Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[B-Zone TV]Revenge


xVendetta
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului:Revenge - San Andreas Movie
Gen:Actiune
Data:5/9/2015
Scurta prezentare:Dupa ce Desmond Miles Jack isi pierde toti banii la barbut,ajunge pe strada plin de datorii.Singura metoda fiind jefuirea bancii.Urmareste tot filmul pentru a vedea continuarea.
Link: https://www.youtube.com/watch?v=55-qsA-RwZc

Link to comment
Share on other sites

Frumos, dar mai ai de lucrat ceva :D

Oricum, pentru inceput este bine..

Dar le faci cam lungi videoclipurile si ajungi sa plictisesti lumea, eu unul m-am uitat pana la faza cu beaking news si tot de la scena asta mi-am dat seama ca folosesti cybernetic cu "c" sau cu "k" habar n-am..

Si la tranzitii poate alegi pe viitor ceva mai simplu ;)

 

Bafta si tine-te de treaba. Iti voi da +1

Link to comment
Share on other sites

- Ai niste idei foarte bune, niste cadre de filmare foarte inspirate, insa mai trebuie lucrat la montaj. Incearca sa folosesti Smooth Camera pentru niste cadre cu camera in miscare mai calitative. In plus, incearca sa ,,potrivesti" melodiile cu filmul si mai diversifica. O singura melodie plictiseste(Mi s-a spus si mie :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.