Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚓LV Police Department🚓 - 📄 Cereri Transferuri Echipe | Transfer Requests Team 📄


 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, a d y y said:

Nume: adyy

Rang: 2

Vreau in echipa: ROADS/SWAT: SWAT

Motivul: vreau sa combat criminalitatea si traficul de droguri

Alte precizari: - 

Transfer acceptat, sukkese an combaterea criminalitatii și a traficului de droguri !!

Link to comment
Share on other sites

• Nume: SilenCe
• Rang: Detective
• Vreau in echipa: SWAT
• Motivul: Doresc sa ajut la exterminarea infractionalitatii si a oamenilor consumatori de stupefiante interzise prin lege respectiv traficului de arme de foc ultra periculoase pentru societatea in care traim. De asemenea doresc sa pot lucra impreuna cu colegii din brigada grea si a-i ajuta si pe ei in privinta aceasta.
• Alte precizari: Doresc sa multumesc Liderului pentru Promovarea la rangul de Detectiv, a fost o onoare sa activez si sa lucrez impotriva infractionalitatii rutiere si sper ca, conducerea sa-mi accepte transferul catre echipa mai periculoasa de anti infractionalitate.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, SilenCe said:

• Nume: SilenCe
• Rang: Detective
• Vreau in echipa: SWAT
• Motivul: Doresc sa ajut la exterminarea infractionalitatii si a oamenilor consumatori de stupefiante interzise prin lege respectiv traficului de arme de foc ultra periculoase pentru societatea in care traim. De asemenea doresc sa pot lucra impreuna cu colegii din brigada grea si a-i ajuta si pe ei in privinta aceasta.
 • Alte precizari: Doresc sa multumesc Liderului pentru Promovarea la rangul de Detectiv, a fost o onoare sa activez si sa lucrez impotriva infractionalitatii rutiere si sper ca, conducerea sa-mi accepte transferul catre echipa mai periculoasa de anti infractionalitate.

transfer acceptat

Link to comment
Share on other sites

Nume:Morar_David

Rang:3

Vreau in echipa: SWAT

Motivul:Am ajuns la experiența necesară pentru a aplica in DEA și sa ma duc după droguri in aceasta harta imprevizibila și plină de stupefiante.

Alte precizari:Noroc

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MorarDavid said:

Nume:Morar_David

Rang:3

Vreau in echipa: SWAT

Motivul:Am ajuns la experiența necesară pentru a aplica in DEA și sa ma duc după droguri in aceasta harta imprevizibila și plină de stupefiante.

Alte precizari:Noroc

 

Transfer acceptat, deoarece consider și eu ca ai experiența necesară pentru a aplica și consider ca te descurci când te duci după droguri in aceasta harta imprevizibila și plină de stupefiante, noroc și tie

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Mecha said:

Nume: Mecha

Rang: 2

Vreau in echipa: SWAT

Motivul: doresc sa fac wanted 

Alte precizari: -

transfer acceptat, contacteaza un membru cu rank 5+ pentru a sustine testele

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, MRdanu.roalert said:

Nume: SveN.E

Rang: 2

Vreau in echipa: SWAT

Motivul: As dori sa incerc si cu wanted.

Alte precizari: -

transfer acceptat, contacteaza un membru cu rank 5+ pentru a sustine testul

Link to comment
Share on other sites

Nume:NelsonMondialu

Rang:4

Vreau in echipa: SWAT

Motivul: Mai misto la wanted ca rank 4 decat la road.

Alte precizari:-

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📄 Cereri Transferuri Echipe | Transfer Requests Team 📄

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.