Jump to content

[GIFT] 20 de avatare B-ZONE


Lebanezul
 Share

Recommended Posts

In a 8-a poza, litera B are valoare egala cu cea a background-ului si nu se intelege deloc ca scrie b-zone. prima data am citit doar zone.

in rest, pattern simplu, blur pus o gramada, brush-uri penibile.

 

 

Comentariul tău este în +, primele 8 lucrări sunt lucrări vechi făcute acum 1 lună, le-am pus doar ca să fie mai multe. Unde vezi tu brush-uri penibile, decât o lucrare are un brush, te aștept și pe tine cu un portofoliu că văd că ști cam multe, sau hai un Battle dacă te ține, sau iar începi să îmi zici că dai Battle-uri pe lucrări pictate în sticlă sau în ulei? :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Comentariul tău este în +, primele 8 lucrări sunt lucrări vechi făcute acum 1 lună, le-am pus doar ca să fie mai multe. Unde vezi tu brush-uri penibile, decât o lucrare are un brush, te aștept și pe tine cu un portofoliu că văd că ști cam multe, sau hai un Battle dacă te ține, sau iar începi să îmi zici că dai Battle-uri pe lucrări pictate în sticlă sau în ulei? :))

sufera mult si bine...

 

ps: e stii* nu sti

 

ba eu macar stiu sa desenez in real life :D e un talent. da-mi o tableta grafica OK si iti arat ca ma c*c pe toate lucrarile tale. cu un mouse nu pot face multe.

 

btw am sa fac cateva lucrari in PS.

 

bafta suferila :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.