Jump to content

[Prezentare]Dr.Owl


DrOwl
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: Dr.Owl


- Prenume: Tomas Raul .


- Varsta: 13 ani .


- Locatia: Slobozia,Ialomita .


- Ocupatie: Desing [Photoshop,Ae,AI,C4D,3DM,etc],mai lucrez de asemenea [putina experienta] in IPB,sau phpbb,si desigur statul de-geaba ...


- Jocul(rile) preferat(e): Counter-Strike [1.6,Global Ofensive ],Need For Speed[World],Sa-Mp,dar si Metin2 [Nu sunt disperat].


- Hobby-urile tale: Atletismul,plimbari cu bicicleta,dar si altele.


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Pai,am 13 ani,sunt destul de inalt,nu sunt slab [ Sa nu zic ca-s plinut ;) ] . In timpul liber fac adesea ori lucruri legate de desing .[Modelare 3d,Ae,Intro-uri,s.a.m.d]


- De unde ai aflat de B-Zone Community?: De pe nea' Gugal,cautand un server de sa-mp . Parerea mea este ca este un server bine dezvoltat,cu un staff capabil,nu ca alte servere [b****d,nu fac reclama],unde daca nu ai pile,nu intrii nici unde si nu poti sa devii "cunoscut",atat cat si pe server dar si pe forum.


- Alte precizari?: Ne vedem pe server . Bine v-am gasit !!


Edited by DrOwl
Link to comment
Share on other sites

In aproximativ 3 minute,9 urari de "bun-venit" . Asta da activitate,rare-ori gasesti comunitati cu playeri asa de primitivi si prietenosi .

Edited by DrOwl
Link to comment
Share on other sites

Welcome.

Edited by RW Austin
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.