Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Propunere sa nu se mai organizeze evenimente.


Twin S4F
 Share

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul, propun sa nu se mai organizeze evenimente, cel putin de genu dropevent. Adica, eu minez acolo fac din greu iteme pnm si cand ma prind la un event de asta direct cu stacku de diamante acasa si asa nici nu mai are rost sa imi mai fac pickaxeuri spre exemplu.

2MmkC47.png

Mno, uitati si voi, 2 diamante aveam si acum am 50. Si nu a fost ca si cum am fost singur la eveniment

Parerea mea e ca evenimentele astea produc monotonie si posibilitati sa te lasi de server.

Nu stiu cati o sa aprobe aceasta propunere dar mie mi se pare destul de ok.

Link to comment
Share on other sites

@,Nu poti interzice nimanui sa faca event... orice player poate face event din resurse proprii asta este strict alegerea lui, fie ca face event fie ca le da pe toate gratis cuiva care vrea el e strict alegerea lui si nu ii poti interzice asa ceva, eventurile gen mineevent,dropevent,spleefevent cu premii mari sunt organizate doar de catre staff la intervale mari de timp deci nu vad care ar fi problema.

Link to comment
Share on other sites

@, Acces la gamemode pe server am doar: Eu, MosLaDatorie, RazvanSt, Radunno. Orice jucator care se incadreaza in categoria BEGINNER - ADMIN face eventuri din itemele proprii, iar nimeni nu-i poate interzice sa arunce cu ele unde vrea.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.