Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Problema comenzi


Edy27
 Share

Recommended Posts

 

In dupa amiaza asta mi-am instalat Bulletstorm.Pana aici toate bune si frumoase... am intrat m-am jucat, l-am inchis si am zis sa intru un pic pe facebook dar cand s-a deschis browserul nu mai puteam scrie nimic. Orice tasta care o apas face cu totul altceva, spree exemplu esc deschide start bar-ul, literele optiunile, rotita de la mouse mareste imaginea in loc sa deruleze samd. Am reinstalat chrome, am dezinstalat jocul, am dat restart si tot la fel... Tin sa mentionez ca inainte sa downloadez jocul nu aveam nici o problema.Cum pot rezolva? In caz ca ajuta la ceva am windows 7 home premium si jocul l-am luat de pe filelist.

 

Link to comment
Share on other sites

Nu are treaba cu programrea, mutat la PC.

dar era prea greu sa inceri sa rezolvi, asa-i ?

de parca ai avea moderator in zona religioasa si nu ai intelege nimic din ceea ce a spus, of, generatia asta de moderatori tot mai degeaba e..

 

 

edy, eventual ceva s-a perturbat pe la driver-ul tastaturii, scoate tastatura si pune-o din nou ( daca e tip USB pune in alt slot ) si lasa-l sa reinstaleze driver-ul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.