Jump to content

Paramedics - Concursuri pentru Paramedici | Contests for Paramedics


Jonis ToV
 Share

Recommended Posts

Nume în joc: StefaNn_06

Rank: 2

Numele sub-liderilor surprinși în poze: Nephilym, Cfg.exe, [Cr, JuSsTyn, florynn_fly, John_Wick, .JoJo, Phenomenal, ARMYs, Alrvaro.Morata, RazorescruRLT, Dowsky, Termi.10DiN10, Scotocell, TheoNeuer, MYESWASHERE, GabY24

Facțiunea sub-liderilor surprinși în poze: FBI, Green Street Blods, Vietnamese Boys, LS Taxi, SF Taxi, National Guard, SF School Instructors, News Reporters, Verdant Family, Avispa Rifa, Southern Pimps, El Loco Cartel, 69 Pier Mobs, SFPD, LVPD,The Tsar Bratva, LS School Instructors

Rpg-Bar-ul sub-liderilor surprinși în poze:  Nephilym.png
  Cfg.exe.png [Cr.png  JuSsTyn.png
florynn_fly.png John_Wick.png .JoJo.png Phenomenal..png ARMYs.png Alvaro.Morata.png RazorescuRLT.png Dowsky.png Termi.10DiN10.png Scotocell.png TheoNeuer.png MYKESWASHERE.png GabY24.png

                                                                                                                             Pozele: https://imgur.com/a/VfM5zJU

                                                                                                                       Alte precizari: M-am chinuit ceva pentru ele.

Edited by StefaNn06
Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: Yahweh

Rank: 3 

Numele sub-liderilor surprinși în poze: JuSsTyn, Nephilym, Dowsky, Alvaro.Morata, Vectron, iSwitcH., theoneuer, Armys, Radu.G, 

Facțiunea sub-liderilor surprinși în poze: Taxi L.S, F.B.I, El Loco Cartel, Avispa Rifa, National Guard, Verdant Family, L.V.P.D

JuSsTyn.png

Nephilym.png

Dowsky.png

Alvaro.Morata.png

Vectron.png

iSwitcH..png

.Radu.G.png

ARMYs.png

Pozele: https://imgur.com/a/3Z4PUBl

Alte precizări: Revin cu edit cand mai fac rost de poze.

 

Edited by Yahwehh
Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: Puricele

Rank: 3

Numele sub-liderilor surprinși în poze: JuSsTyn, Cfg.exe, Burn78, [Cr, Scotocell, Nephilym, SiNNeR.Kazuto., iSwitch.

Facțiunea sub-liderilor surprinși în poze: Los Santos Taxi, Green Streets Bloods, Verdant Family, Vietnamese Boys, San Fierro Police Department, FBI, Las Venturas Taxi, Avispa Rifa, National Guard.

Rpg-Bar-ul sub-liderilor surprinși în poze: JuSsTyn.png

Cfg.exe.png

Burn78.png

[Cr.png

Scotocell.png

Nephilym.png

SiNNeR.Kazuto..png

iSwitcH..png

John_Wick.png

Pozele: https://imgur.com/a/hBUx6KS

Alte precizari: Succes colegilor. (Am editat pentru ca am adaugat pe cineva)

 

 

 

 

Edited by Puricele
Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: ByKode

Rank: 4 ( Paramedic Ambulance Commander )

Numele sub-liderilor surprinși în poze:

Quote

Nephilym[ToV], [TL]florynn_fly, [Cr[ZEW], Miraqua[VIP], [AIM]Cfg.exe, [HG]JuSsTyn, John_Wick[x], LightclawHD[LCN], [uS]TheoNeuer, MYKESWASHERE[ZEW], Alvaro.Morata[VODA], Bagwell[ToV], GabY24[ToV], [AIM]Scotocell, Thor[x], Termi.10DIN10, [TL]Phenomenal., [TL]TheTom., Irina[ZEW]

Facțiunea sub-liderilor surprinși în poze:

Quote

News Reporters, Los Santos Taxi Co., San Fierro Taxi Co., Los Santos School Instructors, Las Venturas School Instructors, San Fierro School Instructors, Green Street Bloods, Vietnamese Boys, The Tsar Bratva, Avispa Rifa, 69 Pier Mobs, El Loco Cartel, Los Santos Police Department, Las Venturas Police Department, San Fierro Police Department, Federal Bureau of Investigation, National Guard, Hitmen Agency, Mayor

Rpg-Bar-ul sub-liderilor surprinși în poze:

Quote

Nephilym.png

Phenomenal..png

JuSsTyn.png

florynn_fly.png

[Cr.png

Miraqua.png

Cfg.exe.png

John_Wick.png

LightclawHD.png

TheoNeuer.png

MYKESWASHERE.png

Alvaro.Morata.png

Bagwell.png

GabY24.png

Scotocell.png

Speedy.png

Termi.10DIN10.png

TheTom..png

Irina.png

Pozele: https://imgur.com/a/78NiQBw

Alte precizări: Sub-liderul Thor al factiunii Las Venturas School Instructors si-a schimbat numele in Speedy, iar in poza mea apare ca fiind Thor.

