Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

[Nelamurire] Authe.


Authe

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Pai , atunci cand incerc sa accesez forumul " Forum Suggestion " , adica Propuneri si Sugestii , imi da eroare , ca n-am accesele necesare. Acum ceva timp , mergea , iar dupa nu a mai mers.
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este nevoie

Alte precizări: As vrea sa accesez forumul respectiv !

Link to comment
Share on other sites

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Pai , atunci cand incerc sa accesez forumul " Forum Suggestion " , adica Propuneri si Sugestii , imi da eroare , ca n-am accesele necesare. Acum ceva timp , mergea , iar dupa nu a mai mers.

Screenshot (în caz că este necesar): Nu este nevoie

Alte precizări: As vrea sa accesez forumul respectiv !

N are de ce sa fie eroare, scrie foarte clar si mesajul spune cu exactitate care ii "buba". Timpul nu sta in loc, totul e intr-o continua dezvoltare. Multe inainte erau intr-un fel si acum in alt fel. Si la mine tot asa scrie. Ce inseamna asta?! Inseamna c-a fost facuta o modificare in urma careia nu mai poate avea acces la acea categorie decat cei care propun ideea respectiva si cei responsabili cu administrarea. O seara faina si succes maine la scoala (daca este cazul)!
Link to comment
Share on other sites

N are de ce sa fie eroare, scrie foarte clar si mesajul spune cu exactitate care ii "buba". Timpul nu sta in loc, totul e intr-o continua dezvoltare. Multe inainte erau intr-un fel si acum in alt fel. Si la mine tot asa scrie. Ce inseamna asta?! Inseamna c-a fost facuta o modificare in urma careia nu mai poate avea acces la acea categorie decat cei care propun ideea respectiva si cei responsabili cu administrarea. O seara faina si succes maine la scoala (daca este cazul)!

 

Dar eu nu am acces la nimic ma. Ca sa vad un topic sau sa fac o propunere , 0 accese.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.