Jump to content

Doriţi scoaterea sistemului de filtrare a cuvintelor vulgare ?


kokoloro1

Doriţi scoaterea sistemului de filtrare a cuvintelor vulgare ?  

113 members have voted

  1. 1. Doriţi scoaterea sistemului de filtrare a cuvintelor vulgare ?

    • Da
      91
    • Nu
      22


Recommended Posts

Vă rog să votaţi dacă doriţi sau nu scoaterea sistemului de filtrare a cuvintelor vulgare.

 

Oare nu v-aţi săturat să vă apară acel mesaj cînd scrieţi un cuvînt simplu ?

VOTEAZĂ ACUM!

FIECARE VOT CONTEAZĂ!

NU FI INDIFERENT!

Link to comment
Share on other sites

Eu aș fi de acord să rămână acest sistem de filtrare a limbajului vulgar pe chatul public, atât, nu și pe /w, /cw, /c, /f, /sms /call etc. deoarece la fel ca și în realitate îți permiți să vorbesti cum vrei cu prietenii tai.De asemenea doar înjurăturile sa fie "filtrate", nu și cuvintele obișnuite care conțin prescurtări vulgare, e destul de enervant să vrei să zici ceva și să nu poți.O să votez " Nu" cu speranță unui update care să "repare" problemele menționate mai sus.

Link to comment
Share on other sites

 

La următorul update :)

 

Nu uita de camatar

 

Da dar eu cand am scris pe /c *first invited* imi scrie ca nu am voie cu cuvinte vulgare dar eu nu am folosit nimic vulgar.

Link to comment
Share on other sites

O sa se repare la urmatorul update sa va lase sa scrieti cuvinte care nu sunt vulgare, exemplu: ''n-am atat'' ''problema ta'' si restul, nu cred ca sistemul cuvintelor vulgare o sa se scoata, doar o sa il repare.

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui citit chatul dintr-o zi si colectate cuvinele .... apoi "purificate" si daca se gaseste un cuvant gen camatar sa fie apoi verificat daca exista in cuvant stabil daca da atunci filtrul sa nu se aplice. Asa am facut la un site de-al meu. Ca sa ajung la un filtru complet mi-a luat 10 luni.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.