Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Parere - Radio Taraf


Helsinng

Radio Taraf - Parerea voastra  

85 members have voted

  1. 1. Ce parere aveti despre stergerea postului de Radio 'Taraf



Recommended Posts

@BLaze.

 

P-e m-i-n--e n-u m-a i-n-t-r-e-s-e-a-z-a d-a-c-a s-u-n-t s-a-n-c-t-i-o-n-a-t.

In primul rand,daca nu ascult manele si nu cant pe /f.

Aduci voi canta BUG Mafia - Bag pula-n gay si v-o fac cadou.

Si iau FW.

Link to comment
Share on other sites

Alt lucru pe care nu-l inteleg!!

Ba, voi acuma stati si va certati care sunteti si care nu sunteti cocalari! Doamne fereste!

Stati si va certati in fata unui monitor unu' cu altu'. Pana la urma ascultati frate ce gen de muzica va place...

Daca asculti manele, nu esti neaparat ''redus mintal'' ''cu IQ mic'' sau mai stiu eu ce aberatii spuneti cu ajutorul tastaturii...

@@Covrigel, Prietene, poate esti tu mai mare de cat mine, nu stiu, dar nu ne tragem de sireturi acuma sa ne facem prosti sau mai stiu eu cum, ok?

Vedeti-va de viata reala si treburile voastre si nu mai va certati intr-un topic pe internet aiurea. Stati fata-n fata daca tot sunteti tari in cearta. Pentru cunoscatori, ascultati:

Nu mai vreau sa comentez alaturi de voi. Salut.
Link to comment
Share on other sites

Sunt complet de acord că a fost scos, eu find unul dintre jucători care au dat PM pentru reclama făcută la alte comunităţi pe acel radio, dacă ei chiar doreau să se difuzeze în continuare aşa ceva pe B-Zone renunţau la reclama facută la altă comunitate, se va băga în viitor alt radio de manele care nu va mai face reclamă. Incercaţi şi voi să gandiţi spre binele comunităţi nu doar spre binele vostru.

Link to comment
Share on other sites

Poate scapam de voi, ne-am saturat de rockeri infecti ca voi

 

Infecti? CINE VA PUNE SA ASCULTATI? TOTI ROMANII: NU-MI PLAC MANELELE, LE URASC SI LA PETRECERE DANSATI PE MANELE INFECTILOR

 

 

Binee tu elefant mi-a plăcut ce ai zis.

 

Adevărat adică vă duceți la o petrecere imediat toată lumea dansează și când colo vă aud NU-MI PLAC MANELE. ȘI DAIA ASCULTAȚI LA PETRECERI SAU ȘTIU EU CÂND

 

 

DECÂT SĂ ASCULT RAP CARE SE ÎNJURĂ TOATĂ ZIUA, AȘA POT SĂ ÎNJUR EU ȘI ZICI CĂ, CÂNT RAP

Link to comment
Share on other sites

Cât de deștept să fii să ștergi Radio Taraf? Cei care nu ascultă manele sigur sunt de acord cu stergerea lui.

Adică nu știu, cu ce incurca acolo? A-ți sters Radio Taraf și a-ți adăugat rahatul ăla de Radio B-Zone, sunt numai melodii dealea pentru gay.

Link to comment
Share on other sites

@, Ai youtube prietene, si nu ne face pe noi infecti. Oricum toti cocalarii au un IQ sub nivelul asteptat, mai ales ca astia care produc aceasta muzica, nu sunt capabili sa isi faca versurile lor, ci le copiaza de la alte genuri de muzica.

Rocker Vs Manelar. voi alegeti.

"eu as alege rock-ul, mai bine ma dau cu capu de pereti" decat sa am bare brigada langa mine, 2-3 femei si pe salam care sa-mi cante"

 

Rocker ->

Link to comment
Share on other sites

Da ce ma voi la o nunta/petrecere daca baga manele, va luati picioarele in brate si fugiti sau dopuri in urechi... Eu nu va inteleg.

Si eu ascult manele cand simt nevoia , cateodata ma linistesc.

Dar tot pe primul loc ramane: Bug Mafia, CTC & Haarp Cord.

Link to comment
Share on other sites

@@valeriu12, Stii macar ce e ala rasism? La ce poza de profil ai, nu prea imi dau seama..

 

Fiecare este liber sa asculte ce vrea, acum sa nu facem diferente intre rock-eri si manelisti, terminati cu expresiile "rockeri infectati" "la petreceri te rupi pe manele" "cocalari cu IQ scazut" faceti atata gura ca s-a scos un amarat de radio.. :-J

Link to comment
Share on other sites

@, =)))))))))))))))))))))

Nabule, daca asa scrie acolo, nu inseamna ca asa se distreaza rockerii, probabil copii aia sunt retardati.

Si prefer sa ascult asa ceva

Decat ce ai postat tu acolo, cu Salam, care canta numa OUOUOUOUOUOUOUOUOUOU

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.