Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

B-Zone SA-MP - 2 Pustani


Nick15
 Share

Recommended Posts

ma dau si eu cu parerea. sper sa nu o luati de rau...

 

puteai sa incepi filmul cu cei doi frati intr-un bar la un suc/bere si la un moment dat unul dintre frati se leaga de alt tip din bar si de acolo sa inceapa actiunea.. adica ei sa mearga la scaldat iar tipul din bar cu dorinta de a se razbuna sa ii urmareasca si sa il omoare pe respectivul.

 

oricum e frumos clipul.

Link to comment
Share on other sites

:)) Ce tare a fost politistul Ma prefac ca nu am observat :))) =)) foarte tare dar daca subtitrarea era scrisa nu asa de pe youtube era de 10 9/10

Eu am fost ala cu replica " Ma prefac ca nu vad ". Lasa Fumy, avem timp sa facem un scenariu mai bun.. nick15 se va perfectiona sigur in asta, si o sa facem un film superb. Sunt sigur de asta, pentru ca .. toti cei care au participat in filmul acesta, consider ca am dat dovada de seriozitate si toti ne-am facut treaba..

Link to comment
Share on other sites

lol cei asta ma? -.-

 

nici macar melodia nu se potriveste e ca si cum la o drama pui muzica house sau muzica de petrecere lol -.-

Link to comment
Share on other sites

Frumos film.O povete foarte bine interpretata de actori si o imagine buna.Felicitari.Mi-au placut in special replicile fratelui care ramasese in viata si modul prin care acesta se razbuna.Tinea foarte mult la fratele lui! Edited by GhosTRydeR
Link to comment
Share on other sites

Unele titrari sunt chiar amuzante: "Termin tura" , "..fie-ti tarana usoara, AMIN!", "Hehe, era si timpul sa moara asta. Ma calca pe nervi!"

Adevaratul mafiot e fratele razbunator! :))

Oricum, GJ! Keep 'em coming!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.