Jump to content

Paramedics - Concursuri pentru Paramedici | Contests for Paramedics


Jonis ToV
 Share

Recommended Posts

Concurs 29.03.2020 - 31.03.2020

 

Concursul din perioada 29.03.2020 - 31.03.2020 (inclusiv) constă în realizarea unei poze care să cuprindă 3 membri de departamente diferite cu rang 1 (LS/SF/LV) ce se află pe o barcă de tip Dinghy (nu contează cine conduce) și se află în această locație. Dvs trebuie să fiți în locul meu și să faceți poza, exact unde stau eu, nu este neapărat folosirea anim-ului, dar să cuprindeți polițiștii cu barca. După realizarea pozei, vă rog să postați aici după următorul model.

 

Nume în joc:

Numele jucătorilor:

Poza:

 

Reguli:

*pe chat trebuie să se vadă detaliile jucătorilor participanți (/id).

*în pozele realizate va trebui să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*imaginile trebuie încărcate pe https://imgur.com

*nu editați în nici un mod pozele.

*pozele trebuiesc făcute în intervalul de desfășurare al concursului.

*pentru nelămuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un mesaj privat pe forum, mesaj pe joc sau postați în topicul pentru nelămuriri. 

 

Premii:

Locul 1 - 100.000$

Locul 2 - 75.000$

Locul 350.000$

Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2020 at 9:48 PM, North ByKode said:

Concurs 29.03.2020 - 31.03.2020

 

Concursul din perioada 29.03.2020 - 31.03.2020 (inclusiv) constă în realizarea unei poze care să cuprindă 3 membri de departamente diferite cu rang 1 (LS/SF/LV) ce se află pe o barcă de tip Dinghy (nu contează cine conduce) și se află în această locație. Dvs trebuie să fiți în locul meu și să faceți poza, exact unde stau eu, nu este neapărat folosirea anim-ului, dar să cuprindeți polițiștii cu barca. După realizarea pozei, vă rog să postați aici după următorul model.

 

Nume în joc:

Numele jucătorilor:

Poza:

 

Reguli:

*pe chat trebuie să se vadă detaliile jucătorilor participanți (/id).

*în pozele realizate va trebui să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*imaginile trebuie încărcate pe https://imgur.com

*nu editați în nici un mod pozele.

*pozele trebuiesc făcute în intervalul de desfășurare al concursului.

*pentru nelămuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un mesaj privat pe forum, mesaj pe joc sau postați în topicul pentru nelămuriri. 

 

Premii:

Locul 1 - 100.000$

Locul 2 - 75.000$

Locul 350.000$

Din pricina faptului că nu se găsește Dinghy pentru închiriat, iar nu toți au slot-uri libere, am decis să las liber la modelul bărcii. Puteți folosi orice barcă.

 

EDIT: Concurs anulat din cauza unui baraj ce interzice accesul spre acea zona.

Edited by North ByKode
#anulat
Link to comment
Share on other sites

Concursul din perioada 10.04.2020 - 14.04.2020 (inclusiv) constă în efectuarea unei poze cu un ADMIN, 2 membrii dintr-o facțiune pașnică și un mafiot de RANK 3, toți având /gro în fața acestei case: https://imgur.com/a/ad9ffAY și cu acest tip de mașină: https://imgur.com/a/KEMzhbV lângă voi. Ordinea în  care sunteți nu este relevantă dar să fiți toți 5. Dupa realizarea pozei, vă rog să postați aici după următorul model.

 
 
Nume în joc:
Numele jucătorilor:
Poza:
 
 
*pe chat trebuie să se vadă detaliile jucătorilor participanți (/id).
*în pozele realizate va trebui să se vadă chat-ul și mini-map-ul.
*imaginile trebuie încărcate pe https://imgur.com
*nu editați în nici un mod pozele.
*pozele trebuiesc făcute în intervalul de desfășurare al concursului.
 

*pentru nelămuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un mesaj privat pe forum, mesaj pe joc sau postați în topicul pentru nelămuriri. 

Premii:

Locul 1 - 100.000$

Locul 2 - 75.000$

Locul 3 50.000$

Link to comment
Share on other sites

Concurs 14.04.2020 - 19.04.2020

 

Concursul din perioada 14.04.2020 - 19.04.2020  (inclusiv) constă în realizarea unei poze care să cuprindă 3 membri din 3 factiuni pasnice  diferite cu rang 1 (inafara de membri paramedics) si un vehicul de tip NRG-500 în această locatie - https://imgur.com/a/y2gLU27 . Dvs trebuie să fiți în locul meu și să faceți poza, nu este neapărat folosirea anim-ului, dar să cuprindeți toti membri factiunilor si  NRG-ul. După realizarea pozei, vă rog să postați aici după următorul model.

 

Nume în joc:

Numele jucătorilor:

Poza:

 

Reguli:

*pe chat trebuie să se vadă detaliile jucătorilor participanți (/id).

*în pozele realizate va trebui să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*imaginile trebuie încărcate pe https://imgur.com

*nu editați în nici un mod pozele.

*pozele trebuiesc făcute în intervalul de desfășurare al concursului.

*pentru nelămuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un mesaj privat pe forum, mesaj pe joc sau postați în topicul pentru nelămuriri. 