Link to comment
Share on other sites

(!)Provocarea săptămânii(!)

Perioada: 14.07-21.07

 

Provocarea din perioada 14.07 - 21.07 constă în realizarea a 10 poze. Pozele trebuie sa conțină 5 HQ-uri de facțiune și 5 HQ-uri de clan. Poza de la HQ-urile clanurilor trebuie sa fie făcută în așa fel încât să apară numele numele și ID-ul HQ-ului (Ex: Click). De asemenea și pozele realizate la HQ-ul facțiunilor trebuie realizate în așa fel încât să-mi dau ușor seama la ce HQ este facută(Ex: Click). După realizarea pozelor sunteți rugați să postați aici după următorul model:

 

Nume în joc:

Rank:

Pozele HQ-urilor de clan:

Pozele HQ-urilor de facțiune:

Alte precizări:

 

Reguli:

*În pozele realizate va trebuii să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*Imaginile trebuie uploadate pe https://imgur.com

*Nu editați în nici un mod pozele.

*Îmi rezerv dreptul de a închide concursul înainte de data de 21.07 dacă voi considera necesar. 

*Pentru nelamuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un PM pe forum.

 

Premii:

Locul 1 - 100.000$

Locul 2 - 75.000$

Locul 3 - 50.000$

 

Paramedici, succes!

 

 

 

Edited by Yahwehh
Link to comment
Share on other sites

Castigători:

 

Locul 1 a fost câștigat de catre MadaPisi - @MadaPisi23. Felicitari! - Dovada transfer - Click

Locul 2 a fost câștigat de catre Costin17 - @Costin171. Felicitari! - Dovada transfer - Click

Locul 3 a fost câștigat de catre IonutValoare - @TL IoNuTzVALOARE. Felicitari! - Dovada transfer - Click

 

Concurs finalizat, mulțumiri participanților!

Edited by Yahwehh
Link to comment
Share on other sites

Provocarea saptamani 17.07.2018-24.07.2018 are ca premiu invoire de raport.

 

Provocarea este urmatoarea:

 

Trebuie sa faceti 10 poze cu :4 Lideri PD, 3 Lider Facțiuni Pașnice ( Nu contează facțiunea), Lideri Gang, 1 Lider Facțiuni Mixte.

 

 

 

Tin sa precizez ca acestia nu trebuie sa fie pe ESC!

 

Aveti timp sa indepliniti provocarea pana in ziua de Marți(24.07.2018).

 

 

 

Criterii pentru a castiga:

 

-a nu se edita pozele

 

-la sectiunea Descriere obligatoriu sa apara "By Paramedic Las Venturas"

 

-puteti folosi F8 sau modul de Selfie

 

-sa postati dupa modelul de postare.

 

 

 

 

 

Model de postare:

 

Nume:

 

Rank:

 

Lideri PD:

 

Lideri Pasnice:

 

Lideri Mafie:

 

Lider Mixte:

 

Alte precizari:

 

 

Premii:

Locul 1 - 150.000$

Locul 2 - 100.000$

Locul 3 - 50.000$

 

Paramedici, succes!

 

 

 
Edited by Yahwehh
Link to comment
Share on other sites

Castigători:

 

Locul 1 a fost câștigat de catre MadaPisi - @MadaPisi23. Felicitari! - Dovada transfer -  Click

Locul 2 a fost câștigat de catre im.adi - @North Adi. Felicitari! - Dovada transfer - 

Concurs finalizat, mulțumiri participanților!

Edited by Yahwehh
Link to comment
Share on other sites

(!)Misiunea săptămânii(!)

Perioada: 27.07-03.08

 

Dorind să vă cunosc mai bine vă propun în această săptămână să-mi arătați care este top 3 cei mai buni prieteni ai voștrii(Trebuie să apară pe chat când aceștia / acesta spune "Best Friends"). Așadar în această săptămână trebuie să faceți 3 poze împreună / separat cu top 3 prieteni din game. După aș dorii să-mi prezentați și motivul pentru care sunteți prieteni cu aceste persoane + o cum definiți voi prietenia.

