Jump to content

Reclamatie LoriNs


NegativeOne
 Share

Recommended Posts

post-100834-0-54742200-1440679999_thumb.jpg

 

Ne bateam la pvp si eu ramanand fara armura am fugit pe scari sa mai iau ca s-a spart cea pe care o aveam.Cand m-am urcat pe scari LoriNs mi-a dat jail fara motiv si apoi ma luat cu un aer sarcastic si tot zicea sa ii fac post (dovada in poze) .Cand l-am intrebat motivul pt jail a zis ca nu stie de ce mi-a dat...Numele meu in joc:NegativeOne

Edited by NegativeMc
Link to comment
Share on other sites

attachicon.giflorins.jpg

 

Ne bateam la pvp si eu ramanand fara armura am fugit pe scari sa mai iau ca s-a spart cea pe care o aveam.Cand m-am urcat pe scari LoriNs mi-a dat jail fara motiv si apoi ma luat cu un aer sarcastic si tot zicea sa ii fac post (dovada in poze) .Cand l-am intrebat motivul pt jail a zis ca nu stie de ce mi-a dat...Numele meu in joc:NegativeOne

 

Titlul sa fie formulat ca in acest model 'Plangere - <nume reclamat> - Motiv (scurt si la obiect)',

Post-ul sa respecte modelul de postare afisat mai jos.

 

 

Model de postare

 

Quote

 

Nume în joc:

Numele celui reclamat:

Descrierea situatiei:

Martori:

Poze/Video-uri:

Alte precizari:

 

+ ca daca fugi in timpul pvp-ului pe scari se considera pvp log, iar LoriNs a actionat corect.

Edited by South Bacca71
Link to comment
Share on other sites

 

Titlul sa fie formulat ca in acest model 'Plangere - <nume reclamat> - Motiv (scurt si la obiect)',

Post-ul sa respecte modelul de postare afisat mai jos.

 

 

Model de postare

 

Quote

 

Nume în joc:

Numele celui reclamat:

Descrierea situatiei:

Martori:

Poze/Video-uri:

Alte precizari:

 

+ ca daca fugi in timpul pvp-ului pe scari se considera pvp log, iar LoriNs a actionat corect.

Bacca, ce mortii ma-tii de ungur comentezi de parca esti admin?

N-ai ocupatie? V-au invadat tara aia de cacat?

 

Link to comment
Share on other sites

ai grija la lbj, nu suntem la tine acasa, sa injuram, + ca esti neactiv pe srv, nu am ce discuta cu tine, app asta ii comportament de fost admin? foarte bine ca ai luat remove pe 1.7 si acuma esti un helper, ai ajuns ca ultimu...nu mai zic ce

Edited by South Bacca71
Link to comment
Share on other sites

ai grija la lbj, nu suntem la tine acasa, sa injuram, + ca esti neactiv pe srv, nu am ce discuta cu tine, app asta ii comportament de fost admin? foarte bine ca ai luat remove pe 1.7 si acuma esti un helper, ai ajuns ca ultimu...nu mai zic ce

deep.

 

fucking deep.

 

 

scrii acest reply cu lacrimi in ochi?

 

eu am fost admin macar, tu nu.

 

mereu te ignora toti. :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vezi ca ultimii bani ai maica-tii sunt la mine, daca nu vine acasa la noapte.. rip.

Link to comment
Share on other sites

deep.

 

fucking deep.

 

 

scrii acest reply cu lacrimi in ochi?

 

eu am fost admin macar, tu nu.

 

mereu te ignora toti. :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vezi ca ultimii bani ai maica-tii sunt la mine, daca nu vine acasa la noapte.. rip.

hai sa nu incepem cu amenintarile si termina cu +1, vii dupa cateva luni si tot tu incepi sa comentezi, vezi-ti de viata ta, degeaba zici ca ai 17 ani, dupa comportament 11, eu nu mai dau reply dupa asta, nu sunt taran ca tine

Link to comment
Share on other sites

@@NegativeOne, 1) Nu ai respectat modelul de reclamatie.

2) Nu se intelege nimic din poza, uploadeaz-o pe imgur si fa-o mai mare.

 

Refa reclamatia dupa model.@, Nu esti admin si nici macar in staff, nu mai posta aiurea peste tot. Vei primi 10% warn.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.