Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Vand iteme enchantate la comanda.


Kakuna
 Share

Recommended Posts

Nickname: Kakuna
Obiect(e) vandute: Orice tool, armura enchantata.
Suma de bani ceruta: Lista cu preturile este afisata mai jos.
Obiecte cerute(obiect+cantitate): Banii sau diamante.
Alte precizari: Comenzile sunt realizate astfel, imi spuneti aici sau in game ce item doriti, pe forum iar comanda o voi finaliza in maxim 24h, comenzi pot fi facute si prin PM.

 

 

Pickaxe full enchantat, Eff V, Unbreaking III, Fortune III sau Silktouch I. Full cu Fortune 3000$ cu Silktouch 4000$ deoarce este mai rar.

 

Shovel full enchantat, Eff V, Unbreaking III, Fortune III sau Silktouch I. Full cu fortune 2000$ cu Silktouch 3000$ deoarce este mai rar.

 

Axe full enchant, Axe pentru pvp Sharpness V, Unbreaking III, Axe pentru woodcutter, Eff V, Unbreaking 3, 3000$ Axe de normal, 4000$ de pvp.

 

Sabie full enchant, Sharpness V, Unbreaking III, KnockBack II, Fire Aspect II, Looting III. 5000$.

 

Arc full enchant, Power V, Unbreaking III, Punch II, Flame I, Infinty I, 5000$

 

Armura Full Enchant pentru Pvp, Protection IV, Unbreaking III, 2000$ bucata de armura, enchant-urile pentru Helmet( Aqua Afinty I, Respiration III ) si Boots( Deep Striders III, Feather Falling IV ), tarifele cresc pentru cele 2 produse cu 2000$ fiecare.

 

Edited by Kakuna
Link to comment
Share on other sites

UP, toate preturile s-au dubla, am ajuns la concluzia ca nu fac profit cu preturile astea.

Dar eu tot trebuie sa iti dau 13 k no? sau se dubleaza si pt mine? ca eu deja am facut comanda numa sa mai fac cativa bani in plus

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.