Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

LS Police Department - Voturi / Votes


TibiStanciu
 Share

Recommended Posts

Incepeti votarea pentru "Votarea 6".

 

Verificati primul post din acest topic sa vedeti intrebarea.

 

Start the voting for the "Voting 6".

 

Check the first post from the topic (with yellow).

Link to comment
Share on other sites

Voturile s-au incheiat in favoarea de a lasa Duminica activitatile.Insa voi modifica dupa cum am vazut ca ati votat restul:

  1. Vineri ora 19:00 = Antrenamentul
  2. Sambata ora 18:00 = Activitatea
  3. Duminica ora 20:00 = Sedinta
Link to comment
Share on other sites

Incepeti votarea pentru "Votarea 7".

 

Verificati primul post din acest topic sa vedeti intrebarea.

 

Start the voting for the "Voting 7".

 

Check the first post from the topic (with yellow).

Link to comment
Share on other sites

Nume: GigGs11[LEgend]

Rank: Chief LsPd

Raspuns: Da sunt de acord cu noul sistem de rank up

Motiv: Pentru ca asa voi vedea si eu cine este activ si cine nu, cine se implica si cine nu, s.a.m.d

Alte precizari: Am vazut ca uni sunt nemultumiti si nu inteleg de ce ca nu se schimba nimic, decat prin acest sistem vad si eu cine respecta un lider si cine nu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nume: Doo

Rank: 5

Raspuns: Nu sunt de acord cu noul sistem de Rank UP.

Motiv: Am văzut că deja se cearta membrii pe acest motiv, consider ca poti sa vezi activitatea si dupa orele jucate pe luna ale respectivului membru, daca e inactiv = demitere.

Alte precizari: Mi-e indiferent daca se baga acest sistem nou de Rank UP, dar daca se creeaza certuri nu, mai bine lasam ca si pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Nume:Catana.

Rank:4

Raspuns: Nu sunt de acord cu acest sistem

Motiv:Nu mi se pare corect ca pana saptamana trecuta toți care au avansat în funcție sa avanseze la timp iar de acum în colo restul sa fim no liferi ca să putem avansa.

Alte precizari: Nu zic ca sunt cel mai activ membru dar nici inactiv nu ma pot numii pentru ca am 200h plus rapoartele duble mereu am fost și la activități am dat și 2 teste și fosr 27 puncte ceea ce nu îmi convine.

Link to comment
Share on other sites

Nume: dievS

Rank: 1

Raspuns: Nu sunt de acord cu noul sistem de Rank UP.

Motiv: Am văzut că deja se cearta membrii pe acest motiv, consider ca nu toti suntem "no-liferi" incat sa facem de ex 200h jucate pe luna doar pentru 10 p, s.a.m.d.

Alte precizari: Mai bine sa ramana totul ca si pana acum, si sa primeasca rank up doar cei care merita.

Edited by Dievs
Link to comment
Share on other sites

Nume: Rogvaiv

Rank:1

Raspuns: Nu sunt de acord cu noul sistem de Rank UP.

Motiv: Deja a aparut cearta pe /r din cauza acestui sistem, cosider ca era mai bine ca inainte.

Alte precizari: -

Edited by RoGvAiV
Link to comment
Share on other sites

Nume: ThinBlueLine

Rank: 2

Raspuns: Nu sunt de acord cu noul sistem de Rank UP.

Motiv: Nu mi se pare normal. Nu vreau sa fiu inteles gresit, dar daca imi fac raportul cumsecade, am un comportament ok si nu creez certuri, de ce sa nu fiu promovat? Inca ceva. Unii au scoala, antrenamente si nu o sa poata sa stea 4 ore sa faca raport...

Alte precizari: Mai bine sa fie cum era. Nu luai sanctiuni, aveai comportament ok, luai rank.

Link to comment
Share on other sites

Nume: Muscanpepsi

Rank: 3

Raspuns: Sunt de acord cu noul sistem de Rank UP.

Motiv: Este un sistem bun si pe mine personal ma va motiva sa nu mai fiu asa lenes si sa actionez si sa am un rank pe merit si sa stiu ca am muncit pentru el.

Alte precizari: Totusi sistemul de puncte mi se pare cam exagerat si mai trebuie lucrat la el adica 100 de puncte pentru rank 5, trebuie sa stai toata ziua 24/7 sa fii cam no-lifer. Daca se mai modifica cred ca totul o sa fie ok.

Link to comment
Share on other sites

Nume: LosT

Rank: Officer

Raspuns: Nu sunt de acord cu noul sistem de rank up

Motiv: Consider ca activitatea se poate observa și in alte feluri, iar de la noul sistem toți se cearta și se amenință :)

 

Alte precizari: Totul este ok cum este, nu înseamnă dacă se plânge un membru trebuie totul sa se schimbe, unii nu prea au timp de acest joc și trebuie sa ne distram, nu sa ne simțim obligați...

Link to comment
Share on other sites

Nume: Io[N]uT.z

Rank: 2 

Raspuns: Sunt de acord.

Motiv: Daca stam sa ne gandim in 100 de zile oricine are rank 5. Hai sa ne uitam si la celeltate factiuni de exemplu in hitman, unde iei rank 3 la 100 de zile si acela automat!

De ce? pentru ca asta face factiunea mai dorita si mai importanta! Cum face asta? Nu intra toti ''incepatorii'' si post hunterii! 

Sunt multi rank 5 in LSPD inactivi.

Ar trebui adaugata si regula cu maxim 10 membrii rank 5.

Alte precizari: Nu am.

Link to comment
Share on other sites

  • TheTom locked this topic
  • TheTom pinned and unlocked this topic
  • TheTom unpinned and locked this topic
  • TheTom pinned and unlocked this topic
  • TheTom unpinned and locked this topic
  • TheTom pinned this topic
  • TheTom unpinned this topic
  • TheTom unlocked and pinned this topic
  • TheTom unlocked this topic
  • TheTom locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.