Jump to content

Problemă trucker.


ToVarasu Gaaby

Recommended Posts

Salut B-Zone, această problemă este mai mult legată de sugestii, dar cum acel topic e închis, am decis să postez aici, deoarece nu mai suport și cred că și vouă vi s-a întâmplat cel puțin o dată să fiți loviți de cei cu truckerul. Eu as face schimbari si in ceea ce priveste jobul trucker, acestia ar trebui să fie pedepsiti mai drastic. Truckerii ”se cred zei” să zic asa, fiecare trucker incearca sa loveasca cat mai multe masini, de parca ar primi bani pe asta, nu pe cat de putine avarii are tirul. Părerea mea, ar trebui sa se uneasca jobul trucker cu jobul de curier, adica macar sa nu le mai fie truckerilor permis sa intre in PNS-uri, astfel cred că s-ar trezi si nu ar mai face DB pentru ca ar primi mai putini bani daca si-ar avaria tirul. Consider că acest lucru ar ajuta, deoarece nu ar mai fi atât de multă dezordine pe drumurile B-Zone-ului.

 

 

English:

 

Hello B-Zone, this is a suggestion problem, but that topic is close, so I decided to post here.I am fed up and I think you are like me, to be hit by a trucker.

I want to make changes in trucker job, they should be punished more severely. The truckers think ”they are gods”, every trucker try to hit as many vehicles as if they receive money on this. In my opinion, the truckers shouldn't be allowed to enter in the PNS, so they should not make DB again, because they would receive less money if they damage the truck
With this thing, the B-Zone roads would be more clear, I hope.
Link to comment
Share on other sites

Multi se plang de truckeri, cred ca este o "problema" generala pe server, dar nu cred ca va schimba ceva acest topic, singurul lucru pe care il poti face cand vezi un trucker e sa te duci cat mai departe de el.(asta daca ai noroc sa-l vezi, daca nu, sper ai echipament de inot pe tine).

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca ar trebui sa se faca cate un Virtual World pentru fiecare job. Cand dai /work sa te spawnezi in alt VW si cand ajungi la checkpoint unde termini treaba sa intri in VW normal. Asa ar fi muuult mai bine si nimeni nu s-ar plange de truckeri.

Link to comment
Share on other sites

Si unde ar mai fii distractia daca joci de unul singur ? Stati linistiti ca nu numai truckerii sunt de vina ci toata lumea care conduce neregulamentar, faceti ss, faceti video si reclamatii si aia e, sau daca nu PD-urile sa se uneasca si sa stea cat mai mult la panda .

 

Uite dovada nu intotdeauna truckerii sunt de vina ultimul /ad din poza: http://imgur.com/QiK029s

Link to comment
Share on other sites

Eu nu mă plâng de truckeri, toată ziua fac caterincă de ei :) îți poți lua o mașină mare, gen Huntley, Sandking, Monnster și pur și simplu să le tai calea ca imediat remorca se duce pe câmpul alăturat :)) Dacă nu poți împiedica un lucru confrunta-te direct cu el, tu ieși în câștig și mai și râzi cu lacrimi. Cel puțin, asta e distracția mea preferată pe serverul ăsta :D

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca ar trebui sa se faca cate un Virtual World pentru fiecare job. Cand dai /work sa te spawnezi in alt VW si cand ajungi la checkpoint unde termini treaba sa intri in VW normal. Asa ar fi muuult mai bine si nimeni nu s-ar plange de truckeri.

 

In momentul cand se face asta renunt la server. Truckerul tine 40-60% din raportul celor de la rutiera. Ar trebui sa punem trece prin ei.

Link to comment
Share on other sites

Am facut o gramada de report-uri pentru chestia asta.

Nu s-a facut nimic pentru asta, mi s-a raspuns mereu ca nu primeste nimic, ori dovezi insuficiente, cu toate ca era filmat clar ca intru in apa bagat de cineva. Dar asta este... :)

Link to comment
Share on other sites

Daca vrea sa il opreasca ii da /ms si daca nu se opreste ii da /su :|


Daca vrea sa il opreasca ii da /ms si daca nu se opreste ii da /su :|


Daca vrea sa il opreasca ii da /ms si daca nu se opreste ii da /su :|


Daca vrea sa il opreasca ii da /ms si daca nu se opreste ii da /su :|


Daca vrea sa il opreasca ii da /ms si daca nu se opreste ii da /su :|

Link to comment
Share on other sites

Daca vrea sa il opreasca ii da /ms si daca nu se opreste ii da /su :|

 

Daca vrea sa il opreasca ii da /ms si daca nu se opreste ii da /su :|

 

Daca vrea sa il opreasca ii da /ms si daca nu se opreste ii da /su :|

 

Daca vrea sa il opreasca ii da /ms si daca nu se opreste ii da /su :|

 

Daca vrea sa il opreasca ii da /ms si daca nu se opreste ii da /su :|

Bun, bun, ii face cum ai zis tu. Dar asta DOAR daca are drept de predare, in cazul celor fara drept ce face? Aplica tot ce ai zis tu mai sus? :)) In concluzie nici asta nu ar fi o idee prea buna.. (fara coliziuni)

Link to comment
Share on other sites

Citez ce a spus cineva mai sus:"fara coliziuni intre masini si truckeri? Asta ar fii prea de tot... distractie 0, truckerii n-au nicio treaba, merg cum vor ei, de ex daca politia vrea sa-l blocheze sa traga in el cum face????", era vorba ca fara coliziuni nu ii mai poti bloca pe truckeri, atata tot, dar ai venit tu repede cu comentarii :). Frumos sa faci comentarii pentru un joc, nu?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.