Jump to content

7 Years Together [RPG Events]


Bobo
 Share

Recommended Posts

Felicitari pentru cei 7 ani, ca ati avut "grija" de aceasta comunitate si speram ca va ramane intacta si in urmatorii ani.

 

B-Zone Comunity, the best in the world.

Link to comment
Share on other sites

@@Bobo, Joc de nu mult timp, de aproape 1 an, dar acesta este cel mai extraordinar lucru petrectu pe server pana acum. Speram ca aceasta minunata comuninate sa prinda chiar si 20 de ani, oricum, ma asteptam la asta :)

Link to comment
Share on other sites

Pe durata perioadei festivalului veti primi 2 puncte de respect pentru fiecare ora jucata pe servere. Mai mult, la fiecare 5 ore jucate (fara AFK) veti primi automat un Level UP. Acest premiu il puteti primi o singura data pe zi.

Intrebare: Daca eu am luat 3 payday-uri si dupaia nu l-am luat pe al 4-lea. Si iau dupa cele 2 payday-uri imi mai da LevelUp? Sau trebuie sa ai 5 ore jucate la rand..

???

Edited by Fierica
Link to comment
Share on other sites

Pe durata perioadei festivalului veti primi 2 puncte de respect pentru fiecare ora jucata pe servere. Mai mult, la fiecare 5 ore jucate (fara AFK) veti primi automat un Level UP. Acest premiu il puteti primi o singura data pe zi.

Intrebare: Daca eu am luat 3 payday-uri si dupaia nu l-am luat pe al 4-lea. Si iau dupa cele 2 payday-uri imi mai da LevelUp? Sau trebuie sa ai 5 ore jucate la rand..

???

 

Trebuie să iei 5 payday-uri consecutive. Adică da, 5 ore jucate la rând. Nu faci acum 2 ore și mâine celelalte 3 ore.

Link to comment
Share on other sites

LA MULTI ANI B-ZONE!!!!!!!

Preturile de la masinile castigate la tombola aia sunt ca cele din Dealership?

Nu, vor avea pret 0.

 

 

Trebuie să iei 5 payday-uri consecutive. Adică da, 5 ore jucate la rând. Nu faci acum 2 ore și mâine celelalte 3 ore.

Nu neaparat consecutive. Poti avea si pauze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.