Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Cât de folositor a fost Wiki pentru tine? / How much useful was Wiki for you?


Adi007
 Share

Cât de mult te-au ajutat informațiile de pe wiki.b-zone.ro pe o scara de la 1 la 10? / How much helped you the information from wiki.b-zone.ro on a scale of 1 to 10?  

397 members have voted

  1. 1. Cât de mult te-au ajutat informațiile de pe wiki.b-zone.ro pe o scara de la 1 la 10? / How much helped you the information from wiki.b-zone.ro on a scale of 1 to 10?



Recommended Posts

@@Adi007, Am inteles ce vrei sa zici de cand am citit prima oara. Vrei sa stii cat de buna a fost modalitatea de transmitere a informatiei, strict.

 

Eu doar am preferat sa-mi dau o parere generala despre acest Wiki. Credeam ca nu te va deranja un feedback in afara celui de livrare a informatiei, imi pare sincer rau ca m-am bagat aiurea.

Titlul topic-ului este: "Cat de folositor a fost Wiki pentru tine?"

Raspunsul meu este ca nu l-am folosit vreodata (asta nu inseamna ca nu l-am accesat ca sa-mi pot da cu parerea). Din ochii mei de jucator vechi este nefolositor, ceea ce nu este un lucru rau.

 

Imi pare rau daca te-am deranjat cu ceva, nu am intentii rele.

Totusi, nu este prea frumos din partea ta sa ma jignesti.

 

Te felicit inca odata pentru initiativa si iti urez mult succes cu proiectul tau!

Link to comment
Share on other sites

Deabea acum am aflat şi eu de acest site Wiki, şi vreau să spun că este o idee foarte bună, felicitări celor care au muncit la acest proiect !

 

Cu siguranţă acum va fii mult mai usor pentru anumiţi începători, bineînţeles.. dacă au "chef" să citească informaţiile de pe site :).

Link to comment
Share on other sites

Chiar daca sunt level 38 si stiu destul de multe informatii, wiki este foarte interesant, imi da informatii despre cat iau la anumite jocuri si este de foarte mare ajutor. Poti sa faci calcule cat castigi sau ai castigat ajungand la skill 5.

Link to comment
Share on other sites

Daca n-ar fi fost Wiki Website, eu unul nu as fi aflat de B-Zone Tutorials si nu as fi facut update la "Comenzi Joc / Game Commands" cu toate comenzile noi, explicate pe intelesul tuturor. Multumesc B-Zone ca ma surprindeti mereu cu cele mai tare: Site-uri, Topicuri, Update-uri!

Succes B-Zone incontinuare.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.