Jump to content

Probleme tehnice pe serverele de sa-mp. Mai multe detalii aici.

Modificări ore jucate facțiuni + sloturi ganguri. Mai multe detalii aici.

Clarificări despre c-bug/c-shot aici.

Bobo

Discutii ts.b-zone.ro

Recommended Posts

28 minutes ago, GigGs11 Legend said:

Nu stiu de ce stai sa explici Dionis ca oricum explici degeaba, cand e vorba de Elix, stim prea bine ce a facut Elix ca el se credea `imparat` peste toti, el punea reguli, el scoatea functi, el taia, el rupea, pe scurt.Sta acum sa explice el ca pe Bobo il durea undeva de comunitate si asa mai departe, poi ce treaba avea bobo cu ts-ul? Cand Xinax era Fondator si pe langa el a venit Elix care trebuia sa urce ts-ul.Oke, ts a urcat pe reclamele noastre a celor care am fost seriosi, a celor care ne-am pus mintea si am ajutat, apoi Elix a rupt el in doua si facea doar ilegalitati, iar acum au ramas cei care au ramas si cand eram eu Administrator stateau si se rugau de mine sa primeasca si ei ceva si acum au gura mare pe aici si fac doar ilegalitati si isi bat joc.Daca ne uitam cati jucatori sunt banati cu anul si pe motive banale, e jale, poi asa se tine un Ts in picioare ? Sper ca bobo sa isi dea seama de asta si sa faca ts-ul asta ce a fost.Pe Elix nu il credeam in stare ca face asa ceva si pe langa asta sa mai fiu si jignit pe degeaba ca poate am facut si eu ceva pe Ts-ul asta, ma rog.

Sa iti fie rusine ma nesimtitule! Ai uitat cand te rugai de mine sa iti bagi Radio Legend in comunitate, ai uitat cand ti-am facut site-ul ca aveai un site facut in paint, ai uitat ca te rugai de mine sa vorbesc cu Bobo s aiti intretina clanu The Legend ca deee "aveai radio in comunitate", ai uitat ca si tu ma pupai in cur cand ai luat prima data moderator pe TS3... De astea nu zici nimic nu ? Ai fost si tu la un Meeting organizat de staff si gata esti mare prajit in comunitate. Vai mama ta! Sa iti fie rusine ba de vorbele care le-ai scos. Ai si tupeu sa comentezi in privinta mea! 

Edited by Elix
  • Upvote 2

Eu nu imi prin mintea sa te injur pe tine ma `parlitule`, te-am rugat eu sa bag Radio pe Comunitate ? Sau a venit Bobo si ti-a zis de un radio de manele ? Ce site facut in paint aveam ma parlitule ce esti, avem site ok ca ai facut tu b-zone e alta chestie.Tu ai vorbit cu Bobo pentru clan sau eu? Ce tot minti acolo sa vada alti sa fii si tu tare.Cine te-a pupat pe tine in cur ma? Poate te-ai pupat singur ba ochii in dunga ce esti ca eu am primit pe merit si am primit de la Xinax ma nu de la tine, tu erai un parlit cand am intrat eu pe Ts.Da am fost si sunt tare ca merg pe banii mei la intalniri si pot nu ca tine ca scoti fetele la suc si platesc ele ca toate radeau de tine pe Ts.Eu in locul tau as tace dreacu din gura ca esti tare in fata uni pc dar fata in fata iti plang de mila la ce fata ai.Ai facut doar ilegalitati pe Ts si te credeai mare zeu dar esti 0.Sti sa injuri pe la spate, atat sti sa faci, dar fata in fata esti un pitic amarat.In locul tau nu as vorbi eu la cate am facut si as tace dreacu din gura aia ca te faceam odata piciule ce esti.Ai furat de la Bobo pagini cu like-urii, ai furat scripturi si alte chesti cumparate de el si vi aici sa faci gura pe banii altuia.Eu zic sa inveti sa vorbesti si apoi sa vi aici sa injuri ok? Si daca mai zici ceva de mama sa-r putea sa iti zic si eu ca nu te-am injurat de mama ok? Tupeu ai tu sa comentezi in privinta mea si pe la spate.Du-te dreacu pe comunitatea pe care o ai si nu mai comenta tu aici ca esti un nimeni si ai fost un nimeni aici.Sa nu mai zic ca veneai pe ts oriunde erau fete si trageai de ele pe canale sa vorbesti cu ele, esti vai de tine ba daca as vorbi eu cate stiu.Pa ca nu stau cu un nesimtit ca tine la discutii.

