Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Portofoliu] Werner.


Werner
 Share

Recommended Posts

Salut B-Zone, am decis sa-mi expun o parte din lucrarile mele pentru a le vizualiza si voi, si pentru a-mi da sfaturi.

Cu parere de rau, la unele lucrari nu am PSD, asta va zic de acum deoarece nu vreau sa existe dubii cu privire la lucrarile mele.

 

1OBpJPL.png0JW0Bzu.pngbwIReir.pngfM5EqPO.pnguehftbD.pngvR8nSjj.pngK3ThBCL.gif9Z5cYwJ.pngMiqGYWd.pngvRQYOTT.pngOC4sRVX.pnglROCjDB.pngEd8UqOJ.pngZafMcC7.png4FFUeZV.jpgJ96fn6Q.jpgt8KNQgJ.jpgRJI70DJ.jpgEPXSKVm.jpgSRl36NE.jpgfOAzUmn.jpgRl0bYX4.jpgFMGjoaG.jpgR6LcHw9.jpgRvShbv4.jpgeDJrY5C.jpgbYS6Fcx.jpggPJ64Zp.jpg

 

Daca vreti un mic cadou, imi puteti lasa PM cu stock-ul si eu va voi trimite lucrarea in PM. Cum am spus mai sus, nu am PSD la toate.

 

Astept pareri si sfaturi.

 

 

 

In portofoliu postezi doar creatiile la care ai PSD.

Edited by DaniSteptu
Link to comment
Share on other sites

Salut B-Zone, am decis sa-mi expun o parte din lucrarile mele pentru a le vizualiza si voi, si pentru a-mi da sfaturi.

Cu parere de rau, la unele lucrari nu am PSD, asta va zic de acum deoarece nu vreau sa existe dubii cu privire la lucrarile mele.

 

1OBpJPL.png0JW0Bzu.pngbwIReir.pngfM5EqPO.pnguehftbD.pngvR8nSjj.pngK3ThBCL.gif9Z5cYwJ.pngMiqGYWd.pngvRQYOTT.pngOC4sRVX.pnglROCjDB.pngEd8UqOJ.pngZafMcC7.png4FFUeZV.jpgJ96fn6Q.jpgt8KNQgJ.jpgRJI70DJ.jpgEPXSKVm.jpgSRl36NE.jpgfOAzUmn.jpgRl0bYX4.jpgFMGjoaG.jpgR6LcHw9.jpgRvShbv4.jpgeDJrY5C.jpgbYS6Fcx.jpggPJ64Zp.jpg

 

Daca vreti un mic cadou, imi puteti lasa PM cu stock-ul si eu va voi trimite lucrarea in PM. Cum am spus mai sus, nu am PSD la toate.

 

Astept pareri si sfaturi.

 

 

Tigane.

Nu ai PSD ca mi-ai furat creatiile. Vino cu ceva Unic daca tot vii de pe Comunitatea aia.

 

RECUNOASTE CA MI-AI FURAT CREATIILE.

ROG UN DESIGNER SA INCHIDA TOPIC-UL si daca vrea dovezi ca sunt creatiile mele sa dea Skype sa-i dau link de pe alte comunitati / PSD-uri

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.