Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Intrebare factiune s.i sf


Anisim

Recommended Posts

Întrebarea / Nelămurirea / Ajutor: Intrebare: Factiunea School Instructors SF a fost facuta special doar pentru englezi sau doar ca este leader-ul din alta tara este in engleza. De exemplu daca vine un alt Leader si este Roman poate sa fie in Romana? Sau ramane doar in engleza?
Screenshot (în caz că este necesar): Nu este.

Alte precizări: Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Este factiune pentru straini. Poti sa mergi in ea , dar trebuie sa vorbesti DOAR engleza pe /f.

Asta stiu si eu. Dar intrebarea este.. De ex: daca eu i-au leader pot sa fac factiunea in Romana sau ramane in engleza?

Link to comment
Share on other sites

Pai daca ti-am zis ca e factiune pentru straini , e logic ca nu poti. Nici lider nu cred ca poti lua , se cauta lideri straini ( nu romani care stiu engleza ).

Idem, nu poate lua lider deoarece STAFF-ul cauta doar playeri straini in vederea ocuparii acelei functii.

 

P.S. @Kozmin, poti sa fii membru si cam atat! O zi buna in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.