Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Portofoliu] Shadyyy


Shadyyy
 Share

Recommended Posts

Frumos, îmi plac, nu am ce să spun, ai un tutorial pentru ele ?, mi-l dai te rog ?

Nu are tutoriale si chiar daca ar avea, nu da. Tine totul pentru el.

Link to comment
Share on other sites

Din partea mea, tot respectul omule :)

Cred ca esti al 2lea pe care l-am vazut ca face chiar un lucru grozav atat in ps cat si in ai (cred..daca totusi ai facut acele personaje animate)

Link to comment
Share on other sites

Imi aduc aminte prima lucrare postat pe BLAZED, adica aia cu omuletu ala, si pana acum. Evolutia se vede. Prima data, accesoriile erau putine, dar chiar daca erau putine, dadeau bine pe lucrare. Si daca ne uitam acum, evolutia se vede. La fel si la avatare, semnaturi. Daca iti aduci aminte semnaturile alea de la GTA SA, pentru al-10 Anniversary, aia facuta in GIF, sau altele, care nu erau GIF (alea de pe BLOWN) .. geniale si alea. Frumoase. Stii sa te joci cu culorile, stii unde sa pui textul si asa mai departe. Eu tot ti-am zis sa cauti un post de lucru ca designer, skinner (la ipb :trollface:), sau ma rog .. undeva. :D

 

Succes fa, si mai astept ceva lucrari de la 0. Ce zici de un zombie din TWD? :>, sau pe Daryl, Rick. :D .. iti dau ceva idei. Sau aia din FTWD / ZNation. :))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lucrezi foarte frumos si elegant! O singura exceptie:

 

vvlDNzY.png

 

Nu imi place ca ai incarcat renderul cu prea multe efecte... puteai sa stergi linia aia de jos si la restul sa le dai o opacitate mai mica.

Edited by Croint1ONE
Link to comment
Share on other sites

  • .Levy. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.