Jump to content
Hostul a fost schimbat. Daca vedeti serverul offline readaugati rpg.b-zone.ro sau 141.95.124.78:7777 in clientul de sa-mp ×

Paramedics - Concursuri pentru Paramedici | Contests for Paramedics


Jonis ToV
 Share

Recommended Posts

Concurs 25.29.2019 - 29.09.2019

 

Concursul din perioada 25.29.2019 - 29.09.2019 constă în realizarea unei poze cu un admin, liderul Hitmen Agency si un helper, toti având /wave în fața acestei case. Ordinea în care sunteți nu este relevantă, dar să fiți toți patru. Dupa realizarea pozei, vă rog să postați aici după următorul model.

 

Nume în joc:

Rank:

Poza:

 

Reguli:

*În pozele realizate va trebuii să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*Imaginile trebuie uploadate pe https://imgur.com

*Nu editați în nici un mod pozele.

*Pozele trebuiesc facute in intervalul stabilit.

*Pentru nelamuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un PM pe forum, mesaj pe game sau postați în topicul pentru nelămuriri. 

 

Premii:

Locul 1 - 150.000$

Locul 2 - 100.000$

Locul 3 - 50.000$

 

Edited by Victory ByKode
Link to comment
Share on other sites

On 9/24/2019 at 11:41 PM, Victory ByKode said:

Concurs 25.29.2019 - 29.09.2019

 

Concursul din perioada 25.29.2019 - 29.09.2019 constă în realizarea unei poze cu un admin, liderul Hitmen Agency si un helper, toti având /wave în fața acestei case. Ordinea în care sunteți nu este relevantă, dar să fiți toți patru. Dupa realizarea pozei, vă rog să postați aici după următorul model.

 

Nume în joc:

Rank:

Poza:

 

Reguli:

*În pozele realizate va trebuii să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*Imaginile trebuie uploadate pe https://imgur.com

*Nu editați în nici un mod pozele.

*Pozele trebuiesc facute in intervalul stabilit.

*Pentru nelamuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un PM pe forum, mesaj pe game sau postați în topicul pentru nelămuriri. 

 

Premii:

Locul 1 - 150.000$

Locul 2 - 100.000$

Locul 3 - 50.000$

 

Nu avem castigatori la acest concurs

Link to comment
Share on other sites

Activitate de tip WAR

Paramedics VS SF Taxi

Obligatorie

Ora 20:30

03.10.2019

 

 

 

 

Salutare. Paramedics alaturi de  factiunea SF Taxi am cazut la un comun acord pentru a organiza o activitate destul de interesanta de tip "  WAR " aceasta avnad loc JOI ( 03/09/2019) la ora 20:30. Activitatea consta intr-un razboi dintre cele 2 factiuni in interiorul Slenderman. Tot ce trebuie sa faceti e sa ii omorati DOAR pe cei din  factiunea inamica ( de exemplu esti din membru din factiunea SF Taxi tu trebuie sa ii omori pe cei din factiunea  Paramedics ). Activitatea este de tip OBLIGATORIE, cine lipseste o sa fie sanctionat conform regulmentului. Premiul este in valuare de 600k pentru factiunea care castiga WAR-ului. ( premiul o sa-l primeasca doar cei prezenti daca castigam ).

 

Regulament:

-Fara medote de a trisa ( folosire de cheats ) !

-Fara Post-uri / /emergency intre voi pe parcursul activitatii sanctiunea este FW. Daca aveti ceva de clarificat putei face un PM cu liderul si player-ul respectiv.

-Fara Heal / droguri.

-Daca ati murit sunteti eliminati.

-Respectati regulamentul server-ului / al factiunii.

-Fara jigniri / suferiri / limbaj trivial / acuzatii. Sanctiunile pot varia  intre Faction Warn si demitere.

-Cine nu asculta de r6+ o sa fie sanctionat DIRECT cu Faction Warn pentru neaascultare rank superior.

-Cine lipseste fara invoire FW.

-Omorarea coechipierilor din factiune o sa fie sanctionata cu  FW.

 

 

Multumiri speciale membrilor factiunii SF Taxi ( @HaVaNa )

 

Multumim si adminilor supraveghetorilori pentru efortul depus.( @L o o d y @Robica @I O N U T@Juvinho ToV )

 

Edited by uV Pikovit
Link to comment
Share on other sites

 

Perioada:11.11.2019-16.11.2019

Salutare Paramedics, misiunea din această săptămână constă în:

1. Realizarea unei poze pe Chiliad, trebuie să fiți într-un Stretch de culoare Alb&Negru și pe G să aveți un Mafiot, un membru PD și un membru dintr-o facțiune Mixtă.

Nume în joc:

Rank:

Poză

Alte precizări:

 

Reguli:

*În pozele realizate va trebuii să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*Imaginile trebuie uploadate pe https://imgur.com 

*Nu editați pozele în nici un fel!

*Pentru nelămuriri aștept PM în game sau pe forum.

*Îmi rezerv dreptul de a închide concursul înainte de data de 16.11 dacă voi considera necesar. 

 

Premii:

Locul 1: 150.000$

Locul 2: 100.000$

Locul 3: 75.000$

 

Paramedici succes!

Link to comment
Share on other sites

Câștigătorii concursului organizat în perioada 11.11.2019 - 16.11.2019 

 

Locul I -  DeagleTERMOPAN[LORD] ($150,000)

Locul II -

Locul II-

Restul participantilor nu au indeplinit conditiile impunse pentru a castiga premiul.

