Jump to content

Propunere mai multe iteme la Vip Shop


Kakuna
 Share

Recommended Posts

Acuma stiu ca nu sunt multi care au donat pe sv dar poate daca se vor adauga mai multe iteme la vipshop poate uni vor dorii sa cumpere, iar propunere mea este sa se adauge mai multe iteme de vanzare la vipshop, dar sa poti si sa vinzi acolo, ca la shop-ul normal, o lista ar fi:

-wool de fiecare culoare.

-capete de whiter sau pentru toti mobi

-ou de dragon dar sa il folosesti sub supravegherea unui admin, adica doar in end sa-l poti folosi, adica daca nu sunt admini pe server signul sa fie blocat iar cand intra un admin sa-l deblocheze si cand iese sa-l blocheze, doar daca nu este prea mare bataie de cap ca si asa munca prea multa nu este pt admini.

-carti enchantate de diferite tipuri aici alegeti voi.

-block-uri de prismarie daca tot este sea lamp dar sa se mai reduca din pret stiu ca templele sunt rare dar totusi 700 o lampa..

-spawnere la un pret maricel....

-nametag

-saddle

-nether bricks

-rails

-powered rails

-chieseled stone bricks.

-decorative sandstone

-snow block

-firework din fiecare tip.

 

Cam atat cu ideile mele daca cineva cu grad de Vip/Sponsor sau ce-i ce vor sa-si cumpere au ceva de adaugat sunt liber sa spuna, VipShop-ul este mare iar ce se vinde in el cred ca debia este pe 10% din suprafata cladirii, blep_blop a construit-o dar ea este goala cladirea. atata am avut de spus, astept comentarii, cu pro sau contra si 1-2 motive nu vreau sa vad certuri ca la gradinita gen sa bage si la shop-ul normale alea alea, nu doar ce este legat de subiect.

 

Edited by Kakuna
Link to comment
Share on other sites

Acuma stiu ca nu sunt multi care au donat pe sv dar poate daca se vor adauga mai multe iteme la vipshop poate uni vor dorii sa cumpere, iar propunere mea este sa se adauge mai multe iteme de vanzare la vipshop, dar sa poti si sa vinzi acolo, ca la shop-ul normal, o lista ar fi:

-wool de fiecare culoare.

-capete de whiter sau pentru toti mobi

-ou de dragon dar sa il folosesti sub supravegherea unui admin, adica doar in end sa-l poti folosi, adica daca nu sunt admini pe server signul sa fie blocat iar cand intra un admin sa-l deblocheze si cand iese sa-l blocheze, doar daca nu este prea mare bataie de cap ca si asa munca prea multa nu este pt admini.

-carti enchantate de diferite tipuri aici alegeti voi.

-block-uri de prismarie daca tot este sea lamp dar sa se mai reduca din pret stiu ca templele sunt rare dar totusi 700 o lampa..

-spawnere la un pret maricel....

-nametag

-saddle

-nether bricks

-rails

-powered rails

-chieseled stone bricks.

-decorative sandstone

-snow block

-firework din fiecare tip.

 

Cam atat cu ideile mele daca cineva cu grad de Vip/Sponsor sau ce-i ce vor sa-si cumpere au ceva de adaugat sunt liber sa spuna, VipShop-ul este mare iar ce se vinde in el cred ca debia este pe 10% din suprafata cladirii, blep_blop a construit-o dar ea este goala cladirea. atata am avut de spus, astept comentarii, cu pro sau contra si 1-2 motive nu vreau sa vad certuri ca la gradinita gen sa bage si la shop-ul normale alea alea, nu doar ce este legat de subiect.

 

O idee buna, vedem ce spune ownerul :))

Edited by South Bacca71
Link to comment
Share on other sites

Acuma stiu ca nu sunt multi care au donat pe sv dar poate daca se vor adauga mai multe iteme la vipshop poate uni vor dorii sa cumpere, iar propunere mea este sa se adauge mai multe iteme de vanzare la vipshop, dar sa poti si sa vinzi acolo, ca la shop-ul normal, o lista ar fi:

-wool de fiecare culoare.

