Jump to content

B-zoneTv:Bibanu MixxL-GTT


Fafka
 Share

Recommended Posts

Titlul clipului:Bibanu Mixxl-GTT

Gen:Music clip

Durată:2:53

Data lansării:14.06.2010

Scurtă prezentare:Videoclipul melodiei Bibanu Mixxl-Gtt

Edited by EusebioGrafferDeGalati
Link to comment
Share on other sites

Clipul este foarte frumos, ma bucur ca am participat la el si am putut sa ajut. Vicster, ti-am spus ..dar iti repet.. oricand o sa ai nevoie de mine, call me .. si te ajut. Cat despre voi,cei care il criticati ( sau o sa-l criticati ), eu spun.. gura mica si joc de glezne, macar el face ceva pentru B-Zone ( si noi toti care am participat in film ), voi ce faceti ?! Va spun eu, doar +1

Link to comment
Share on other sites

Clipul este foarte frumos, ma bucur ca am participat la el si am putut sa ajut. Vicster, ti-am spus ..dar iti repet.. oricand o sa ai nevoie de mine, call me .. si te ajut. Cat despre voi,cei care il criticati ( sau o sa-l criticati ), eu spun.. gura mica si joc de glezne, macar el face ceva pentru B-Zone ( si noi toti care am participat in film ), voi ce faceti ?! Va spun eu, doar +1

 

 

Oricum nu primesti nimic (nici un ban in joc sau ceva) daca faci un film pentru server din partea ownerului sau a adminilor in semn de multumire!

Facem degeaba reclama!

Macar daca am fi rasplatiti pentru munca depusa!

Link to comment
Share on other sites

Oricum nu primesti nimic (nici un ban in joc sau ceva) daca faci un film pentru server din partea ownerului sau a adminilor in semn de multumire!

Facem degeaba reclama!

Macar daca am fi rasplatiti pentru munca depusa!

Sincer, nici nu am nevoie sa ma rasplateasca.. nici unul din admini, nici macar Alin sau Bobo. Tot ce fac pentru B-Zone,fac pentru ca imi place serverul, nu am cerut..si nu o sa cer bani nimanui,ca sa apar in filme realizate pe acest server. Totul tine de faptul ca pentru mine, SA:MP ( implicit serverul B-Zone ) este un hobby, nu o obsesie.. cum a ajuns pentru multi.

Link to comment
Share on other sites

Oricum nu primesti nimic (nici un ban in joc sau ceva) daca faci un film pentru server din partea ownerului sau a adminilor in semn de multumire!

Facem degeaba reclama!

Macar daca am fi rasplatiti pentru munca depusa!

Bani :-J..doamne..nu mai la asta va sta capu..:-J..si primesti cv..experienta ca ai participat intr-un film care a avut cat de cat succes ;) Edited by EusebioGrafferDeGalati
Link to comment
Share on other sites

Bravo eusebio tia iesit foarte frumos ;) bafta in continoare si sa mai faci :)

Defapt EU am filmat si am avut ideea filmului,organizandu-l,eusebio la uploadat ptr ca eu aveam probleme cu net-ul oricum nu iesea asa frumos daca nu aducea el disciplina acolo !

Link to comment
Share on other sites

Bravo eusebio tia iesit foarte frumos ;) bafta in continoare si sa mai faci :)

Vicster a fost regizorul deci nu imi aduceti mie aplauze...eu doar iam dat cateva idei lam ajutat putin la editare...am facut disciplina pe acolo...si am uploadat filmuletul..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.