Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Prezentare - ChaWder


ChaWder
 Share

Recommended Posts

- Nick-ul tau: ChaWder


- Prenume: Bogdan - Andrei


- Varsta: 17 ani


- Locatia: Braila


- Ocupatie: Elev


- Jocul(rile) preferat(e): SA:MP, CS:GO


- Hobby-urile tale: Scripting


- O descriere despre tine (minim 10 cuvinte): Salut, ma numesc Bogdan si am varsta de 17 ani. Sunt o persoana sociabila, cu bun simt si rabdare. Sunt un baiat matur, sincer cu cei 7 ani acasa. Imi place sa ma distrez cu prietenii, sa glumesc cu ei, bineinteles in limita bunului simt, sunt o fire comunicativa care lucreza bine in echipa si care se adapteaza repede la orice situatie. Nu imi plac persoanele cu doua fete. Am capacitatea de a lucra in echipa, sunt o persoana sincera, cinstita si sociabila. Îmi plac persoanele cu care pot sa am o discutie. Nu-mi place minciuna, prostia si persoanele care se dau mai importante decât restul lumii. De obicei ma acomodez repede într-un grup nou. Îmi place sa-mi fac prieteni noi si sa învat lucruri noi. De obicei când mi se acorda sansa nu o dau în bara. Nu imi place sa las un lucru pe care l-am inceput neterminat sau sa-l aman. Imi place sa glumesc si sa fiu corect fiindca tot timpul corectitudinea inseamna succes. Imi place munca si imi place sa-mi dau silinta in ceea ce fac. Reusesc sa ma integrez repede in orice mediu si sa ma fac placut de cei din jurul meu. Imi place sa obtin ceea ce vreau chiar daca asta implica o munca serioasa. Imi place sa respect pentru a fii respectat la randul meu, sunt un om modest si foarte intelegator. Cand vine vorba de sport orice ar fi eu as alege fotbalul, dar mai imi plac si alte sporturi precum handbalul, tenisul de camp. Cam asta este tot ce am putut spune despre mine.


- De unde ai aflat de B-Zone Community?: Din cautat in cautat am aflat de aceasta comunitate, in 2013.


- Alte precizari?: Salut!


Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor, multumesc pentru primirea calduroasa pe care mi-ati oferit-o.

Link to comment
Share on other sites

Welcome.

Link to comment
Share on other sites

Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.