-capete de whiter sau pentru toti mobi

-ou de dragon dar sa il folosesti sub supravegherea unui admin, adica doar in end sa-l poti folosi, adica daca nu sunt admini pe server signul sa fie blocat iar cand intra un admin sa-l deblocheze si cand iese sa-l blocheze, doar daca nu este prea mare bataie de cap ca si asa munca prea multa nu este pt admini.

-carti enchantate de diferite tipuri aici alegeti voi.

-block-uri de prismarie daca tot este sea lamp dar sa se mai reduca din pret stiu ca templele sunt rare dar totusi 700 o lampa..

-spawnere la un pret maricel....

-nametag

-saddle

-nether bricks

-rails

-powered rails

-chieseled stone bricks.

-decorative sandstone

-snow block

-firework din fiecare tip.

 

Cam atat cu ideile mele daca cineva cu grad de Vip/Sponsor sau ce-i ce vor sa-si cumpere au ceva de adaugat sunt liber sa spuna, VipShop-ul este mare iar ce se vinde in el cred ca debia este pe 10% din suprafata cladirii, blep_blop a construit-o dar ea este goala cladirea. atata am avut de spus, astept comentarii, cu pro sau contra si 1-2 motive nu vreau sa vad certuri ca la gradinita gen sa bage si la shop-ul normale alea alea, nu doar ce este legat de subiect.

 

 

CONTRA! SUNT IMPOTRIVA FIECARUI ITEM DEOARECE:

 

- majoritatea au fost puse de mine si mos la /warp shop

- preturile sunt foarte corecte, chiar mi se par ieftine ( la inceput erau si mai ieftine dar i-am spus lui Katzuno sa scumpeasca de exemplu GApple, diamant,etc. )

- de ce sa avem la vipshop carti din fiecare fel? Nu degeaba ai /warp enchantroom si carti la /warp shop, dupa cum am spus, e survival, nu creative.

- Rails, powered rails, snowblock, nametag sunt la /warp shop

- Spawnere? De ce spawnere? Nu vezi cumva la http://clienti.b-zone.ro/ca se DONEAZA pentru spawnere?

- De ce ai nevoie de artificii la vipshop? Nu ti le poti face singur? Ai la /warp shop materiile prime necesare!

- Katzuno a facut o exceptie cand a adaugat sea lantern, deoarece sunt iteme FOARTE RARE, deci nu vad de ce ar pune si prismarine blocks

- capete de wither,zombie, etc se iau pe merit! Nu degeaba aproape toti playerii isi fac perete cu capete, ca sa se mandreasca cu ele! ( si de playeri, bineinteles). Ai beacon si nether star in vipshop, nu-ti mei trebuie capete. Server-ul nu are nevoie de sunetul de spawnare al unui wither non-stop.

- wool se va pune la /warp shop pe viitor

- saddle este un item gasit numai in dungeonuri,mineshaft,etc, RAR. Katzuno vroia sa puna si armurile de cai dar i-am spus sa nu puna pentru ca sunt prea rare.

- nu vad niciun admin care ar fi dornic sa vina sa deblocheze nu stiu ce sign

- VOI NU DONATI PENTRU CREATIVE, DONATI PENTRU SPONSOR/VIP CU AVANTAJELE ACESTUIA

- si toate itemele astea pe care le-ai enumerat tu o sa fie inca un motiv in plus ca playerii normali sa va plateasca sa luati iteme de la /warp vipshop

Link to comment
Share on other sites

@@LoriNs, Dute ba de aici iara ai bout spirt. si armurile de cal sunt la vipshop, iar snow block nu este la shop nici nether bricks, si de ce nu ar avea si admini ceva atributii ca si asa au prea multe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.