care o detin: Civil Rank Leader ( Lord )

Parerea mea personala despre update: Totul este ok pana la faza cu orele jucate , este aiurea sa stai sa apesi pe W minim 30 de minunte ...

Asculti manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare): Nu.

Ti se pare util topicul?: Este un topic facut pentru +
Dar votul?:Nu.

Adaugari?:Nu.

Link to comment
Share on other sites

Nick: TheRenko
Vechime pe comunitate: Vreo 7 luni , doar ca mi-am facut nou cont .
Server pe care activez:Activez multe :)) De preferat RPG.B-ZONE.RO
Functia pe care o detin: Mute
Parerea mea personala despre update: Varza , imediat o sa putem cumpara Level de pe Clienti . NASPAA
Asculti
manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare):Viata mea ! , glumeam ascult doar Dupstep
Ti se pare util topicul?: Da , dar oricum nimeni nu ne baga in seama
Dar votul?: Da !
Adaugari?: Wank

Link to comment
Share on other sites

Nick: TwixQ

Vechime pe comunitate: 4 ani +

Server pe care activez: RPG.B-ZONE.RO /RPG3.B-ZONE.RO

Functia pe care o detin: School Instr. LS

Parerea mea personala despre update: Am o parere chiar buna, dar mai putin cea cu "Daca nu joci 10 minute nu poti sa stai pe /sleep", in rest totul e OK.

Ti se pare util topicul?: Da.

Dar votul?: Da!

Adaugari?: -

Link to comment
Share on other sites

Nick: Kazuya.xD

Vechime pe comunitate: 1 an si 2 luni

Server pe care activez: RPG3 - momentul actual

Functia pe care o detin: Civil

Parerea mea personala despre update: Sincer, o mare tampenie. Nu cred ca era necesar, am putut sa jucam atatia ani fara acest update, nu toti traim in SA:MP. Daca nu vor sa il scoata, macar cand mai sunt 5 minute sa ne dea payday, macar asa. Dar daca l-ar scoate ar fi frumos.

Asculti manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare): Nu, puteti verifica video-urile mele de pe youtube.

Ti se pare util topicul?: Da.
Dar votul?: Da. Am votat opinia mea sincera, nu e bun de nimic.

Adaugari?: Da. Daca ar putea si ei sa gandeasca inainte sa faca un update, ma gandesc ca ar avea playeri mai multi si donatii, ca mai mult asta ii intereseaza. E doar parerea mea, nu ma intereseaza ce cred altii.

Link to comment
Share on other sites

Nick: OldNab[N0B]

Vechime pe comunitate: 1 an juma'

Server pe care activez: RPG1

Functia pe care o detin: Primar

Parerea mea personala despre update: Unul din update-urile cele mai proaste, înainte era 900-1000 seara, acum suntem 600-700. Felicitări!

Asculti manele ? ( daca da, parerea nu este luata in considerare): Dacă asculţi Paraziţii şi muzică ţigănească...

Ti se pare util topicul?: Dap
Dar votul?: Dap

Adaugari?: Dap

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.