Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Portofoliu Mentosan


Mentosan
 Share

Recommended Posts

Salut ,vin DE PE o COMUNITATE inexistenta , nu vreau ban pentru reclamă .

 

 

Primul post , 10.06.2015

 

 

 

- AVATARE :

 

 

Avatar_forum_numarul_13.png Avatar_forum_numarul_9.gif Avatar_forum_numarul_3.png Avatar_forum_numarul_6.png  Avatar_forum_numarul_9.png new_blur_1.png new_blur_3.png

 

(!) Sunt puţine din ce am mai salvat , v.am spus , sunt lucrări făcute de mine pe o comunitate inexistentă la acest moment !

Edited by Mentosan
Niște avatare șterse, watermark altă comunitate.
Link to comment
Share on other sites

 

Salut ,vin după o cumunitate inexistenta , nu vreau ban pentru reclamă .

Primul post , 10.06.2014

- AVATARE :

 

 

Avatar_forum_numarul_13.png Avatar_forum_numarul_9.gif Avatar_forum_numarul_3.png Avatar_forum_numarul_6.png Avatar_forum_numarul_11.gif Avatar_forum_numarul_9.png new_blur_1.png new_blur_3.png

 

(!) Sunt puţine din ce am mai salvat , v.am spus , sunt lucrări făcute de mine pe o comunitate inexistentă la acest moment !

 

Sunt destul de reușite, felicitări!

Edited by Cristina
Niște avatare șterse, watermark altă comunitate.
Link to comment
Share on other sites

Reupload :

Avatar_forum_numarul_1.png Avatar_forum_numarul_4.png Avatar_forum_numarul_13.png Semnatura_forum_numarul_5.png

 

 

-Semnaturii :

 

Semnatura_forum_numarul_4.jpg

 

 

(!) Aceste poze sunt facute de mine pe o comunitate inexistenta la momentul actual

Edited by Cristina
Niște avatare șterse, watermark altă comunitate.
Link to comment
Share on other sites

 

Reupload :

Avatar_forum_numarul_1.png Avatar_forum_numarul_4.png Avatar_forum_numarul_13.png Semnatura_forum_numarul_5.png

 

 

-Semnaturii :

 

Semnatura_forum_numarul_4.jpg

 

 

(!) Aceste poze sunt facute de mine pe o comunitate inexistenta la momentul actual

 

Foarte tari mentosana,te-am invatat bine,vreau sa va anunt ca si eu vin de pe acea comunitate si nu mai este existenta,nu cred ca merita ban pe asta.

Edited by Cristina
Niște avatare șterse, watermark altă comunitate.
Link to comment
Share on other sites

Update , 14.06.2015

-Avatare :

 

 

y9sudxtiyvh3xhqgh6.png wh7sv5bt2o7djuwg866v.png is272npt7mk0u6tfzt9.png 7wtminqnwoh5lcys82il.png 6trl8zob3ih7hqcdvjt.png b4im00jsj6gcsyjw2vn3.png tlh6s6do704aqtsy0sp1.png zedapazm0bi0dpmu1j1o.png psbinpfkwsr59c3fc1hv.png

 

-Semnaturii :

 

pm75sowbm5wykgoe575z.png est2l1bdh0fjppei59u.png 7ctt4qidey5gghsjup6j.gif

 

 

-Logo-uri :

 

t41q26cxe9xgb0f7a8k2.png rz3matmxfipud6y83kp.png nqk20k7o2tm8m6ym8pa.png

 

 

(!) comunitatea anterioara era pusa la vanzare , imi pare rau daca v-am deranjat cu asa zisa mea reclama , nu se v-a mai repeta .

Link to comment
Share on other sites

Salut , am mai lucrat la blur-ul meu deoarece unii spuneau că mai trebuie retuşat ,aşa că l-am mai modificat , aş vrea o părere :

150x250 : Avatar_forum_numarul_1.png Avatar_forum_numarul_2.png

150x300 : Avatar_forum_numarul_3.png Avatar_forum_numarul_4.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Salut , am mai lucrat la blur-ul meu deoarece unii spuneau că mai trebuie retuşat ,aşa că l-am mai modificat , aş vrea o părere :

150x250 : Avatar_forum_numarul_1.png Avatar_forum_numarul_2.png

150x300 : Avatar_forum_numarul_3.png Avatar_forum_numarul_4.png

 

 

 

 

 

 

Nu poți să retușezi un Blur, fiecare stock are un Blur care se potrivește mai bine decât celălalt, asta depinde de culorile stock-ului. Spre exemplu Blurul tău se potrivește pe toate lucrările în afară de prima în care culorile sunt denaturate, este cât de cât ok Blurul deși ar mai putea suferi una-două ajustări.

Link to comment
Share on other sites

 

Salut ,vin după o cumunitate inexistenta , nu vreau ban pentru reclamă .

Primul post , 10.06.2014

 

 

(!) Sunt puţine din ce am mai salvat , v.am spus , sunt lucrări făcute de mine pe o comunitate inexistentă la acest moment !

 

Comunitatea aia inca exista si tu le cam faci reclama, nu e chiar ok.

Edited by F4L oTo VIP
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.