Jump to content

Cand Revine Serverul? Dati macar o singura explicatie playerilor.


KS OriginaL

Recommended Posts

De cateva zile,serverul este inaccesibil.Spuneti cineva dintre administratori Bobo-Kelton Cineva,cand revine sv.Intru la fiecare ora si ma rog sa fie deschis.Dati un raspuns.Spuneti-mi ca se va deschide peste 2 luni dar spuneti-ne.Dupa parerea mea se pare ca toti administratorii sunt indiferenti de server.De ce? Pentru ca nu posteaza nimic pe forum facebook cand se va rezolva problema.Tot ce vor playerii este un numar de zile si atat.

Link to comment
Share on other sites

Vecine de peste Prut, nu am dat un termen pentru ca lucram la o solutie. De ce sa spunem ca serverul revine peste 2 luni, cand, poate il facem in 2 zile (incepand de acum). Ai impresia ca administratorii sunt indiferenti ? Eram indiferenti daca lasam floodul sa curga si sa fie afectati toti jucatorii (cu parere de rau pentru cei care nu pot accesa, dar macar unora le merge).

 

Va rog sa intelegeti ca noi cautam o solutie care sa tina mai mult timp. Deci lucram....chiar daca nu se vede pe monitorul vostru.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.