Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

🚓LV Police Department🚓 - 📄 Cereri Transferuri Echipe | Transfer Requests Team 📄


 Share

Recommended Posts

Nume: Xander
Rang: 2
Vreau in echipa: SWAT
Motivul: M-am cam saturat de roads, vreau mai multa actiune + ca mi se pare mai interesant si nu mai sunt nevoit sa ruinez vietile copiilor confiscandu-le permisele.

Alte precizari: Multumesc Shafu DropZZ.

Link to comment
Share on other sites

Avem asa : A [uS]Deeyyuu - Erox

B Zeom - Xander

C [uN]Minel - Careba.

 

si D xXCristianXx. trece mai departe prin tragere la sort.

 

Dupa, castigatorul A v-a face duel cu castigatorul B , respectiv C si D.

 

Finalistii vor intra in SWAT.

 

 

Arme:

3 duele deagle

2 duele m4

2 duele mp5

1 arma la alegere

 

Incercati sa dati testele in maxim 48 de ore.

Sper ca ati inteles, imi dati PM dupa fiecare duel sa fie totul inregula, daca nu puteti filma e ok, dar sa nu fie probleme si scandal. Succes.

 

 

Edited by South DropZZ
Link to comment
Share on other sites

Nume:M.S
Rang: 2
Vreau in echipa: SWAT
Motivul: In cele 2 saptamani la roads m-am saturat sa ma chinui cu jucatori ce dau /q cand trec prin radar, asa ca vreau sa intru la SWAT deoarece am mai fost, si mi-a placut foarte mult, plus ca la SWAT ai raport chiar si noaptea...nu ca la roads ca dupa ora 23:00 nu mai faci un punct. Am mai fost in SWAT si a fost foarte fain.
Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat citiri cereri mele!

Link to comment
Share on other sites

Nume:M.S
Rang: 2
Vreau in echipa: SWAT
Motivul: In cele 2 saptamani la roads m-am saturat sa ma chinui cu jucatori ce dau /q cand trec prin radar, asa ca vreau sa intru la SWAT deoarece am mai fost, si mi-a placut foarte mult, plus ca la SWAT ai raport chiar si noaptea...nu ca la roads ca dupa ora 23:00 nu mai faci un punct. Am mai fost in SWAT si a fost foarte fain.
Alte precizari: Degeaba ma ameninti Dropzz, nu am sa ma las asa usor. Am sa vorbesc cu liderul.

Link to comment
Share on other sites

Nume:M.S
Rang: 2
Vreau in echipa: SWAT
Motivul: In cele 2 saptamani la roads m-am saturat sa ma chinui cu jucatori ce dau /q cand trec prin radar, asa ca vreau sa intru la SWAT deoarece am mai fost, si mi-a placut foarte mult, plus ca la SWAT ai raport chiar si noaptea...nu ca la roads ca dupa ora 23:00 nu mai faci un punct. Am mai fost in SWAT si a fost foarte fain.
Alte precizari: Dropzz sper ca ai trecut peste toate ''certurile'' noastre, si sa putem fi prieteni :*

Edited by BlonndulBCA
Link to comment
Share on other sites

Nume:HitmaN.ExE

Rang:3

Vreau in echipa: ROADS

Motivul:Vreau sa mai fac putin ordine si prin rutiera

Alte precizari:Thx

Link to comment
Share on other sites

Nume:.Radu.

Rang: Detectiv(2)

Vreau in echipa:SWAT

Motivul:Deoarece ai parte de mai multa actiune,si vreu sa fiu mai activ pe cei cu wanted,+sa stai cu radarul trebuie sa dispui de multa rapdare atunci cand fugaresti un player timp de 30 min toata harta pentru ca el vrea sa aive parte de actiune ca cica se plictiseste,asta ce-a mai naspa parte in echipa ROADS

Alte precizari: Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Nume: Don


Rang: 2


Vreau in echipa: ROADS/SWAT


Motivul: Mai schimbam si noi atmosfera. A intervenit putin monotonia in joc si vreau sa diversific lucrurile putin.


Alte precizari: Sanatate si virtute.


Link to comment
Share on other sites

Nume:HitmaN.ExE

Rang:3

Vreau in echipa: ROADS/SWAT :SWAT

Motivul:Am fost in Roads o sap dar nu imi place deloc ,nush cum am putut sa rezit atat

Alte precizari:Imi pare nespus de rau asta o sa fie singura mea greseala din lvpd

Link to comment
Share on other sites

  • Eduard.. changed the title to 🚓LV Police Department🚓 - 📄 Cereri Transferuri Echipe | Transfer Requests Team 📄

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.