Jump to content

Cât de folositor a fost Wiki pentru tine? / How much useful was Wiki for you?


Adi007
 Share

Cât de mult te-au ajutat informațiile de pe wiki.b-zone.ro pe o scara de la 1 la 10? / How much helped you the information from wiki.b-zone.ro on a scale of 1 to 10?  

397 members have voted

  1. 1. Cât de mult te-au ajutat informațiile de pe wiki.b-zone.ro pe o scara de la 1 la 10? / How much helped you the information from wiki.b-zone.ro on a scale of 1 to 10?



Recommended Posts

B-zone este cel mai tare .

Link to comment
Share on other sites

Este de ajutor pentru a înţelege mult mai bine gamemode-ul serverelor RPG şi de a afla mult mai uşor. Informaţiile sunt bine structurate, echipa administrativă utilizând termini la înţelesul tuturor şi cât mai precis. Am acordat nota 10 deoarece pe mine unul mă ajută, când mă întreabă cineva de o comandă sau de altceva, îi trimit un link de la articolul de care are nevoie, pe wiki e mult mai detaliat decât i-aş putea eu să îi explic, articol scris de persoane care cunosc gamemode-ul şi care sunt în măsură să dea explicaţii.

Răspunsul se găseşte foarte uşor, trebuie doar să şti ce vrei să afli şi cu siguranţă vei afla.

Link to comment
Share on other sites

Mi-a fost foarte folositor #RESPECT

Link to comment
Share on other sites

Foarte bine realizat, se vede munca şi îi ajută pe playeri să înţeleagă mai uşor cum este acest game mode original.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu daca am mai postat. A fost foarte folositor pt. mine la inceput si inca mai este.

Link to comment
Share on other sites

E foarte util pentru cei noi pe server, dar si pentru cei mai veterani pentru că nu cred că ei cunosc chiar toate preturile la masini sau toate plătile la job-uri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.