Jump to content

Credeti ca Liderul Tuckson nu verifica corect aplicatiile?


KS OriginaL

Recommended Posts

Jucator / Player: Budyyy, Faction: Civilian, Level: 9, Hours played: 71 Faction: News Reporters Varsta Reala / Real age: Am 17 ani, impliniti pe data de 3 August. Numar de ore pe zi petrecute in joc / Playing hours per day: 3-5/zi. Interval orar de joc / Playing hour interval: Nu am un interval stabil. Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare / Explanations for leaving previous faction: Nu am fost membru al unei factiuni. Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini / Explanations for receiving admin punishments: Nu am sanctiuni. Descrierea voastra ca persoana / Your description as a person: Buna ziua, numele meu este Popescu Bogdan Costin, asa cum am menționat mai inainte, am 16 ani. Sunt un student la Colegiul Național "Mircea cel Batran", din Ramnicu Valcea, Valcea, România în clasa a unsprezecea. Îmi place să mă descriu ca o persoană calma, harnica și ambitioasa, având în vedere faptul ca lucrez din greu pentru a duce la final orice activitate pe care am inceput-o la cat se poate de repede si perfect posibil. Presupun că linistea mea vine de la faptul ca ascult multa muzică, pentru mai multe motive primul dintre ele fiind faptul ca practic pianul de la 7 ani. Din această frază, eu sunt sigur ca puteți vedea pasiunea pe care o am pentru muzica. De asemenea un alt hobby pe care il am este cititul, cum ar fi toate tipurile de studii, incepand cu studiile pe care Sigmund Freud și Karl Gustav Jung le-au facut, pana la lucrarile lui Alan Turing și Stephen Hawking. Imi place să fiu intr-o echipa, pentru a lucra cu alte persoane la atingerea unui obiectiv superior. Imi place să joc GTA: SA-MP cu prietenii mei, astfel incat sa putem ajuta reciproc, dar mai ales, doar pentru distractia pe care jocul mi-o ofera. În plus, îmi place sa ajut jucătorii sa primeasca ajutorul de care au nevoie, care constituie un motiv pentru care am vrut să ma alătur factiunii acesteia. Sunt o persoana auto critica, ceea ce inseamna ca eu practic autoanaliza, si invat o mulțime din greselile mele, ori de cate ori fac una. Sper sa ne putem cunoaste mai mult pe parcurs. Te afli pe Blacklistul unei alte factiuni? / Are you on the Blacklist of any faction?: Nu. Ai cunostinte de limba Engleza? / Can you speak english?: Da. De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? / What are your reasons for applying in this faction?: Pentru experienta minunata pe care aceasta factiune o va oferi, pentru a ajuta oamenii in obtinerea de ajutorul de care au nevoie, și pentru onoarea de a fi colegul unor membri care au o bună reputație pe server, fiind jucatori respectabili ai acestui server. Care sunt planurile tale de viitor ca jucator? / What are your future plans as a player?: O evolutie rapida, acumularea experientei, cunoasterea unor noi jucatori. Alte informatii folositoare pentru lider / Other useful information for the leader: Consider ca tot ce am putut spune despre mine, a fost spus deja. Multumesc foarte mult pentru timpul acordat. Status: Acceptat / Accepted Raspunzator / Answerer: [AT]Tuckson Raspuns / Answer: Sper ca de data asta vei invata. Ai mai fost respins odata la teste. Acceptat pentru teste! Ai 72 de ore pentru a sustine testul de intrare in NR cu unul din testeri. Locurile sunt limitate! Incearca sa scoti un punctaj cat mai bun la teste, adica sa nu faci greseli. Nu astepta numai sa fii sunat, pentru ca nu exista asa ceva. Arata ca esti interesat, nu sta degeaba, dar nici nu stresa testerii. Daca ti-au spus sa ai rabdare stai linistit la hq, astepti, vorbesti frumos. Mult succes! Dupa ce ai fost acceptat as dori sa fii activ pentru a putea primi invite. Vei avea intrebari din toate topicurile care au Pinned in subforumul News Reporters.

Si acum APLICATIA mea!