 

Nume în joc:

Rank:

Pozele cu prietenii voștrii(Trebuie să apară pe chat când spun "Best Friends":

Motivul pentru care sunteți prieten cu aceste persoane(Elaborați cât mai mult):

Definiți prietenia:

Alte precizări:

 

Reguli:

*În pozele realizate va trebuii să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*Imaginile trebuie uploadate pe https://imgur.com 

*Nu editați pozele în nici un fel!

*Pentru nelămuriri aștept PM în game sau pe forum.

*Îmi rezerv dreptul de a închide concursul înainte de data de 27.07 dacă voi considera necesar. 

 

Premii:

În această săptămână nu promovam rivalitatea =). Fiecare postare care respectă cerințele va fii premiată cu 50.000$

 

Paramedici succes!

Edited by Yahwehh
Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: MadaPisi

Rank: 3

Pozele cu prietenii voștrii(Trebuie să apară pe chat când spun "Best Friends": https://imgur.com/a/SXL4Nc6

Motivul pentru care sunteți prieten cu aceste persoane(Elaborați cât mai mult): In primul rand sunt prietena cu aceste persone deoarece sunt oameni de incredere si ceea ce le spun azi nu aud maine de la altii. In al doilea rand suntem prieteni, deoarece ne ajutam reciproc moral si financiar in momentele grele de pe server. Chiar daca nu suntem prieteni de mult timp, nu cred ca vechimea defineste prietenia, ci momentele frumoase pe care le avem impreuna! De aseamenea, suntem prieteni deoarece ne distram impreuna si am petrecut un timp de calitate impreuna. Ii iubi rau!

Definiți prietenia: Prietenia cu adevarat nu e ceva ce poate fi definit in adevarata sa esenta. Prietenia trebuie sa o simti! Prietenia inseamna conexiune, acceptare si munca, fara toate acestea nu poate exista o prietenie adevarata! Sa stii ca ai mereu pe cineva pe care te poti baza in orice moment fara dubii! Si nu in ultimul rand, prietenia inseamna iubire!

Alte precizări: Pwp prietenii mei pe de server! :*

Edited by MadaPisi23
Link to comment
Share on other sites

Nume în joc:OppaiLover

Rank:1

Pozele cu prietenii voștrii(Trebuie să apară pe chat când spun "Best Friends":https://imgur.com/a/iAF4GHz

Motivul pentru care sunteți prieten cu aceste persoane(Elaborați cât mai mult):Sunt prieten cu aceste persoane, deoarece sunt niste jucatori cumsecade. Pe Yahweh il cunosc doar de 7 zile dar deja imi este foarte bun prieten. Pe P.I.Andrei il stiu doar de o saptamana sau 2 si mi se pare un om ok si ascultator. Okko. este si el un om foarte bun si nu a fost schimbat de primirea functiei.

Definiti prietenia:In opinia mea, prietenia este o relatie cu o persoana mai speciala pentru tine, cu care ai anumite lucruri in comun si si te simti bine in preajma ei. (Nu prea ma pricep la descrieri si d'astea)

Alte precizari: Te vezi in lista nab <3

tenor.gif.5a6651ae2e1bbf47407c88631a95f90a.gif

GohanPunchingFriezaInTheFace.gif.4e5057ae545d75908515ad4e83b3b494.gif

Edited by OppaiLover
Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: Adison

Rank: 4

Pozele cu prietenii voștrii(Trebuie să apară pe chat când spun "Best Friends":  https://imgur.com/gallery/RIkwov7

Motivul pentru care sunteți prieten cu aceste persoane(Elaborați cât mai mult): Pai cu RedPaffix si cu WekeeL sunt prieten de cand m-am apucat de joc ( 3 ani, ), iar cu Wedin sunt prieten de cand eram in uN ( acum 2 ani). Cum m-am cunoscut cu ei. Cu Redpaffix m-am cunoscut fiindca suntem vecini, cu WeekeL m-am cunoscut la antrenamente iar cu WediN m-am cunoscut pe [/c]. Sunt prieten cu ei deoarece sunt de treaba, disctractivi, muncitori, nabi (mai ales WeekeL :X) si tot timpul cand am avut nevoie de ceva m-au ajutat. 