Edited by GigGs11 Legend
  • Upvote 2

2 hours ago, Elix said:

vorbele care le-ai scos

Pe care le-ai scos ;) 

16 hours ago, Elix said:

Sa iti fie rusine ma nesimtitule! Ai uitat cand te rugai de mine sa iti bagi Radio Legend in comunitate, ai uitat cand ti-am facut site-ul ca aveai un site facut in paint, ai uitat ca te rugai de mine sa vorbesc cu Bobo s aiti intretina clanu The Legend ca deee "aveai radio in comunitate", ai uitat ca si tu ma pupai in cur cand ai luat prima data moderator pe TS3... De astea nu zici nimic nu ? Ai fost si tu la un Meeting organizat de staff si gata esti mare prajit in comunitate. Vai mama ta! Sa iti fie rusine ba de vorbele care le-ai scos. Ai si tupeu sa comentezi in privinta mea! 

Avand in vedere ce scrii aici este pur si simplu o frustrare din punctul meu de vedere din partea ta. Daca am sta toti sa vorbim si sa spunem despre tine cate ceva cred ca s-ar strange multe. Dar..stii care e diferenta intre tine si multi altii dintre noi? Faptul ca noi nu fugim dupa functii. 

• Upvote 1

S-a făcut cam liniște pe aici după discuțiile în contradictoriu.

Sper ca asta să nu afecteze în vreun fel ts-ul sau chiar secțiunea de aici, de pe forum.

@Mikey S-a facut liniste tocmai pentru ca asa si trebuia sa se faca. Nu se discuta chestii de genul pe forum in vazul tuturor. Daca cineva are probleme sa le rezolve in privat.

Cat despre team speak sau sectiunea de forum nu o sa fie nici cum afectata. 

Salutare.

Ce face lumea?

Cam gol teamspeak-ul la ora asta :(

14 minutes ago, TLF Jastosky said:

Salutare.

Ce face lumea?

Cam gol teamspeak-ul la ora asta :(

Ce sa facem si noi, dormim ca e Duminica. :D

1 hour ago, Scotocell said:

Ce sa facem si noi, dormim ca e Duminica. :D

Altceva ce e de facut, maine e luni, sa vezi plictiseala naibi.

Just now, Kalcor Legend said:

Altceva ce e de facut, maine e luni, sa vezi plictiseala naibi.

+1:b-emo:

Sus cu activitatea.

Sa se vada ca suntem jucatori seriosi :D

1 hour ago, TLF Jastosky said:

Sus cu activitatea.

Sa se vada ca suntem jucatori seriosi :D

12 ore talpa!TS.thumb.png.bce57995b3d62c1f3d1cdefe93ee0721.png

Salut, am o mica problema.Dupa cum am vazut in forumul de modificari si anunturi, gradul de trusted il primesti automat *dupa 5 ore de activitate*, urmând poza urmatoare, eu am mai multe ore decat se cere pt *TRUSTED* desi nu l-am primit.Ms de ajutor anticipat

screenshot.18.jpg

6 hours ago, Calin said:

Salut, am o mica problema.Dupa cum am vazut in forumul de modificari si anunturi, gradul de trusted il primesti automat *dupa 5 ore de activitate*, urmând poza urmatoare, eu am mai multe ore decat se cere pt *TRUSTED* desi nu l-am primit.Ms de ajutor anticipat

screenshot.18.jpg

Salut,acel sistem BGUARD numai functioneaza deaia nu ai primit Trusted.Acel grad il primesti luand legatura cu un membru din staff la 20 de conectari.

O zi buna !

• Upvote 1

On 01.02.2018 at 8:10 PM, Scotocell ToV said:

12 ore talpa!TS.thumb.png.bce57995b3d62c1f3d1cdefe93ee0721.png

Facem 1vs1 Scoto? :))

Screenshot_2.thumb.png.a5fe01a2783ff799e393bffa1c08aa1f.png

4 hours ago, growndex said:

Facem 1vs1 Scoto? :))

Screenshot_2.thumb.png.a5fe01a2783ff799e393bffa1c08aa1f.png

Iooooiii. Gata boss

• Haha 1