Jucator / Player: .ks_original., Faction: Civilian, Level: 14, Hours played: 159 Faction: News Reporters Varsta Reala / Real age: 15 ani Numar de ore pe zi petrecute in joc / Playing hours per day: 10 ore Interval orar de joc / Playing hour interval: 10:00-23:00 Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare / Explanations for leaving previous faction: Este prima facțiune. Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini / Explanations for receiving admin punishments: Am avut o singură sancțiune,1-X mute pe 10 minute-făceam spam,ma raportat un player care nu avea ce face. Descrierea voastra ca persoana / Your description as a person: Ma numesc Kătălin,si provin din Republica Moldova,dintr-un sat micuț și frumos.Sunt un băiat întelegător,cumunicativ,educat,cu respect și știu foarte bine când să mă opresc.Îmi place foarte mult să ies cu prietenii și să mă distrez.Îmi place să practic la nebunie sportul,dar din moment ce am probleme cu un picior nu mai pot să-l practic,dar asta nu este pentru mult timp,maxim o luna si ma refac,și voi fi ca nou.Am un comportament demn de un colectiv respectuos, și stiu cum să mă comport în orice situatie. Nu îmi plac oamenii care îsi rezolva problemele într-o maniera agresivă. Sunt o persoană activă să zic asa,curajos,înalt și frumos că să mă descriu asa.În timpul liber îmi place să joc fotbal să merg în vacante și să profit de timpul pe care îl am. Deasemenea imi place să merg la scăldat cu prietenii si să facem diferite nebunii,asa cum se fac ele la tara,Nebunii adevărate.Visez ca să am un corp bine dezvoltat și să merg în Academia de politie sa fiu un om al legii.Nustiu de ce și de la cine mostenesc această dorința,dar eu cred ca sunt unic în familie.Asta a fost descrierea mea,caracterizînduma personal,mai multe nu pot să zic deoarece este inutil,si neajunsurile mele nu prea le văd. Te afli pe Blacklistul unei alte factiuni? / Are you on the Blacklist of any faction?: Nu Ai cunostinte de limba Engleza? / Can you speak english?: Am cunostinte mici de 30%. De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? / What are your reasons for applying in this faction?: Doresc să-mă alătur acestui colectiv de tineri,deoarece din game văd că sunteți uniți si faceți tot posibilul pentru a vă ajuta reciproc.Eu am nevoie de asa colectiv si cred că eu sunt demn de asa membri.Doresc sa rămân cât mai mult timp posibil in aceasta factiune și sa capăt un rank destul de mare,pentru a avea o realizare frumoasă in game. Care sunt planurile tale de viitor ca jucator? / What are your future plans as a player?: Nu prea am planuri deoarece,este un joc virtual nimic altceva. Alte informatii folositoare pentru lider / Other useful information for the leader: Pwp,sper să-mi acorzi o sansă,am destulă experientă in ceea ce privește comportarea în colectiv și chiar în general,Salut Tuckson . Status: Respins / Rejected Raspunzator / Answerer: [AT]Tuckson Raspuns / Answer: Ai greseli gramaticale. Cuvant, cuvant. Incearca sa corectezi aplicatia inainte sa o trimiti.

 

Astept comentarii,este vreo diferenta dintre aplicatii?Sau trebuie sa ai relatii bune cu tot serverul ca sa intri intr-o factiune?Eu cred ca le verifica la misto si alege persoane pe placul lui.

 

Nu esti multumit de raspuns la aplicatia NR?,da-i coment aici!

Rog sa fi-ti atenti la gramatica,care gramatica este mai buna?A mea sau a lui?Uitati ca am scris fiecare litera cu semnele necesare.

 

 

Din pacate nu prea se intele,nu am stiu dar aruncati o privire pe RPG si va convindeti!

Link to comment
Share on other sites

@, Ce doamne iartama e si asta? nu vezi ca nu sti sa pui o virgula, dupa virgula scri cu litera mare, pui "," inainte de si, citez: "este inutil,sineajunsurile..."

Dupa parerea mea e destul de clar din ce cauza te-a respins+ ca nu imi pari seriosnici mie cu "pwp, sper sa-mi acorzi o sansa..."

Sper ca te-am lamurit!

