Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Bug jail ma respawneaza


Squiz TTC

Recommended Posts

 

Nick-ul tau: DeLiRic1.

Server: 1

Descrierea bugului: Dupa ce dau escape si incerc sa ajung la binco in loc sa imi dea stelutele de wanted ma da in jail

Screenshot(s): http://imgur.com/a/Rr2WF

 

Ai ajail(Admin Jail), e şi normal să facă aşa..deoarece nu ai voie să foloseşti comanda [/escape].

Link to comment
Share on other sites

Ai ajail(Admin Jail), e şi normal să facă aşa..deoarece nu ai voie să foloseşti comanda [/escape].

 

 

Nu, nu e normal. In primul rand, cand ai ajail NU POTI folosii deloc comanda /escape, nu iti da escape si apoi cand sa pleci te rebaga in jail. Si apropo, daca nu stiai, escape poti da doar in curtea jailului, unde nu poti ajunge daca ai ajail.

Link to comment
Share on other sites

@@VeveX,eram in jail cand am primit ajail ... si puteam intra in curte ..se considera ca simplu jail .. asta e ciudat stiu ca la Ajail nu poti da /escape si nici free sa iei am vrut sa incerc sa cumpar un /free dar nu era nici un avocat cu accepturi

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.