Pentru nedumeriri astept un mesaj in joc.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nume: MAff96
  • Rank: 4
  • Perioada concursului: 23.11.2019 - 28.11.2019
  • Dovadă: Răspuns / Poză / Videoclip / etc.:  Partea 1Partea 2Partea 3
  • Premii: Locul 1 - 150.000$, Locul 2 - 100.000$, Locul 3 - 70.000$
  • Alte precizări: Salut. Trebuie sa faceti 3 videouri ca ale mele si sa le postati pe ytb listate sau nelistate.(cum doriti). Trebuie sa ajungeti exact unde am terminat eu fiecare filmare. Puteti folosii orice tip de bicicleta. Spor la treaba.
Edited by South MAff96
Link to comment
Share on other sites

On 11/23/2019 at 1:08 PM, South MAff96 said:
  • Nume: MAff96
  • Rank: 4
  • Perioada concursului: 23.11.2019 - 28.11.2019
  • Dovadă: Răspuns / Poză / Videoclip / etc.:  Partea 1Partea 2Partea 3
  • Premii: Locul 1 - 150.000$, Locul 2 - 100.000$, Locul 3 - 70.000$
  • Alte precizări: Salut. Trebuie sa faceti 3 videouri ca ale mele si sa le postati pe ytb listate sau nelistate.(cum doriti). Trebuie sa ajungeti exact unde am terminat eu fiecare filmare. Puteti folosii orice tip de bicicleta. Spor la treaba.

Salut. Singurul castigator este Punct. O seara faina.

Link to comment
Share on other sites

Concurs 13.02.2020 - 16.02.2020

 

Concursul din perioada 13.02.2020 - 16.02.2020 (inclusiv) constă în realizarea unei poze cu dvs fiind șoferul unui NRG-500 de culoare verde, având ca pasager un lider de gang. Poza trebuie făcuta în fața acestei clădiri. După realizarea pozei, vă rog să postați aici după următorul model.

 

Nume în joc:

Numele liderului:

Facțiunea administrată:

Poza:

 

Reguli:

*În pozele realizate va trebuii să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*Imaginile trebuie uploadate pe https://imgur.com

*Nu editați în nici un mod pozele.

*Pozele trebuiesc facute in intervalul stabilit.

*Pentru nelamuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un PM pe forum, mesaj pe game sau postați în topicul pentru nelămuriri. 

 

Premii:

Locul 1 - 75.000$

Locul 2 - 50.000$

Locul 3 - 25.000$

Link to comment
Share on other sites

Câștigătorii:

Locul I - Logout [75.000$]

Locul II - LightningShot [50.000$]

 

 

*AndreiM, nu ai respectat intervalul de desfășurare al concursului, deci nu am cum să-ți acord premiu.

 

Vă mulțumesc pentru participare, vă mai aștept și la alte concursuri unde sper să citiți și regulile pentru că nu sunt puse degeaba.

Link to comment
Share on other sites

Concurs 04.03.2020 - 08.03.2020

 

Concursul din perioada 04.03.2020 - 07.03.2020 (inclusiv) constă în realizarea unei poze cu dvs fiind șoferul acestei mașini. Mașina să fie de culoare roșie, dvs să fiți în fața ei, iar ca pasageri fiind un admin 4, un helper 1 și un sub-lider al unui departament. Poza trebuie făcuta în fața HQ-ului facțiunii respectivului sub-lider. După realizarea pozei, vă rog să postați aici după următorul model.

 

Nume în joc:

Numele pasagerilor:

Poza:

 

Reguli:

*pe chat trebuie sa se vadă informațiile fiecărui pasager (/id)

*poza cu mașina este informativă, nu trebuie fix acea mașină din acea locație, dar tot același model de mașină

*dacă faceți poză cu un sub-lider al facțiunii NG, trebuie sa fiți în fața HQ-ului NG (acesta este un exemplu)

*n pozele realizate va trebuii să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*Imaginile trebuie uploadate pe https://imgur.com

*Nu editați în nici un mod pozele.

*Pozele trebuiesc facute in intervalul stabilit.

*Pentru nelamuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un PM pe forum, mesaj pe game sau postați în topicul pentru nelămuriri. 

 

Premii:

Locul 1 - 100.000$

Locul 2 - 75.000$

Locul 3 - 50.000$

Link to comment
Share on other sites

Câștigătorii:

Locul I - Mocancea. [100.000$]

Locul II - AndreiM [75.000$]

 

 

*LightningShot, nu ai respectat toate cerințele concursului, deci nu am cum să-ți acord premiu.

 

Vă mulțumesc pentru participare, vă mai aștept și la alte concursuri.

Link to comment
Share on other sites

Concurs 13.03.2020 - 16.03.2020

 

Concursul din perioada 13.03.2020 - 16.03.2020 (inclusiv) constă în realizarea a 3 poze cu dvs vindecând (heal sau rehab) un jucător cu wanted 2, cu wanted 4 și respectiv cu wanted 6. Poate fi același jucător și în 2 poze, nu este o problemă. După realizarea pozei, vă rog să postați aici după următorul model.

 

Nume în joc:

Numele jucătorilor:

Poza:

 

Reguli:

*trebuie să faceți cate o poză pentru fiecare jucător

*pe chat trebuie sa se vadă clar numele persoanei vindecate

*nu se accepta poze cu scroll

*pentru validare este necesar ca jucătorul să fie în ambulanță

*n pozele realizate va trebuii să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*Imaginile trebuie uploadate pe https://imgur.com

*Nu editați în nici un mod pozele.

*Pozele trebuiesc facute in intervalul stabilit.

*Pentru nelamuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un PM pe forum, mesaj pe game sau postați în topicul pentru nelămuriri. 

 

Premii:

Locul 1 - 75.000$

Locul 2 - 50.000$

Locul 3 - 25.000$

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Concursuri pentru Paramedici | Contests for Paramedics
  • MAff96 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.