 

Premii:

Locul 1 - 100.000$

Locul 2 - 75.000$

Locul 3 50.000$

Edited by DecentDeV
Editare la membri factiunilor pasnice
Link to comment
Share on other sites

Concurs 05.05.2020 - 10.05.2020

 

Concursul din perioada 05.05.2020 - 10.05.2020  (inclusiv) constă în a da 30 de heal-uri pe varful muntelui Chilliad(zona unde sunt vehiculele si magazinul pentru crate-uri; aveti nevoie de ss pentru fiecare heal dat, incercati sa nu se repete jucatorii) pentru a putea castiga locul 1, pentru locul 2 aveti de efectuat 20 de curse la jobul Trucker si 20 la jobul Quary (trebuie sa faceti cursele in serie fara a parasi vehicolul), iar pentru locul 3 aveti ca si obiectiv gasirea acestei locatii, vă rog să postați aici după următorul model.

 

Nume în joc:

Numele jucătorilor:

Dovada pentru locul x:

 

Reguli:

*Puteti concura doar pentru un singur loc

*în pozele realizate va trebui să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*imaginile trebuie încărcate pe https://imgur.com

*nu editați în nici un mod pozele.

*pozele trebuiesc făcute în intervalul de desfășurare al concursului.

*pentru nelămuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un mesaj privat pe forum, mesaj pe joc sau postați în topicul pentru nelămuriri. 

 

Premii:

Locul 1 - 50.000$ + Raport Optional 

Locul 2 - 30.000$ + Raport Injumatatit

Locul 3 50.000$

Link to comment
Share on other sites

Câștigătorii:

 

Locul I - Danut. [ 50.000$ ] + Raport optional pe urmatoarea  saptamana!

 

       Locul II - .VLaD. 30.000$ ] + Raport injumatatit pe uramatoarea  saptamana

 

     Locul III - Delgado [ 50.000$ ]                                                              

 

Vă mulțumesc pentru participare, vă mai aștept și la alte concursuri.

Link to comment
Share on other sites

Concurs 12.05.2020 - 17.05.2020

 

Concursul din perioada 12.05.2020 - 17.05.2020  (inclusiv) constă în a da 20 de rehaburi pe barajul din apropierea HQ ului News Reporters(aveti nevoie de ss pentru fiecare rehab dat, incercati sa nu se repete jucatorii) pentru a putea castiga locul 1, pentru locul 2 aveti de efectuat 20 de curse la jobul Transporter si 20 la jobul Quary (trebuie sa faceti cursele in serie fara a parasi vehicolul), iar pentru locul 3 aveti ca si obiectiv gasirea acestei locatii, in ss trebuie sa apara 1 membru Hitman, 1 membru National Guard si 1 membru Avispa Rifa, vă rog să postați aici după următorul model.

 

Nume în joc:

Numele jucătorilor:

Dovada pentru locul x:

 

Reguli:

*Puteti concura doar pentru un singur loc.

*pe chat trebuie să se vadă detaliile jucătorilor participanți (/id).

*în pozele realizate va trebui să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*imaginile trebuie încărcate pe https://imgur.com

*nu editați în nici un mod pozele.

*pozele trebuiesc făcute în intervalul de desfășurare al concursului.

*pentru nelămuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un mesaj privat pe forum, mesaj pe joc sau postați în topicul pentru nelămuriri. 

 

Premii:

Locul 1 - 50.000$ + Raport Optional 

Locul 2 - 30.000$ + Raport Injumatatit

Locul 3 50.000$

Edited by Decent.
Modificare joburi
Link to comment
Share on other sites

Câștigătorii:

 

Locul I - Delgado [ 50.000$ ] + Raport optional pe urmatoarea  saptamana!

 

       Locul II - .VLaD. 30.000$ ] + Raport injumatatit pe uramatoarea  saptamana!

 

     Locul III - Oliwer [ 50.000$ ]                                                              

 

Vă mulțumesc pentru participare, vă mai aștept și la alte concursuri.

Edited by Decent.
Link to comment
Share on other sites

Concurs 25.05.2020 - 31.05.2020

 

 

Concursul din perioada 25.05.2020 - 31.05.2020  (inclusiv) consta in a da 10 Healuri unor membri PD si 10 Rehaburi unor membri din Mafie(SS pentru fiecare Heal / Rehab dat, incercati sa nu se repete jucatorii) pentru locul 1,

pentru locul 2 aveti de facut 10 curse la jobul Chimist(SS la fiecare final de cursa) si 15 curse la jobul Curier(consecutive fara a parasi vehicolul)

si pentru locul 3 aveti de gasit aceasta locatie in care trebuie sa apara un: membru NG, un membru LS Taxi si un membru GSB.

 

 

Nume în joc:

Numele jucătorilor:

Dovada pentru locul (x):

 

Reguli:

*Puteti concura doar pentru un singur loc.

*pe chat trebuie să se vadă detaliile jucătorilor participanți (/id).

*în pozele realizate va trebui să se vadă chat-ul și mini-map-ul.

*imaginile trebuie încărcate pe https://imgur.com

*nu editați în nici un mod pozele.

*pozele trebuiesc făcute în intervalul de desfășurare al concursului.

*pentru nelămuriri mă puteți contacta în joc sau printr-un mesaj privat pe forum, mesaj pe joc sau postați în topicul pentru nelămuriri. 

 

Premii:

Locul 1 - 50.000$ + Raport Optional 

Locul 2 - 30.000$ + Raport Injumatatit

Locul 3 50.000$

 

Edited by Decent.
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Concursuri pentru Paramedici | Contests for Paramedics
  • MAff96 unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.