Jump to content

LS Police Department - Voturi / Votes


TibiStanciu
 Share

Recommended Posts

Nume: BroKenNnN.


Rank: 2


Raspuns: Da!


Motiv: Normal ca e mai bine asa...ar fi foarte indicat deoarece totul se repeta la fiecare sedinta. Ar fi de asemenea bine sa se faca si cate o sedinta atunci cand este nevoie (nu neaparat o data la 1 luna).


Alte precizari: O propunere foarte buna si eu zic ca trebuie aprobata.



Edited by BroKenNnN
Link to comment
Share on other sites

Name: Aziz


Rank: 3


Answer: Yes !


Reason: Because no meaning meetings is just a waste of time sometimes ...without a good purpose ...


Other specifications: Thanks ! peace <3 :D


Link to comment
Share on other sites

Nume: Addicted.


Rank: 5


Raspuns: Nu sunt de acord.


Motiv: Eu cred ca este bine asa cum este,deoarece oricum nu veniti mereu cand este sedinta/activitate gasiti fiecare un motiv.. ( ba sunt plecat,ba nu pot sa vin etc mereu nu puteti veni cand e sedinta de asta nu sunt de acord..o data la 2 saptamani nu cred ca e asa greu de venit.. )


Alte precizari: --


Link to comment
Share on other sites

Nume: YzZY


Rank: 3


Raspuns: Sunt de acord. (DA)


Motiv: Deoarece la sedinta ni se spune acelasi lucru si e mai bine sa fie odata pe luna,asa poate o sa se mai adune subiecte de vorbit la sedinta.


Alte precizari: -


Link to comment
Share on other sites

Nume: IonuVRS[ZEW]


Rank: 1


Raspuns: De acord


Motiv: Nu isi au rostul atat de dese, mai ales antrenamentele. Sedintele nici ele, atata timp cat cei noi in factiune primesc raspunsuri la intrebari de la cei cu rank mai mare aproape tot timpul, nu are rost sa fie atat de dese. O data pe luna fiecare ar fi perfect.


Alte precizari: Eu v-as sfatuii sa nu aveti asteptari de la o activitate atat de mare ca este o data pe luna, pana la urma, tine de timpul liber al fiecaruia..


Link to comment
Share on other sites

Incepeti votarea pentru "Votarea 4".

 

Verificati primul post din acest topic sa vedeti intrebarea.

 

Start the voting for the "Voting 4".

 

Check the first post from the topic (with yellow).

Link to comment
Share on other sites

Nume: MaRiuS16

Rank: 3(Sergeant)

Raspuns: Da.

Motiv: Desi adminii sunt ocupati cu alte chestii nu e corect sa avanseze in rang cu rapoarte de 5-6 ori mai mici fata de restul... au timp in weekend o ora sa faca acele puncte. Ori facem toti treaba ori sal.

Alte precizari: kys

Edited by MaRiuS16
Link to comment
Share on other sites

Nume: Costinn[]

Rank: unu

Raspuns: Da

Motiv: Nu am nimic cu Deea si nu votez asta special pt ea, pur si simplu nu mi se pare corect fata de ceilalti membri ca adminii sa avanseze in rank, sa-si faca un fh frumos fara nici cea mai mica problema, odata ce nu faci raportul nici nu risti sa gresesti... deci fooarte lejer ca admin ajungi R5.

Alte precizari: -
 

Link to comment
Share on other sites

Nume: r3n

Rank: 3 (Sergeant)

Raspuns: Pozitiv

Motiv: Consider ca este buna aceasta propunere pentru ca poti fii tu ce staff vrei dar totusi consider ca ar fi bine macar sa se adauge un raport injumatatit. O sa dau un exemplu: Eu sunt Admin 1 si vreau sa ma duc in LSPD, dau contul unui prieten sa-mi dea testul, el ia testul si dupa intru eu. Stiind ca n-am raport deci n-am de ce sa invat regulamentul ca stiu ca n-am ce gresi. Deci pratic intri ca staff in ce factiune vrei (aproape) si stai rank 5 fara fw, nimic. 

Alte precizari: Ca si idee, raportul de rank 1 in LSPD este 40 de puncte, daca face macar 20, mai mult de jumatate de ora nu ii ia. 

Link to comment
Share on other sites

Nume: Jomes

Rank: Detective

Raspuns: Da

Motiv: Nu trebuie sa amestecam functia de admin cu cea a unui membru intr-o factiune.  Sunt de acord sa nu fie sanctionat pentru ca nu-si face raportul, dar daca doreste sa aiba rang mai mare, trebuie sa faca ceea ce facem toti, rapoartele complete. 

Alte precizari:

Edited by South Jomes
Link to comment
Share on other sites

Nume: Robinson.

Rank: 5 ( Captain )

Raspuns: Da.

Motiv: Nu mi se pare corect ca un om din staff sta in factiune pt rank si FH , nu e asta pt Deea , e pentru toti. Toti din factiune trebuie sa fim egali la raport. Odata ce intri intr-o factiune esti nevoit sa faci raportul ( cei care sunt oameni fara functie ) dar cei care au functie sunt scutiti. Nu mi se pare corect asta si vreau sa fim toti egali.

Alte precizari: Va salut.

Link to comment
Share on other sites

Nume: SteveGames.

Rank: 5 (Captain).

Raspuns: Da.

Motiv: Parerea mea este ca si membrii din Staff ar trebui sa faca raport, deoarece nu prea e corect ca ei sa poata sta in factiune, sa nu faca nimic si sa primeasca rank asa. Ar trebui sa fim toti egali macar cand vine vorba de raport.

Alte precizari: Salut.

Link to comment
Share on other sites

  • TheTom locked this topic
  • TheTom unlocked this topic
  • TheTom pinned and unlocked this topic
  • TheTom unpinned and locked this topic
  • TheTom pinned and unlocked this topic
  • TheTom unpinned and locked this topic
  • TheTom pinned this topic
  • TheTom unpinned this topic
  • TheTom unlocked and pinned this topic
  • TheTom locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.