Jump to content

🚓LV Police Department🚓 - 📄 Cereri Transferuri Echipe | Transfer Requests Team 📄


 Share

Recommended Posts


Nume: Seepti.


Rang: 2


Vreau in echipa: ROADS/SWAT


Motivul: M-am plictisit sa tot stau cu radaru


Alte precizari: -




  • rep_up.png

  • 0

Link to comment
Share on other sites

Nume:DarkNight

Rang:3

Vreau in echipa: ROADS/SWAT:SWAT

Motivul:As vrea sa fac mai repede raportul deoarece a inceput liceul si am de invatat,raportul roads se face putin mai greu+mai multa actiune la SWAT

Alte precizari:Salut Drop,sper sa fie un loc si pentru mine,Salut :*

Edited by CN DarkNight
Link to comment
Share on other sites

V-am acceptat pe toti sa fie ok. Dar din cei acceptati aproximativ jumate vor avea loc. O sa discutam in joc, sau o sa postez aici, felul in care se v-a decurge testul sau testele.

 

Asa, ca sa nu va pic pe toti facem in felul urmator, o sa faceti voi intre voi, prin urmare avem:

 

Downey vs [uN]Minel

 

[uS]Deeyyuu vs [uG]Bahoi.

 

TrayGOW vs ZeroNord

 

Seepti. vs MrRutek

 

DarkKnight tu dai cu mine.

 

Sper ca n-am omis pe nimeni. Asa, v-as ruga sa filmati toti, daca cumva sa zicem ca aveti pc foarte prost, v-as ruga sa filmati neaparat unul dintre voi la fiecare duel sa pot observa. Dupa ce ati terminat duelele, imi dati PM aici pe forum cu video-ul. In functie de ce observ acolo, o sa vad cine trece si cine nu.

 

Duele: 3 Deagle, 2 MP5, 2 M4 si va alegeti o arma de comun acord.

 

Obiectii: -Daca cumva pierdeti sau castigati sau nu stiu ce, totul sa decurga fara certuri si ceva de genul. Succes

-Sa nu va prind cu, coduri ca va manc.

- Daca nici unul dintre voi nu are posibilitatea de a filma, ma contactati si imi ziceti in PM.

Edited by South DropZZ
Link to comment
Share on other sites

Nume: Erox


Rang: Am rang 2.


Vreau in echipa: SWAT


Motivul: As dori in echipa Swat deoarece pana acum am realizat cu ce se ocupa Roads si as vrea sa incerc ceva nou, unde am inteles ca este mai mult actiune si ceva mai disctractiv. Imi plac foarte mult skin-urile de la Swat :) si cred ca am sa reusesc sa fac fata.


Alte precizari: Multam!


Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📄 Cereri Transferuri Echipe | Transfer Requests Team 📄

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.