SAMPCAC 0.7.0 Anticheat adăugat pentru serverele de sa-mp. Detalii aici.

Reduceri de Black Friday. Detalii aici.

Welcome to B-Zone Community

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more!

This message will be removed once you have signed in.

Bobo

Discutii ts.b-zone.ro

794 posts in this topic

Daca ai o intrebare, atunci adreseaz-o.

0

am 2 probleme/intrebari

dak sunt barziniii cum pot vorbii cu colegi?

dak sunt barzinii pot vb si cu cei din pd?

0

am 2 probleme/intrebari

dak sunt barziniii cum pot vorbii cu colegi?

dak sunt barzinii pot vb si cu cei din pd?

Afli parola de la canalul "Barzini",intri pe canal şi îţi bindezi o tastă de pe care să vorbeşti din settings şi vorbeşti.

La fel şi în cazul cu cei din PD,dar presupun că nu au voie alţii să intre.

0

Am o intrebare ati putea sa imi faceti si mie un chat TS3 al meu .. Cu parola

Edited by just.XeS
0

Ce pot face ca sa nu o mai aud pe vaca aia cu cabina cand zice "User join to your channel." ?!

0

@ allx , canalele sunt free deocamdata, adica poti intra pe canalul oricarei factiuni. Insa zilele astea se vor pune parolele pe toate canalele.

@ just.XeS , se va face categoria Private si se vor face cererile pe forum.

@ TrixKode , serverul este free. Oricine poate intra oriunde deocamdata. Citeste mai sus.

0

Ce pot face ca sa nu o mai aud pe vaca aia cu cabina cand zice "User join to your channel." ?!

Settings ->Options ->Notifications si deselectezi de acolo care nu vrei sa le auzi.

0

Imi trebuie vre-un program?

Trebuie sa apas pe vre-o tasta anume?

Sunt admini pe acolo?Lideri? am foarte multe intrebari

0

Mie nu mi se conecteaza, pur si simplu. Am luat o versiune la intamplare de pe internet..si nu ma pot conecta la B-Zone. Exista vreo versiune anume sau .. recomandata ..?!

0

Incearca Team speek 3 dai connecting _-> Conecting pui ip ce la dat bobo apoi dai connect si intra
0

Bobo te rog frumos da-mi unban pe serverul de Team Speak 3, l-am injurat pe Christiano ca si el m-a injurat, merita si el ban si vad ca numai eu am primit, recunosc ca eu am inceput sa-l injur de nervi etc.

Edited by VladutzSamp
0

Mie nu mi se conecteaza, pur si simplu. Am luat o versiune la intamplare de pe internet..si nu ma pot conecta la B-Zone. Exista vreo versiune anume sau .. recomandata ..?!

Google: Download Team Speak 3. - Intri pe site-ul oficial si il descarci.

Dupa ca il instalezi dai Connect si add: server2.b-zone.ro cu portul: 9987.

• Bobo, ca moderator la fiecare sectiune, ce trebuie sa facem? adica sa fi lider.. sau?
0

Google: Download Team Speak 3. - Intri pe site-ul oficial si il descarci.

Dupa ca il instalezi dai Connect si add: server2.b-zone.ro cu portul: 9987.

• Bobo, ca moderator la fiecare sectiune, ce trebuie sa facem? adica sa fi lider.. sau?

Mersi pentru informatie.

0

Faza cu tasta blindata pe care sa apesi de fiecare data cand vrei sa spui ceva mi se pare o prostie !

Mai intrati si voi pe la settings. cititi pe acolo si o sa vedeti ca puteti sa va deselectati aceasta optiune iar cad veti vorbi in microfon se va auzi direct la ceilalti, fara ambalarea de a apasa si pe acea tasta.

0

Vreau si eu un Room cu pass, se poate ? :))

0

Am facut un topic in aceasi categorie despre folosirea teamspeak-ului. Macar cititi-l. Am uploadat eu versiunea recomandata.

0

Stie cineva de ce aud ecou? :(

0

OMG! front 3xPost? :|
0

Stie cineva de ce aud ecou? :(

Din cauza,ca cineva are volumu la boxe ridicat si se creeaa ecou sau are probleme cu microfonu/boxele si vorbesc multi deodata si se creeaza ecou.

0

Evitatii sa vorbiti mai multi de 3-4, ca altfel se creeaza ecou.

0

Ca sa iti mearga intri pe saitu oficial si downloadezi TeamSpeak3-Client-win32-3.0.0-beta17 ca sa te poti conecta la sv b-zone

La connect scri server2.b-zone.ro port : 9987 iar sub connect iti scri numele si dai connect

Asta e toata treaba.

0

Corect, iar faza cu ecoul vine de la sine...In momentul in care cineva are microfon (nu casti cu microfon) automat va asculta pe voi la boxe. Asta inseamna ca voi cand vorbiti exista o probabilitate sa va si auziti datorita boxelor cu volum ridicat care interactioneaza cu microfonul deschis (in caz ca nu are o tasta anume setata pe care sa vorbeasca).

0

Este un "destept" cu nickname-ul Paul care intra pe toate canalele unde sunt useri si incepe sa ii injure... Cand il vedeti datii ban ca m-am saturat de el.......

0

Si christianos ala injura si face panarama. Totusi vedeti niste player activ si datile adm sa nu mai injure lumea..

0

pana la urma cn se ocupa cu sv?

0