Link to comment
Share on other sites

//////

 

10 ore Interval orar de joc / Playing hour interval: 10:00-23:00 ***(de la 10 la 23 sunt 13 ore, nu 10)

 

Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini / Explanations for receiving admin punishments: Am avut o singură sancțiune,1-X mute pe 10 minute-făceam spam,ma raportat un player care nu avea ce face. ****(Ai sanctiuni, el nu avea)

 

 

Descrierea voastra ca persoana / Your description as a person: Ma numesc Kătălin(cu K?),si provin din Republica Moldova,dintr-un sat micuț și frumos.Sunt un băiat întelegător,cumunicativ,educat,cu respect și știu foarte bine când să mă opresc.Îmi place foarte mult să ies cu prietenii și să mă distrez.Îmi place să practic la nebunie sportul,dar din moment ce am probleme cu un picior nu mai pot să-l practic,dar asta nu este pentru mult timp,maxim o luna si ma refac,și voi fi ca nou.Am un comportament demn de un colectiv respectuos, și stiu cum să mă comport în orice situatie. Nu îmi plac oamenii care îsi rezolva problemele într-o maniera agresivă. Sunt o persoană activă să zic asa,curajos,înalt și frumos că să mă descriu asa.În timpul liber îmi place să joc fotbal să merg în vacante și să profit de timpul pe care îl am. Deasemenea imi place să merg la scăldat cu prietenii si să facem diferite nebunii,asa cum se fac ele la tara,Nebunii adevărate.Visez ca să am un corp bine dezvoltat și să merg în Academia de politie sa fiu un om al legii.Nustiu(se scrie dezlegat, nu legat, corect e nu stiu) de ce și de la cine mostenesc această dorința,dar eu cred ca sunt unic în familie.Asta a fost descrierea mea,caracterizînduma(nu se scrie legat, corect este caracterizandu-ma) personal,mai multe nu pot să zic deoarece este inutil,si neajunsurile mele nu prea le văd. Te afli pe Blacklistul unei alte factiuni? / Are you on the Blacklist of any faction?: Nu Ai cunostinte de limba Engleza? / Can you speak english?: Am cunostinte mici de 30%. De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? / What are your reasons for applying in this faction?: Doresc să-mă alătur acestui colectiv de tineri,deoarece din game văd că sunteți uniți si faceți tot posibilul pentru a vă ajuta reciproc.Eu am nevoie de asa colectiv si cred că eu sunt demn de asa membri.Doresc sa rămân cât mai mult timp posibil in aceasta factiune și sa capăt un rank destul de mare,pentru a avea o realizare frumoasă in game. Care sunt planurile tale de viitor ca jucator? / What are your future plans as a player?: Nu prea am planuri deoarece,este un joc virtual nimic altceva. Alte informatii folositoare pentru lider / Other useful information for the leader: Pwp,sper să-mi acorzi o sansă,am destulă experientă in ceea ce privește comportarea în colectiv și chiar în general,Salut Tuckson . Status: Respins / Rejected Raspunzator / Answerer: [AT]Tuckson Raspuns / Answer: Ai greseli gramaticale. Cuvant, cuvant. Incearca sa corectezi aplicatia inainte sa o trimiti.

 


Din pacate nu prea se intelege,nu am stiu dar aruncati o privire pe RPG si va convindeti!

 

///////

 

Si cel mai important, daca ai fii citit regulamentul NR, ai stii cum se scrie corect, inainte de virgula/punct nu se lasa spatiu, iar dupa aceasta se lasa spatiu(vezi cum am facut eu). In NR, pentru greseala asta se da FW, deci ce rost mai avea sa te accepte cand tu ai scris "cuvant,cuvant" cand trebuia "cuvant, cuvant"

Ai mai avut si alte greseli, nu am stat sa corectez tot.

 

Link to comment
Share on other sites

Ă.. Da.. Cred că sunt diferite şi că gramatica lui e mai buna. Fi-ţi? Serios?

Mai caută omul atenţie dar nici chiar aşa..

Link to comment
Share on other sites

@,Nu inteleg ce ai cu Tuckson.Eu il consider un baiat corect si de treaba.Daca nu sti sa pui o virgula e problema ta.

PS:Schimba-ti poza de profil.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.