Jump to content

Propuneri teleportari


LoriNs
 Share

Recommended Posts

1. TIMP DE TELEPORTARE, INDIFERENT CA E TPA,TPAHERE,SPAWN,WARP,HOME,BACK, etc. ESTE NEVOIE DE ASA CEVA, INTRUCAT SE FACE ABUZ, MAI ALES DE /back LA PVP. ( 3 secunde sa stea NEMISCATI inainte de teleportare )

 

2. Sa nu mai poti da /back la locul unde ai murit, pentru a-ti recupera itemele. Se face abuz in spawn dupa ce mor playerii la pvp si dau imediat /back si isi iau imediat itemele inapoi, intrucat cel/cea care l-a omorat avea inventarul plin, de exemplu cu kit tools.

 

3. De asemenea PLATA la /back de 35$.

Link to comment
Share on other sites

Pro pentru punctul 1 chiar este nevoie de asa ceva.

Pro pentru punctul 2 foarte multi playeri dau /back la /warp pvp si dau in tine de nu mai poti sa iesi decat cu pvplog. Si la /kit tools sa fie o limita de timp. 30 minute sau chiar mai mult.

Contra punctul 3 deoarece nu imi pare o idee buna sa-ti ia bani pentru /back.

Link to comment
Share on other sites

Te rog frumos sa folosesti un limbaj decent !

 

Sunt Contra pentru plata la comanda /back deoarece multi jucatori inclusiv eu nu suntem invatati cu economia serverului si dabia facem banii. Ma chinui de o saptamana sa strang bani de Factione si dabia am strans 8k$ .... Si astia 8k i-am facut cand am castigat un event facut de Ikarus si de accea ii Multumesc ! <):)

 

Si PRO la /kit tools . Se poate pune o limita de 15/30 de minute sau mai putin pana la urma sunt doar niste iteme din piatra ...

Link to comment
Share on other sites

Propun sa se scoata ori timpul ori bani la /f home , pentru ca si asa stai mult sa strangi bani sa iti creezi factiune !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.