Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

7 Years Together [RPG Events]


Bobo
 Share

Recommended Posts

Pe fiecare an se organizeaza din ce in ce mai multe si mai frumoase evenimente si noi provocari, buna ideea cu gasirea unei bombe dar si o mare bataie de cap. Felicitari.

Link to comment
Share on other sites

Este primul eveniment pe care il prind de cand joc pe RPG3 si ma aflu pe aceasta comunitate.

Eu personal, vreau sa multumesc comunitatii ca mi-a dat mie si celorlalti veniti acum, oportunitatea sa incep de mai sus fata de ceilalti.

Link to comment
Share on other sites

A fost foarte frumos, jucatorii s-au simtit mai special. In primul rand a fost o distractie mai mare pe server. Ideea cu cadourile este foarte buna, deoarece macar de cateva ori pe an sa fim si noi recompensati regeste.

Pentru mine unul singura problema a fost faptul ca am facut level foarte repede, 7 levele in 7 zile si ore jucate am facut putine, m-a cam dat peste cap dar am sa lucrez mai mult si o sa revin.

La Multi Ani B-Zone, chiar daca spun asta dupa ce s-a terminat, pentru mine B-Zone e in sarbatoare non-stop.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.