Jump to content

Prezentare DarK_AndeL


DarK AngeL
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: DarK_Angel


- Prenume: Andrei


- Varsta: Am 15 ani.


- Locatia: Ploiesti, judetul Prahova.


- Ocupatie: Cel mai mult invat, deoarece vine examenul de capacitate.


- Jocul(rile) preferat(e): Imi place sa joc foarte mult SA-MP si Drakensang.


- Hobby-urile tale: Fotbalul, tenisul de masa si mai ales mersul cu bicicleta.


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Ma numesc Andrei, sunt din Ploiesti si sunt in clasa a VIII-a a liceului din localitatea mea. Sunt un baiat destul de simplu, imi plac lucrurile simple( mancarea, fotbalul, scoala, calculatorul), destept, sincer de multe ori. Nu-mi plac mincinosii, increzutii si mai ales oamenii care te vorbesc pe la spate. In timpul liber imi place sa citesc o carte buna, sa invat pentru examenul ce sta sa bata la usa, sa ma joc pe calculator impreuna cu prietenii virtuali si sa ies seara cu cei adevarati.


- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Cunosc aceasta comunitate de foarte mult timp, am jucat timp de 2 ani pe o alta comunitate la fel de mare ca aceasta, dar am decis ca aici este mult mai bine si chiar merita sa joci.


- Alte precizari?: Sper sa reusesc sa imi fac o multime de prieteni, ne vedem pe RPG3.



Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.