Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Caps - Problema iPhone 5s


 Share

Recommended Posts

Nume: Caps
Ce problema ai?: Deci, am un iPhone 5s, cumparat vara trecuta, l-am scapat de 3 ori, i-am spart ecranul dar nu mi se activeaza blitul, nici din bara aia mica nici poze nu pot face, cred ca e camera sparta sau ceva, dar am zis sa va intreb pe voi, acum 2 luni nu-mi facea asa, dar mai am o problema, cand scriu pe el mi se blocheaza din senin si isi revine dupa 3 secunde, nu stiu ce sa-i fac, ziceti-mi voi, un reset sau orice.
O scurta descriere a situatiei: Camera si blit, nu merg, mi se blocheaza cand tastez un mesaj pe el, dupa 5 secunde isi revine.
Screenshot(daca se poate): -
Alte precizari: Ce sa-i fac ?

Link to comment
Share on other sites

Esti sigur ca nu ai achizitionat un fake? http://forum.b-zone.ro/topic/287009-aacii-in-manaef-un-iphone-fake-vezi-cum-iaali-poaali-da-seama/

In mod normal n-ar trebui sa ai astfel de probleme cu el de la trei socuri.

N-ai ce sa-i faci personal, daca e-n garantie, poate ai norocul sa ti-l duca la un "check", cu reparatie, pe moca, bineinteles... (nu prea cred) Du-l la magazinul de unde l-ai achizitionat, vei primi mai multe detalii.

 

Faza cu freeze-ul nu e deloc normala, in caz ca nu i-ai umplut memoria pana la refuz.

Edited by Coko
Link to comment
Share on other sites

Esti sigur ca nu ai achizitionat un fake? http://forum.b-zone.ro/topic/287009-aacii-in-manaef-un-iphone-fake-vezi-cum-iaali-poaali-da-seama/

In mod normal n-ar trebui sa ai astfel de probleme cu el de la trei socuri.

N-ai ce sa-i faci personal, daca e-n garantie, poate ai norocul sa ti-l duca la un "check", cu reparatie, pe moca, bineinteles... (nu prea cred) Du-l la magazinul de unde l-ai achizitionat, vei primi mai multe detalii.

 

Faza cu freeze-ul nu e deloc normala, in caz ca nu i-ai umplut memoria pana la refuz.

Fake nu e, dar am rezolvat problema, trebuia sa-i dau update la soft, imi genera erori multe pentru ca aplicatiile se actualizau pentru ultima versiune de iOS si eu ramasesem cu primul soft de la el, cer T/C.

Link to comment
Share on other sites

Fake nu e, dar am rezolvat problema, trebuia sa-i dau update la soft, imi genera erori multe pentru ca aplicatiile se actualizau pentru ultima versiune de iOS si eu ramasesem cu primul soft de la el, cer T/C.

E bine-atunci!

Bafta cu el, daca mai intampini vreo problema, mai fa, totusi, un topic pe-aici!

Link to comment
Share on other sites

Fake nu e, dar am rezolvat problema, trebuia sa-i dau update la soft, imi genera erori multe pentru ca aplicatiile se actualizau pentru ultima versiune de iOS si eu ramasesem cu primul soft de la el, cer T/C.

 

 

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.