Definiți prietenia: Pai prietenia este o relatie intre doua sau mai multe persoane. Nu imi place sa descriu lucruri, daca ai nevoie de mai mult: Prietenia este ceva unic, frumos, este o relatie stransa intre 2 sau mai multe persoane, prietenia nu se poate explica in cuvinte straight face

Alte precizări: Daca zice cineva ca l-am platit ca sa vina la poza, minte. 

Link to comment
Share on other sites

Nume în joc: im.adi

Rank: 4

Pozele cu prietenii voștrii(Trebuie să apară pe chat când spun "Best Friends": https://imgur.com/Hr7Rv2n

Motivul pentru care sunteți prieten cu aceste persoane(Elaborați cât mai mult): Pai, sa incep cu cel mai important, ByKode. Este ca un frate pentru mine. Nu ne cunoastem de aici, ne cunoastem de multa vreme, dar suntem si vom fi cei mai buni prieteni. Il respect foarte mult si mereu vom fi alaturi unul de celalalt. Cu ajutorul lui am cunoscut-o pe MadaPisi care este o fata de nota 10 si cu care ma inteleg perfect. E glumeata, de treaba si amuzanta(la fel ca mine, de aia ne-am imprietenit). Si al treilea, Lamaita. Edi este o persoana amuzanta, de treaba si mereu cand vorbesc cu el ma simt bine, mereu m-a binedispus. Pe langa asta, mereu ne sfatuim legat de factiuni sau in principal de joc :)

Definiți prietenia:

PRIETENÍE, prietenii, s. f. Sentiment de simpatie, de stimă, de respect, de atașament reciproc care leagă două persoane; legătură care se stabilește între persoane, pe baza acestor sentimente; amiciție, prieteșug. ♦ Atitudine plină de bunăvoință, prietenoasă față de cineva. ♦ Legătură între grupuri sociale, între popoare, între țări bazată pe aspirații, năzuințe, interese comune. [Pr.: pri-e-. – Var.: (reg.) prietiníe s. f.] – Prieten + suf. -ie.

Alte precizări: Mult succes :)

Link to comment
Share on other sites

(!)Misiune(!)

Perioada: 06.08.2018 - nedeterminat

 

De luni (06.08.2018) voi premia primii 3 jucători care vor avea cele mai bune rezultate la raportul de activitate. Cu alte cuvinte de fiecare dată când se va reseta raportul de activitate primii 3 din lista vor primii umatoarele sume de bani:

Locul 1: 150.000$ (Locul 1 primește și best-ul de la Claudius).

Locul 2: 100.000$

Locul 3: 50.000$

Succes Paramedici și la cât mai multe healuri!

Edited by Yahwehh
Link to comment
Share on other sites

(!)Fii competitiv, fii bucuros(!)

Perioada:03.08.2018-10.08.2018

(!)Doar membrii de rank 1-3 pot participa la acest concurs(!)

Salutare Paramedics, misiunea din această săptămână constă în organizarea unei activități opționale. Se ține cont la rank-up și voi acorda dublul premiului pe care-l puneți (Maxim 20.000$).

Deci, dacă vreți să fiți activi acum este timpul. =D>

ATENȚIE: La această activitate veți putea face și cerere de rambursare.

Nume în joc:

Rank:

Link-ul de la evidența activității:

Alte precizări:

 

Reguli:

*În pozele realizate va trebuii să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*Imaginile trebuie uploadate pe https://imgur.com 

*Nu editați pozele în nici un fel!

*Pentru nelămuriri aștept PM în game sau pe forum.

*Îmi rezerv dreptul de a închide concursul înainte de data de 27.07 dacă voi considera necesar. 

 

Premii:

Nici în această săptămână nu este motiv de rivalitate, orice postare care respectă cerințele va fii premiată.

 

Paramedici succes!

Edited by Yahwehh
Link to comment
Share on other sites

Winners Best of the week! 

 

Câștigătorii din această săptămână cu rezultatele cele mai bune la raport din perioada Jul 23 2018 - Jul 29 2018 sunt următorii:

Locul 1: Oppailover cu un număr de 159 puncte la raport. Vei primii 150.000$ - Dovada transfer: Click

Locul 2: Silviu cu un număr de 126 puncte la raport. Vei primii 100.000$ - Dovada transfer: Click

Locul 3: Likee cu un număr de 119 puncte la raport. Vei primii 50.000$ - Dovada transfer: Click

Felicitări!

Edited by Yahwehh
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Concursuri pentru Paramedici | Contests for Paramedics
  • MAff96 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.